נתן אשל בשיחה סגורה: "דרוקמן שמוקמן"

אשל, יועצו של נתניהו, אמר את הדברים בשיחה שקיים עם איתמר בן גביר בניסיון לשכנעו לפרוש מהמירוץ לכנסת ה-23 כדי לא להביא לזריקת קולות

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כד בשבט התשפ
,
19 בפברואר, 2020 10:49
נתן אשל

נתן אשלצילום: נעם מוסקוביץ', פלאש 90

דרוקמן שמוקמן. בהקלטות שהגיעו לחדשות 12 נשמע מקורבו של נתניהו, נתן אשל, משוחח עם יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר. במהלך השיחה התייחסו השניים ליום שאחרי הבחירות, היום בו יחבור בנט לגנץ, ושזו הסיבה שלא רצה בנט לחבור לבן גביר ולרוץ יחד איתו ברשימה אחת. 

במהלך השיחה בין השניים, אמר בן גביר: "בנט, כולם מאמינים, כל הרחוב מדבר על זה שהוא הולך יום למחרת הבחירות עם גנץ" 

נתן אשל השיב: "גם אני חושב את זה, אני בטוח, איתמר. אני גם אמרתי את זה, הסברתי את זה גם לביבי, למה אין סיכוי שבנט ירצה ללכת איתך (ברשימה אחת), כי לא תהיה לו את האופציה ללכת עם גנץ. אני אמרתי את זה גם לביבי, חבל על המאמצים ללכת לרב דרוקמן ושמוקמן וכל הדברים האלה זה שטויות..."

בתגובה לדבריו של אשל פנה מרכז ישיבות בני עקיבא לנתניהו ודרש ממנו להתנער מהדברים ולהתנצל מיידית בפני הרב על העלבון שספג: "הרב דרוקמן הוא דמות מופת בחברה הישראלית, זוכה פרס ישראל ומנהיג רוחני בציבור הדתי לאומי והכללי. דבריו המעליבים של נתן אשל מקורבו של ראש הממשלה היו ראויים לגינוי מיידי מצידו של נתניהו ואנחנו מצפים שייעשה כך בהקדם". 

עוד נכתב בפניית המרכז: "מי שמבקש להתייעץ עם הרב לעתים תכופות, מבקש את תמיכתו בשעות משבר ראוי שיידע לעמוד ולהגן על שמו הטוב של רב גדול בישראל. המשך השתיקה כמוה כהסכמה לדברי אשל ואסור שכך יקרה". 

מי שעוד התייצב לימין הרב דרוקמן הוא רבה של ירושלים, הרב אריה שטרן. במכתב לרב דרוקמן כתב: "באנו בזה להביע את הזדעזותינו מדבריו של איש בכיר בגוש הלאומי אשר מזלזל ופוגע פגיעה חמורה בכבודו".

צילום: ללא

עוד כתב הרב שטרן: "באמת, האיש הזה אינו ראוי כלל שיתייחסו לדבריו, אולם מצטערים אנו לראות שגם במחנה הנקרא "מחנה לאומי" אין יודעים לתת כבוד לתורה ולגדוליה. ציפיותינו, איפוא, מראשי הגוש שיבואו ויבקשו סליחה מכבוד הרב". 

19.02.2020

1. למדו לשונם דבר שקר (איש ברעהו יהתלו)

אם לא נפר הסכמים נרד כולנו לטמיון

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

2. ביביבלוף מעליב את אבא של בנט את אשתו של בנט את בנט ושקד -בנוסף הוא בגד באשתו השלישית שרה המטורללת- את ביתו ו-4- נכדיו הוא מנפנף -נאשם בשוחד הפרת אמוני (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

3. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

4. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (נחמן)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

5. מחל =ל-מפלגת -חולרע -לישראל (רבינו)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

6. האמת של אשל (רוחמה)

הרשתות החברתיות מלאות בדברים על דרקמן וחבריו
אוזניים סתומות לשמוע ועיין לא קוראת את המפה
מה הפלא? לפחות פעם אחת אשל דובר אמת

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

7. זה האשל של ביביבלוף הסוטה שמצלם מתחת לחצאיות של נשים סוטה מין כמו אדונו ביביבלוף שגם דרוקמן וגם אשל סוגדים לנוכל מבלפור (רוחמה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חמץ צילום: shutterstock

חמץ מכרתם? אל תחכו לרגע האחרון - מכרו עכשיו את החמץ בקליק

קרא עוד