סגור

"מה לכם ולהגינות", "תועמלן בשקל": קרב הציוצים בין שני העיתונאים

שמעון ריקלין ואטילה שומפלבי התגוששו בטוויטר ועקצו אחד את השני בנושאים שונים שסבבו סביב בנימין נתניהו. שומפלבי: "מבטיח לא לטנף על המעסיק שלך. סליחה, על ראש הממשלה". ריקלין: "יום אחד אם תתעורר לך במקרה המודעות אני משוכנע שתתבייש"

חדשות כיפה
א בחשון התשעט
,
10 באוקטובר, 2018 17:08
רבים ברשת. ריקלין ושומפלבי

רבים ברשת. ריקלין ושומפלביצילום: פלאש 90 ואמיר לוי

שני העיתונאים, שמעון ריקלין מערוץ 20 ואטילה שומפלבי מ ynet, ניהלו היום (רביעי) קרב ציוצים שבמוקדו עמד, איך לא, ראש הממשלה בנימין נתניהו.

ריקלין תהה כיצד חשיפתו של עמית סגל, לפיה ראש הממשלה יכול לבקש שלא להסיר את חסינותו לאור סעיף מיוחד בחוק, אינה עוררה הדים בקרב חוגי השמאל, "יש מצב שבשמאל יבינו שראש ממשלה מורידים בקלפי ולא בתפירת תיקים?".

שומפלבי מיהר להגיב בציוץ משלו כשאמר כי "אנשים הגונים שאין להם מה להסתיר לא מפחדים מן החוק ולא מסתתרים ממנו. אנשים הגונים מכבדים את שלטון החוק ולא בזים לו ופוגעים בו. אנשים הגונים מגנים על מדינתם ועל הדמוקרטיה שלה, לא מחרבים אותה. אנשים הגונים לא מפעילים חונטות של מפיצי בדיות כמוך כדי לשקר לציבור. אבל מה לכם ולהגינות".

הקרב הכתוב בין שני העיתונאים

הקרב הכתוב בין שני העיתונאיםצילום: צילום מסך מטוויטר

ריקלין זעם על הדברים ותקף את עיתונאי ynet המועסק על ידי אחד מכוכבי תיק 2000, "אתה עובד אצל נוני מוזס וברצינות מטיף לי -ולא לו על הגינות? חחחחח אפילו בשבילך זה משהו. עכשיו תקשיב תועמלן בשקל: העיתון שלך כידוע לך ועוד גורמים רדפו פה ראש ממשלה במשך שנים. במקום להתעסק בשטויות שהמצאתם שיתרכז בעבודתו ואחרי זה יעמוד לדין. ובכל מקרה תודה על ההומור".

שומפלבי לא התעלם ועקץ בציוץ משלו, "פיהוק. ברגע שכתבת נוני מוזס נרדמתי. אני מבין שזה מה שאמרו לך לומר, ואתה הרי מהנהן כי אתה ממושמע וזה - אבל בוא נקיים דיון בוגר שבו אתה לא מטנף על המעסיק שלי. מבטיח לא לטנף על המעסיק שלך. סליחה, על ראש הממשלה".

"ראש הממשלה לא המעסיק שלי. לא קיבלתי ממנו דבר מעולם. אפילו לא דף מסרים", טען ריקלין בתגובה והוסיף כי "יום אחד אם תתעורר לך במקרה המודעות אני משוכנע שתתבייש עד כמה היית חלק מעדר"

שומפלבי טען שאין לו במה להתבייש וטען כי "המדינה הזו יכולה להישרף מבחינתך. אתה שם עליה פס. אתה כולך מגפון של שמרנות מסוכנת. לא מאשים אותך. זה מי שאתה. אין לך דרך אחרת. לכן גם לא תוכל להתבייש אף פעם. אתה הרי עושה הכל בכוונה".

10.10.2018

1. ריקלין הוא רק עוד נפש מזוהמת שמכר נישמתו לשטן. בורג קטן ורעשני (חוני המעגל)

אין זה סוד שנתניהו מקיף עצמו בעוזרים ונוכלים הכיפות הסרוגות זרם המיזרחי שהפך לאומנות כדייניקית לדת, אלו הם ממשיכי דרכם של הלאומנים הרוצחים שהביאו את חורבן בית ראשון, שני, והרס מה שנישאר במרד בר-כוזיבא שגם הוא והמליציה שלו רצחו יהודים מיתנגדים, הזרם היתחיל דווקא ברגל נכונה כאשר הרב ריינס והמיזרחי היו היחידים שהימליצו לקבל את הצעת אוגנדה (ומה על ארץ ישראל למשל בעזה?) הרב רינס בצדקת טען שכשעומדות לפניו הברירותת שלומם של יהודים ומייד, לבין ארץ ישראלת מחייב ע"פ התורה ששלומם של יהודים קודם. (על המינוח קדושה שהכדייניקים מדיביקים לכל פרויק נדלןת או לעזה שמעולם לא היה בה ישוב יהודי והתורה אומרת שהיא הארץ שהיסדיר הקב"ה לפלישתים, וביכלל עיניין ארץ ישראל, אמרו רבים (ראה דיברי אור שמח) שאין שום קדושה בשום דבר זולת הקב"ה ושאר ה"קדושות" שאולות מימנו תמיד בצורה יחסית ומותניית במצב. שימו לב שאין מיצוות ישוב הארץ בספר המיצוות (החינוך). הלאומנים חפצי הנדלן ותקציבים ממשלתיים, הישתלטו על המפד"לת סיבכו את עם ישראל, רמסו כל פלג במפדל או הציונות הדתיתת בהתקפות כאילו מי שאינו תומך בפרויקט שלהם, אינו יהודי נאמן, (זה הרי נימשך עד לרגע זה), ומכאן שכל כיפה סרוגה (אולי שחורה קטנה בנוסח אמריקאי) חשוד בנאמנות ל"מדינת יהודה" והשבט שלה שבתכניתו למצוץ דמה של ישראל ולשעבד אותה, זה 100% מדוייקת אלא אם כן הלה שייך למתונים המותקפים כמו תנועת תורה ועבודה וכו,
ריקלין מערוץ 20ת די לשמוע אותו וליראות את האש שהיה רוצה להעלות בה את השבט הישראלי (להבדיל משבט יהודה (לפי הרב טאו) ומייד את יודע שאין בו שמץ של המתינות והאיזון של המיעוט מו תנועת תורה ועבודה, ריקלין הוא כולו וכל עצם בגופות שליח של מוצצי הדם, הרמאים והשקרים מהשבט הסרוגת שכמובן תומך נתניו המאפשר להם את ההטבות בטריליונים, ונדל"ן חינם (לאנ"ש בלבד, לא כל אחד זכאי להיתישב בשטחים)

אם מבינים את נקודת הפתיחהת אז ניתן להישתאות עד כמה חוצפה נתן הקב"ה למנוולים (כמו ריקלין)ת הרי זו אם כל הציניות והבדיחות שהלה מדבר על העדר אוביקטיביות, הרשע מרושע מישתמש ב"טוקינג פוינטס" כמו "אתה עובד אצל מוזס" לעיתים כשאין מוזס, תעמולני הימין והשבט הלאומני פשיסטי סרוג, מיחסים לג'ורג' סורוס כאילו הוא מנהל את העולם ותנועות השמאל וכאילו התנועות חזקות יותר ממשלות כולל נשיא ארהב.ת טענות התעמולה הזו ההשחרה הזו, מוכרות היטב מעברה של גרמניה והמומחה גבלס, (ניראה שהנהגת הסרוגים מיתמחה בתורתו)

על מה יוצא ריקלין האפס (שם עצמו בדרגה של אטילה) בשצף קצף, על שלדעתו הסיקור העיתונאי הוא חד צדדי, ואז מחפש סיבהץ כאשר ידוע שמרבית העיתונות אינה עובדת אצל מוזס, (מה ייחס לה ריקלין המושתן?) ובכלל הרי מוזס היה בכיסו של נתניהו, וכל הויכוח בינהם היה מחיר ההטיה לטובת המושחת נתניהו.

בתחלס הסרוגים הקימו בדמינו ובכספינו ובסיבוך עתידינו ומציצצת כספינו, מדינה בתוך מדינה, ללא רגולציה (הם אינם רוצים סיפוח) ועם סינון מי יצטרף להטבות, הסינון לזכות להיתיישב ידוע, ואין זה מקרה שאין אופוזיציה בשטחים, אין זה מקרה שהיכן שממשלת ישראל יששבה המונים (לרוב עמך ימין) בישובים עירוניים בשטחים כמו בעיר מעלה אדומים, אין מוסדות שבט הסרוגים שולטים באופן מלא, הבחירות די אמיתיות, כמובן שמכוח כוחם בשיטת המאפיה של של הסרוגים ומוסדותיהם, אין פוליטיקאי מעלה אדומים מטורף דיו להיסתכסך איתם.

לכאורה היה על ריקלין השייך למחנה הפושעים (כן ממש פושעים) ומסיתים לשינאת אחים בישראל, היה עליו להיתחבא באיזה חור, וראה פלא שהוא עומד בחזית והוא המאשים, דיי לעיין בהיסטוריה של הסרוגים, לקרוא הרצאות של בוניי האידואולגיה שלהם ומייד את מבין מיהם מה אמות המוסר (יותר נכון העדר המוסר) שלהם, מדוע כמיעוט מתירים רבניהם לרמות ולנצל את מרבית העם, מדוע מותר לרמות (למען ארץ ישראל וכו, לימוד מדוקדק של תאיי סרטן אלו (שתמיד באופן שיטתי הביאו את החורבן) מביא למסקנה חד משמעית, מדובר באירגון פשע מסוכןת המיתחפש לתנועה אוהבת ארץ ישראל ויראת שמיים. אני מכיר עשרות מקרים שבהם מנהיגי התנועה או חברת כנסת שלה גונבים כספי מדינה או תקציבים המגחעים מהמדינה, וכל הויכוח בלחישות בתוך מחנה הגנגסטרים הזה, הוא למה היא לוקחת את הכספים הגנובים רק לעצמה ואירגוני הקש שלא ומקורביה, ולא חולקת עם למשל הרב לוינגר. (בשומרון השחיתות הינה פי עשר, כאשר הסרוגים משחיתים גם את המימשל בישראל בניצול (גנבת) כספי מדינה, ומתן קיק בק לפולי טיקאי (ראה מה לימדה אותנו פרשת החברות לפשע של מיפלגת הרוסים ושבט המיתנחלים בשומרון) ואם אינך נאיבי אתה מבין שאותה שיטה הוצעה ע"י המפאיה הסרוגה לאחרים וקרוב לוודאי היתקבלה ע"י פוליטיקאים ממיפלגות השילטון האחרות,

ראה למשל גודל שבט המיתנחלים או אחיהם תומכיהם הסרוגים באחוזים מכלל ישראל (אפילו בלי הלא היהודים) וראה יצוג גדול פי ארבע בבית המשפט העליון של שבט הסרוגים, יש גם מיתנחלים בעליון, כיצד זה קרה? אם לא שינוי הוועדה הממנה כך שלסרוגים היה כוח למנות או לעשות עיסקאות מטונפות. והכי ציני זה ששבט הסרוגים והביבי, ושאר הימין החדש, טוענים שהעליון עויין אותם. שיטות הרייך השלישי שמישתמש שבט הסרוגים, בעצם מצדיקות את השיטות ולכן אין פלא על החיבור בין הימין שנאו נאצי בעולם לבין שבט הסרוגים, לא ירחק היום ששבט הסרוגים /מיתנחלים ותומכיהם יביאו עלינו שואה נוספת, שהרי היבטיח הקב"ה שחטא ההסתה והפצת שינאת אחים זה החטא היחידי שעליו מביא הקב"ה חורבן (ראה מידרשים שונים)

ריקלין הוא רק עוד נפש מזוהמת שמכר נישמתו לשטן. בורג קטן ורעשני

דווח על תגובה לא ראויה
10.10.2018

2. ל1. אמרת כאן כמה דברים נכוחים שראוי להקשיב להם. אבל אינך צריך להגזים כל כך בתפקידה הלאומי של תנועת תורה ועבודה. גם אלה לא עושים אלא למען אנ"ש. (אברהם)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו וגנץ צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

"צוות סודי" מגשר בין גנץ ונתניהו ופועל לדחיית הבחירות

קרא עוד