מיליוני שקלים וולט תסייע לעסקים הקטנים בזמן המלחמה - כך זה יעבוד

פלטפורמת המשלוחים הודיעה על תוכנית סיוע בסך 12 מיליוני שקלים לעסקים הקטנים שנפגעו מהמלחמה, במסגרת התכנית, יקבל כל בית עסק מענק בגובה 8% מהמחזור החודשי שלו בוולט ועד 5,000 שקלים

שמחה ברנס שמחה ברנס, חדשות כיפה 17/10/23 14:35 ב בחשון התשפד

וולט תסייע לעסקים הקטנים בזמן המלחמה - כך זה יעבוד
וולט, מסייעים לעסקים הקטנים , צילום: Yonatan Sindel/Flash90

וולט הודיעה היום לעסקים שפועלים בפלטפורמה על תוכנית סיוע על סך 12 מיליון שקלים, זאת במטרה להקל עליהם על הקושי הכלכלי במהלך המלחמה. במסגרת התכנית, יקבל כל בית עסק מענק בגובה 8% מהמחזור החודשי שלו בוולט ועד 5,000 שקלים. המענק יועבר לכל עסק עד ה-2 בנובמבר על מנת שהעזרה תהיה מיידית ככל שניתן. החישוב יתבצע לפי ממוצע בית העסק בוולט בחודשי שגרה, וכך יאפשר גם לעסקים שאינם פעילים בזמן המלחמה לקבל מענק.

גם בתקופה הקשה הזאת אנחנו אתכם

בהודעה ששלחו בחברה לבעלי העסקים נכתב: "האירועים אותם אנו חווים בשבוע האחרון קשים וכואבים כל כך לכל אחד ואחת מאיתנו. בתוך המציאות הזו, כולנו יחד אוזרים כוחות וממשיכים להפעיל את העסקים ולשרת את לקוחותינו שזקוקים לנו דווקא בעת הזאת. גם בתקופה הקשה הזו - אנחנו איתכם".

מתכונת חירום מצומצמת בוולט

בוולט עברו מאז תחילת המלחמה למתכונת חירום מצומצמת, במטרה להמשיך ולספק שירות משלוחים חיוני למרות המחסור בשליחים ואנשי שירות לקוחות שנמצאים במילואים, והמורכבות האופרטיבית. כחלק ממתכונת החירום ניתן דגש על משלוחי סופר ומצרכים, החיוניים למי שאינו יכול או חושש לצאת מביתו, וכן על משלוחי תרופות ללא מרשם. כחלק מהפעילות החיונית בזמן המלחמה הוקם בוולט אזור תרומות בשיתוף ארגון לתת, ועד כה נתרמו מעל ל30,000 מארזי מזון וטואלטיקה למפוני העוטף ולכוחות הביטחון.