סגור

גדעון סער והרב שבתי סבתו בשיעור תורני משותף

במהלך ביקור בישיבת מצפה יריחו, מסר השר לשעבר לתלמידים שיעור מיוחד לקראת יום העצמאות, וקיים לימוד יחד עם ראש הישיבה. "תמיד פעלת בעד אחדות בעם ולמען כלל ישראל", אמר הרב סבתו

חדשות כיפה
א באייר התשעח
,
16 באפריל, 2018 12:28
גדעון סער והרב שבתי סבתו

גדעון סער והרב שבתי סבתוצילום: ללא קרדיט

השר לשעבר גדעון סער ערך אתמול (א') ביקור בישיבת מצפה יריחו, שבראשות הרב שבתי סבתו. במהלך הביקור למד סער עם הרב סבתו שיעור תורני עם לקחים אקטואליים, ומסר בפני תלמידי הישיבה שיחה מיוחדת לקראת יום העצמאות. 

הרב סבתו סיפר לסער כי עודנו זוכר את נאומו מטקס פרס ישראל ביום העצמאות ה-64 של מדינת ישראל, בשנת 2012, אז קבל סער על השסעים הרבים בחברה הישראלית וקרא לאיחוי הקרעים ולאחדות. "תמיד פעלת בעד אחדות בעם ולמען כלל ישראל ואנחנו לצדך ושותפים שלך בעשייה למען האחדות", אמר הרב סבתו לסער.

בשיחה בפני תלמידי הישיבה התייחס סער לתקומה של העם היהודי במדינת ישראל לאחר השואה, על חשיבותה של המדינה לעם היהודי בעולם כולו ועל חשיבות שימור הזהות היהודית.

במוסדות השונים של ישיבת מצפה יריחו, שכוללים את הישיבה התיכונית נתיבות יוסף, ישיבת ההסדר מאור טוביה וכולל האברכים ישועות יום טוב, לומדים כיום יותר מ-500 תלמידים. לצד הרב שבתי סבתו מכהן כיום בנו, הרב יצחק סבתו, כראש הישיבה הגבוהה.

גדעון סער בישיבת מצפה יריחו

גדעון סער בישיבת מצפה יריחוצילום: ללא קרדיט

גדעון סער בישיבת מצפה יריחו

גדעון סער בישיבת מצפה יריחוצילום: ללא קרדיט

גדעון סער בישיבת מצפה יריחו

גדעון סער בישיבת מצפה יריחוצילום: ללא קרדיט

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תוצאה מהפרעות בלוד. תמונות דומות בעכו.  צילום: Yossi Aloni/Flash90

ראש ישיבת ההסדר בעכו: "לא עייפנו - תמשיכו להילחם"

קרא עוד