ינון מגל חוזר לטלוויזיה

זה לא לקח יותר מידי זמן. ח"כ לשעבר, ינון מגל, חוזר לעולם התקשורת. אחרי שהגיש בעבר את מהדורת 'מבט' וערך את אתר וואלה, מצטרף מגל לתכניתו של אסף הראל בערוץ 10

משה ויסטוך 14/11/16 11:42 יג בחשון התשעז

שנה לאחר שנאלץ לפרוש מהכנסת, בשל החשדות שהועלו נגדו בדבר הטרדות מיניות, ינון מגל יחזור בקרוב להופיע על מסך הטלוויזיה. כך פורסם באתר וואלה.

מגל, שכיהן כחבר כנסת מטעם הבית היהודי, שימש לפני שנכנס לשדה הפוליטי, כעורך הראשי של אתר וואלה והגיש את מהדורת "מבט" בערוץ הראשון. לפני כשנה פרש בעקבות החשדות נגדו, למרות שלאחר חקירת המשטרה סגרה הפרקליטות את התיק מחוסר אשמה ומחוסר עניין לציבור. מגל מצטרף לתכניתו של אסף הראל לסדרת כתבות שתעסוק במחלוקות המרכזיות של החברה בישראל.

ינון מגל אישר את הדברים ואמר: "שנינו משני קצוות, שנינו סופגים אש כבדה ללא ריכוך, אבל נראה לי נכון שדווקא אנחנו, שאין כמעט נושא שאנו לא חלוקים עליו, שבאופן עמוק תופסים שונה את המציאות, שדווקא אנחנו נדבר. אם לא נתגבר על השבר אף צד לא ישיג דבר. לא שלום ולא בניין בית"

מערוץ 10 נמסר: "מחברון ועד סוגיית הפליטים, מבית המקדש השלישי ועד מצעד הגאווה, ינסו מגל והראל לבחון את הבעיות הישנות מזוויות חדשות, מאתגרות ומפוכחות, לרגעים ברצינות ולרגעים פחות". מנחה התכנית , אסף הראל, אמר כי "זה נחמד מאוד שכל מחנה מדבר עם עצמו ומשכנע את עצמו שהוא צודק. אבל זה לא מביא אותנו לשום מקום. ב-8200 פיתחו פורמט מדהים שנקרא דיאלוג, והרעיון שלו זה שאתה מדבר עם מישהו, אבל בניגוד למה שקורה בפייסבוק או במעגלים החברתיים שלך, המישהו הזה חושב לגמרי הפוך ממך. אבל הוא לא מקלל אותך אלא מקשיב, מנסה לשכנע, מודה בטעויות. זה פורמט מדהים".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר