חדשות כיפה

הידעתם שאפרת נמצאת בשומרון?

ראש המועצה המקומית אפרת , עודד רביבי התארח היום בתכנית "אורלי וגיא" בערוץ עשר והוצג כראש המועצה המקומית אפרת שבשומרון. רביבי בתגובה: "אשמח ללמד את אנשי ערוץ עשר גיאוגרפיה"

אפרת שבשומרון | עודד רביבי

אפרת שבשומרון | עודד רביביצילום: מתוך הטוויטר של עודד רביבי

עודד רביבי, ראש המועצה המקומית אפרת התראיין היום (ג') בתכנית "אורלי וגיא" בערוץ עשר בנושא התקנה החדשה שמקדמת שרת התרבות והספורט מירי רגב להזיז תחרויות חשובות לימי חול, תקנה שתאפשר לספורטאים דתיים להשתתף בתחרויות חשובות.

רביבי, שמתמודד בימים אלה לקדנציה שלישית על ראשות המועצה המקומית אפרת שבגוש עציון הוצג בתכנית "אורלי וגיא" עם אורלי וילנאי וגיא מרוז כ"ראש המועצה המקומית אפרת שבשומרון". רביבי אמר לכיפה כי הגיע לשוחח בתכנית דווקא על התקנה החדשה של השרה רגב ופתאום נכנס למעין מלכוד של המגישים כשהציגו את הנושא כ"הדתה" ביוזמתה של השרה מירי רגב. רביבי לא נשאר חייב ואמר שזה לא הנושא ושהתקנה החדשה חשובה לו גם באופן אישי מכיוון שבניו מתאמנים 11 פעמים בשבוע בתחום השחייה. בסוף צייץ רביבי בטוויטר בעניין הטייטל שקיבל מ"אורלי וגיא" ואמר כי הוא ישמח לארח את אנשי ערוץ עשר באפרת וללמד אותם גיאוגרפיה.

07.08.2018

1. לא אצביע לרביבי (ערן האפרתי)

זה ממש לא חשוב אפרת נמצאת. מה שחשוב הוא מתי יוצאת שבת. רביבי אולי מסנגר על התקנה של מירי רגב, אבל צירף את חתימתו לחתימת ראשי ערים חילוניים נגד חוק המרכולים ונגד שמירת השבת. בבחירות הבאות לא אתן את קולי לדתי שלא עומד על משמר השבת.

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2018

2. יפה יוש (עידן הנבואה)

יפה היא מאוד יהודה ושומרון ראיתי את מידבר יהודה ואזורים שם. כמה יפים ההרים כמה יפה ארצו של אלוהים. זה לא יאומן התנך כולו סיפורי אגדה אמיתיים קסומים פילאיים. מה חבל שבעולם הדתי לא הכשירו כלים להבנת הפנטזיה האדירה הקסומה הגן עדנית שבו. זה ספר קמים פילאי. ממש עכשיו חשבתי על הנביא הכהן הקסום שמואל על למשל איך שהוא בחר בדוד הלך למשוח אותו. זה כל כך מיוחד כל הדרמה הזו המוזרה הפילאית הקסומה וזה ממש אנחנו. לא להאמין בן אנוש מדבר עם אלוהים מקבל ממנו הוראות איך ליבחור במנהיג הבא של העם. ואוו ומסע הגילוי הזה איך שהאל מאבחן לו את הנכון דווקא הקטן דווקא השונה היוצא דופן דווקא מאישה קראתי שמה היא הייתה כאילו צרה אחרת. איזה סיפור אגדי מופלא. איפה המחשה איפה מימוש בימינו .התנך כולו ממלכת קסמים ואגדות ודרוש בדחיפות כלים למימוש הפנטזיה האדירה שבו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

בליכוד דורשים מהיועמ"ש: חקור את גנץ ואלשיך

קרא עוד