סגור

קניתם טחינה אל ארז? חשד להימצאות סלמונלה בחלק מהמוצרים

היצרנית של מותג הטחינה קוראת למי שרכש את המוצרים הנגועים, שלא להשתמש בהם וליצור קשר עם שירות הלקוחות. "בשל האפשרות לזליגת מספר צנצנות אשר עשויות להימכר בחנויות פרטיות בצפון, הוחלט לקרוא לציבור הצרכנים לא לצרוך את המוצרים"

חדשות כיפה
י באדר התשפא
,
22 בפברואר, 2021 8:32
יח"צ אחוה

יח"צ אחוהצילום: צלחת טחינה

חברת "אגס ירוק", היצרנית והמשווקת של מותג הטחינה "אל ארז", הודיעה אמש (א') כי קיים חשד להימצאות סלמונלה בחלק ממוצריה וכי היא מפנה אותם להשמדה. על פי הודעת החברה הייצרנית, "אגס ירוק" מדובר באריזות טחינה של חצי ק"ג ו-1 ק"ג בעלי תאריכי תפוגה 20.7.2021, 21.7.2021, 1.9.2021 ו-2.9.2021, בעלי ברקוד: 7290001216040, 7290001216057.

"מפעל הייצור של טחינה אל ארז הפנה להשמדה את המוצרים בטרם הפצתם לאחר בדיקה עצמית של המפעל בהם נמצא חיידק סלמונלה", נכתב בהודעת החברה. "בשל האפשרות לזליגת מספר צנצנות אשר עשויות להימכר בחנויות פרטיות בצפון, הוחלט לקרוא לציבור הצרכנים לא לצרוך את המוצרים וליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה".

החברה קוראת לציבור שלא לרכוש את המוצרים הללו וליצור קשר עם שירות הלקוחות של הלקוחות. "שאר מוצרי החברה תקינים ובטוחים לצריכה", הבהירה החברה. בתיאום עם שירות המזון במשרד הבריאות תאסוף החברה את המוצרים מהחנויות.

במשרד הבריאות אומרים כי "באנשים בריאים, חיידק הסלמונלה עלול לגרום למחלה המתבטאת בחום, שלשול (לעיתים דמי) בחילה, הקאות וכאבי בטן. במקרים נדירים, יכולים להיגרם סיבוכים. באוכלוסיות רגישות כגון ילדים ,צעירים ,בעלי מערכת חיסון מוחלשת וקשישים, החיידק עלול לגרום למחלה קשה ולעתים אף למוות".

23.02.2021

1. מגיע להם כי הם אומואים (י)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לא סולחים להם. רגב ואקוניס צילום: Marc Israel Sellem/POOL

בליכוד עושים שיימינג למירי רגב: "אין היעדרויות ואין תירוצים"

קרא עוד