מצדיעים למתנדבים

אמש נערך טקס הצדעה למתנדבי השירות האזרחי-לאומי. שר המדע:בכוונתי להרחיב את השירות האזרחי-לאומי גם בקרב המגזר הערבי והמגזר החרדי

חדשות כיפה 06/07/11 10:41 ד בתמוז התשעא

איתי לוי רישום באור, צילום: איתי לוי רישום באור
איתי לוי רישום באור, צילום: איתי לוי רישום באור

אמש התקיים, זו השנה השניה, אירוע הצדעה למתנדבי השירות האזרחי-לאומי. את הטקס, אליו הוזמנו ממתנדבי ומתנדבות השירות האזרחי, כיבדו בנוכחותם יו"ר הכנסת, ראובן רבלין, שר המדע, דניאל הרשקוביץ, יו"ר המועצה הציבורית של השירות, האלוף (מיל.) דוד עברי, ומנכ"ל המנהלת שר-שלום ג'בי.

כיום משרתים 14,235 מתנדבים מכל רחבי הארץ במגוון תפקידים בתחומי רווחה, בריאות, מינהל, סביבה, תרבות, חינוך ועוד. בטקס ההצדעה הוענקו תעודות הוקרה לשמונה מתנדבים מצטיינים של השירות האזרחי-לאומי: לאה נעים, תמנע רובין, מוחמד טיטי, צבי אמיתי, אודיה חיון, רודי אבו ראפעי, לאה טייב וצביקה קופשיץ.

שר המדע והממונה על מינהלת השירות האזרחי-לאומי, הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ ציין בטקס כי בכוונתו להרחיב את השירות האזרחי-לאומי גם בקרב המגזר הערבי והמגזר החרדי. "בשנים האחרונות הואצה כניסתן של אוכלוסיות אלו למעגל המתנדבים והוגברו אפשרויות תרומתן לחברה הישראלית" ציין הרשקוביץ. לדבריו השירות האזרחי-לאומי פותח בפני המתנדבים דלתות ומסייע להם רבות בהשתלבות במעגל התעסוקה. "אני מאמין שלא ירחק היום בו גם מנהיגי הציבור מהמגזר החרדי והערבי יסירו את התנגדותם לשירות זה, ויפנימו כי כולם יוצאים נשכרים ממנו" הוסיף.

מלבד השבחים אותם קיבלו המתנדבים, העניקו הדוברים ברכות חמות גם למי שיזם את טקס ההוקרה, מנכ"ל מינהלת השירות האזרחי, שר שלום ג'רבי. יו"ר המועצה הציבורית של השירות, האלוף (מיל.) דוד עברי, ברך את ג'רבי, על יוזמת אירוע ההצדעה, וציין כי מאז נכנס לתפקידו הוא חש בתנופה עשייה גדולה המתבטאת בכל התחומים והמגזרים.

תמונה בגלריהתמונה בגלריהתמונה בגלריהתמונה בגלריהתמונה בגלריהתמונה בגלריהתמונה בגלריהתמונה בגלריה

אל תשחקו אותה: כך תוכלו ללמוד בקלות את ההלכה. כל הפרטים >>

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר