"יתרה ברגע"

חדש ובלעדי בלאומי דיגיטל: מהיום ניתן לצפות ביתרת חשבון הבנק באופן מיידי וללא צורך בהזדהות

באדיבות בנק לאומי 25/10/15 09:01 יב בחשון התשעו

"יתרה ברגע"
shutterstock, צילום: shutterstock

לאומי דיגיטל ממשיך לשדרג את חווית הלקוח ומשיק את "יתרה ברגע". לראשונה בישראל, לקוחות לאומי המשתמשים באפליקציית לאומי בסלולר, יכולים לקבל מידע עדכני על יתרת החשבון שלהם בקלות ובמהירות, מבלי שיצטרכו להזין את פרטי הגישה לחשבון.

מבדיקה שנערכה ע"י לאומי, נמצא כי הפעולה הפופולארית ביותר שנעשית בסלולר, בקרב לקוחות הבנק, היא בדיקת היתרה בחשבון. "יתרה ברגע" מאפשרת ללקוחות לצפות ביתרת החשבון שלהם מייד עם כניסתם לאפליקציית לאומי בסלולר, באמצעות החלקה (swipe) על גבי מסך הכניסה לאפליקציה, וללא צורך בהזנת פרטי הזדהות.

בכך מצטרף לאומי לבנקים בודדים בעולם, המציעים יישום זה. "יתרה ברגע" מיועדת ללקוחות המנויים על שירותי לאומי באינטרנט וניתנת ללא תשלום לאחר רישום חד-פעמי באפליקציית לאומי בסלולר.

בנוסף, יבצע לאומי שינוי בתהליך ההזדהות באתרי לאומי באינטרנט ובאפליקציות לאומי בסלולר, אשר יאפשר ללקוחות לאומי חווית כניסה קצרה ופשוטה לחשבון הבנק באמצעות שני שדות זיהוי בלבד, במקום שלושה - כפי שהיה נהוג עד כה.

"יתרה ברגע" היא פיתוח נוסף של לאומי דיגיטל, שנועד לשפר את חווית הלקוח ולהנגיש את המידע הבנקאי ללקוחותיו בפלטפורמה בה הם נמצאים על בסיס יומיומי. היא מצטרפת לשורה ארוכה של שירותי דיגיטל מתקדמים, שלאומי היה הראשון לפתח במערכת הבנקאית, ובהם: 'הפקדת צ'ק בסלולר', 'חשבון הבנק שלי בפייסבוק', 'מזומן ב-SMS', 'לאומי טוטאל דיגיטל' - מסלול הבנקאות האינטרנטית ללא עמלות עו"ש, הארנק הדיגיטלי ועוד.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר