חדשות כיפה

אחרי שנה וחצי: יועץ התקשורת של השר ארדן פורש

נעם סלע, שליווה את השר לביטחון פנים לאורך תקופה סוערת של אירועים ביטחוניים ומדיניים, יסיים את תפקידו בחודש אפריל. "מודה לשר ארדן על ההזדמנות שנתן לי להיות לצידו בלב העשייה הביטחונית והמדינית", אמר

סלע (משמאל) עם השר ארדן

סלע (משמאל) עם השר ארדןצילום: דוברות השר ארדן

נעם סלע, יועץ התקשורת של השר לביטחון הפנים ולנושאים אסטרטגיים, גלעד ארדן, החליט לפרוש מתפקידו. סלע הודיע לאחרונה לשר ארדן על כוונתו לסיים את התפקיד בחודש אפריל, ובכך הוא ישלים תקופה של שנה ושבעה חודשים בתפקיד. עדיין לא ידוע מי יחליפו.

בשנה וחצי האחרונות שימש סלע כיועץ התקשורת של השר במשרד לביטחון הפנים ובמשרד לנושאים אסטרטגיים וניהל את פעילות הדוברות של השר בכנסת ובמשרדי הממשלה לרבות המדיות החברתיות. סלע ליווה את ארדן בתקופה סוערת של אירועים ביטחוניים ומדיניים, בהם בלימת גל טרור היחידים, גל השריפות, שביתת האסירים המחבלים הביטחוניים ועוד.

לפני כן, שימש סלע במשך שנתיים כיועץ וכראש המטה של סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי במשרדי התחבורה והחוץ, וקודם לכן כעוזר של ראש מערך הגיור הממשלתי במשרד לשירותי דת. סלע הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה ומזרח תיכון, ונמצא במהלך לימודי תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת בר אילן.

השר גלעד ארדן לסיום תפקידו של סלע, ואמר: "אני מודה לנעם על שירותו מעומק הלב. נעם כיהן כיועץ התקשורת שלי בתקופה קשה ומורכבת ופעל בנאמנות ובצורה מקצועית ומסורה. ניסיונו הרב והיכרותו עם העולם הציבורי סייעו לי מאד, ואין לי ספק שהניסיון הנוסף והחשוב שנעם צבר בעבודתנו המשותפת מקנה לו כלים נוספים ויכולות מרשימות שיסייעו לו להמשיך קדימה בשירות הציבור בישראל".

סלע עצמו אמר: "אני מודה לשר ארדן על ההזדמנות שנתן לי להיות לצידו בלב העשייה הביטחונית והמדינית של ממשלת ישראל. השר ארדן מוביל מהפכות חסרות תקדים במשטרת ישראל ובמשרד הבט"פ יחד עם בניית מערכה כנגד פעילי ה-BDS, והייתה לי הזכות ללוות אותו אל מול האתגרים הרבים. השירות הציבורי הוא ביתי ואני מאמין שעוד אמשיך לשרת את עם ישראל שנים רבות".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חוות גלעד צילום: מרים אלסטר/פלאש 90

התאונה בשומרון: "שיקולים פוליטיים גברו על שיקולים של חיי אדם"

קרא עוד