נכדו של רבין לנתניהו: זוז הצידה, פרוש מתפקידך

בנאומו בטקס לזכר יצחק רבין ז"ל האשים נכדו, יונתן בן ארצי, את ראש הממשלה וסביבתו בדרדור מצב המדינה וביקש מפורשות כי יתפטרו מתפקידיהם

חדשות כיפה 10/11/19 16:34 יב בחשון התשפ

נכדו של רבין לנתניהו: זוז הצידה, פרוש מתפקידך
יונתן בן ארצי, צילום: פלאש 90

"אני פונה מכאן לרה"מ היוצא מר בנימין נתניהו לראשי המפלגות ולכל נבחרי העם-  מדינת ישראל קורסת" - כך החל נכדו של רה"מ המנוח יצחק רבין יונתן בן ארצי את נאומו בטקס האזכרה לסבו.

בן ארצי המשיך בנחרצות: "למעלה משנה שאין כאן ממשלה, אין תקציב, אין מדיניות, אין תכנית, אין דרך.

 בתי החולים מפוצצים, המדינה בפקקים, אין מפכ"ל למשטרה, המטה הכללי מתקשה לקבל הנחיות פעולה ברורות. הציבור כועס, חושש, מסוכסך. מערכות המדינה נרמסות, אזרחי יישראל סובלים.

הביטו מסביב.  כאן קבורים מנהיגי המדינה שבנו והקימו אותה הביטו בעיניים שלהם המתבוננות בכם מלמעלה. זה הזמן לקחת אחריות ולתת דוגמה אישית ברוחם ובדרכם שנות שלטון רבות גרמו לכם לשכוח מה זה להיות בן אדם. תהיו בני אדם."

כאן פנה בן ארצי לנתניהו וממשלתו בקריאה ברורה: "אני קורא לך ולכולכם מעאן לעשות את מה שאתם יודעי שהוא הדבר הנכון עבור מדינת ישראל בעת הזאת: קחו אחריות על מעשיכם

אם דבר בכם רבב- זוזו הצידה. תפרשו מתפקידכם. לכו לביתכם והתמודדו עם הטענות האישיות נגדכם אם תנוקו תוכלו לחזור. כפי שעשה יצחק רבין גם אתם יודעים - אין אדם שהוא מעל למדינה"

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר