סגור

"ארגון חותם גרמו לי להבין את דברי חז"ל - המלבין פני חברו, כאילו שופך דמו"

צפו: בכנס בשבע ה-16, חברת יש עתיד, תהלה פרידמן ישבה ליד מנכ"ל ארגון חותם והתייחסה לקמפיין של הארגון שהכפיש גם את שמה

גלעד כהן, חדשות כיפה
ו באדר א'
,
11 בפברואר, 2019 17:54
פאנל בכנס בשבע ה-16                        צילום: ישראל ברדוגו

פאנל בכנס בשבע ה-16 צילום: ישראל ברדוגוצילום: הותר לשימוש

"מאוד התלבטתי אם לבוא לפאנל היום", כך פתחה חברת יש עתיד, תהלה פרידמן את התשובה לשאלה שהופנתה אליה מצד עמנואל שילה. "לא קל לי לשבת ליד מנכ"ל ארגון חותם שבקיץ האחרון גרם לי להבין היטב את דברי חז"ל למה מי שמלבין פנים, כאילו שופך דמים". אמרה פרידמן.

כזכור, בקיץ האחרון ארגון חותם הוציא דוח ובו ארגונים ואנשים מהציונות הדתית הממומנים על ידי הקרן החדשה לישראל. באותו דוח הופיע גם תהלה פרידמן. חותם הפיצו ביחד עם הדוח גם סרטון ובו קריקטורות של כמה נשים, טליה ששון, חנה קהת, בתיה כהנא דרור וגם פרידמן. לטענת חותם, ארגונים המגדירים את עצמם כחלק מהציונות הדתית, כדוגמת נאמני תורה ועבודה, קולך, מרכז יעקב הרצוג וכן אישים כמושר החינוך לשעבר הרב שי פירון ורב בני לאו, קיבלו, במישרין או בעקיפין, סיוע ארגוני ומימון רחב היקף מהקרן החדשה. בחותם אומרים כי ארגונים ואישים אלו פועלים במטרה להחדיר מסרים 'אולטרה ליברלים' בתוככי הציבור הדתי-לאומי, כאשר מטרת העל של הגוף הממן אותם (הקרן החדשה, י.ק.) היא הפיכת מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה ומחיקת הצביון היהודי של המדינה. 

"שארגון עושה קמפיין ששם במרכזו קריקטורות של שלוש נשים, קמפיין שכולו רצף של לשון הרע והגחכה מהסוג שמקובל, לצערי בציבור הכללי שחשבתי שלא קיים בציונות הדתית". אמרה פרידמן. "אפילו בעל המכולת שלי שאל אותי: 'תגידי ביקשו סליחה לפני ימים נוראים?' וצחקתי. לכן, היה לי לא פשוט להגיע לכאן היום". 

11.02.2019

1. עם כל הכבוד: ה'קרן החדשה לישראל' הורסת את כל הערכים היהודיים. מה את מצפה?! (תוהה)

נכון שהכסף שהם נותנים יש השפעה. איפה 'נקיון הדעת' שהיה בירושלים?!

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

2. ה'קרן החדשה לישראל' הורסת את מוסד המשפחה ששמר על היהדות אלפי שנים (מודאג)

את היית שותפה ל'שחרית' ול'נאמני תורה ועבודה' הממומנים ע"י ה'קרן החדשה לישראל'.
את הורסת את היהדות!!!

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

3. זעקת הקוזקית הנגזתת (שאול)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

4. שניה אחרי שהיא אמרה שהכפישו אותה... (יוסי)

היא הודתה בפה מלא בכל מה שהאשימו אותה...
גיור... שבת...
אז מה היא רוצה?

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

5. מדובר בתואמת לפיד בדעות בכל הנושאים זה שהיא דתייה עוזר לה לקדם את תפיסות הקרן מטרתה להטעות את הבוחר הדתי (דמגוגית דוחה - איפה הלימון?)

מדובר בתואמת לפיד בדעות בכל הנושאים זה שהיא דתייה עוזר לה לקדם את תפיסות הקרן זה הפרנסה שלה! מטרתה להטעות את הבוחר הדתי שלפיד חושב שהוא טיפש בדיוק כמו הבוחר האתיופי הרשימה מורכבת מאנשים שונים מבחינת הפרופיל שימשכו עדרים של מצביעים עם פרופיל דומה... אבללללל שלא תטעו, חברי הרשימה דומים מבחינת הדעות... שונאי יהדות הלכתית בכלל וחרדים בפרט ושמאלנים בכל רמח האיברים... שלא יערבבו אתכם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר