קופיקס גם לחרדים

קופיקס מתאימה את עצמה למגזר החרדי. תת רשת של החברה תפעיל כ 20 סניפי TAKE AWAY ללא ישיבה. התפריט יהיה זהה לשאר הסניפים אך יהיה בכשרות הבד"צ

משה ויסטוך 29/08/16 18:20 כה באב התשעו

קופיקס גם לחרדים
פלאש 90, צילום: פלאש 90

קופיקס מסמנת את מגזר החרדי. בשלב הראשון צפויים כ-20 סניפים לעבור הסבה לסניפי TAKE AWAY ללא אפשרות לישיבה במקום. סניפים אלו יהיו בהכשר מהודר כשבעתיד צפויים להיפתח סניפים נוספים בריכוזים חרדיים.

עם זאת, ניסיון הכניסה של קופיקס בעבר למגזר החרדי לא עבר בקלות. מאז הקמתה פתחה קופיקס תשעה סניפים בבני ברק, בעיר פורסמו פשקווילים (מודעות) שהתריעו מפני "תרבות בתי הקפה" שחודרת לבני ברק. בין היתר נכתב כי קופיקס מאיימת על "צביונה הטהור של עיר התורה והחסידות", וש"גל עכור של חנויות לממכר מזון מהיר פושה בכל רחבי עירנו".

אבי כץ, היזם ומבעלי קופיקס, מסר כי המהלך צפוי להביא בשורה ושינוי משמעותי בפעילות המותג בריכוזים החרדיים: "מדובר במהלך שנבנה על פני חודשים ארוכים, מתוך הבנת פלח השוק המשמעותי של קהל הצרכנים החרדי ויצירת קונספט צריכה ברמת הכשרות הגבוהה ביותר".

מנכ"ל קופיקס, חיים אהרון, מסר: "תת-הרשת החדשה צפויה למנות כ-20 סניפים כבר בשלב הראשון, כאשר אנו עומדים לפני פתיחתם של סניפי 'קופיקס בעיר' במרכז ירושלים ובשכונותיה, לצד ערים נוספות בכל רחבי הארץ".

רשת קופיקס, הוקמה לפני כ-3 שנים ומציעה את כל מוצריה ב-5 שקלים, הרשת מפעילה כמעט 150 סניפים ברחבי הארץ כשסניפים נוספים מצויים בתהליך הקמה

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר