הרב רפי פרץ מבהיר: "לא טענתי שצריך לשלוח ילד או ילדה לטיפולי המרה"

אחרי הסערה שעורר, שר החינוך מבהיר: "לא טענתי שצריך לשלוח ילד או ילדה לטיפולי המרה", "מה שאמרתי בראיון נאמר מתוך הכרות אישית שלי עם מקרים דומים" 3 מערכת החינוך בישראל בראשותי תמשיך לקבל את כל ילדות וילדי ישראל באשר הם, ללא שום הבדלי של נטייה מינית. ככה גם הבהרתי בראיון.

חדשות כיפה
י בתמוז התשעט
,
13 ביולי, 2019 22:53
הרב רפי פרץ

הרב רפי פרץצילום: פלאש 90

אחרי שעורר סערה בעקבות ההתבטאות שלו סביב טיפולי המרה בקרב המוסקסואלים, שר החינוך מבהיר: "מערכת החינוך בישראל בראשותי תמשיך לקבל את כל ילדות וילדי ישראל באשר הם, ללא שום הבדלי של נטייה מינית".

"לא טענתי שצריך לשלוח ילד או ילדה לטיפולי המרה", אמר שר החינוך רפי פרץ בטויטר והוסיף "במהלך שנותיי כמחנך נפגשתי עם  תלמידים שחשו מצוקה נוראית עם נטייתם המינית, ובחרו להיעזר באנשי מקצוע כדי לשנות את נטייתם. מה שאמרתי בראיון נאמר מתוך הכרות אישית שלי עם מקרים דומים."

שר החינוך הוסיף ואמר כי "מערכת החינוך בישראל בראשותי תמשיך לקבל את כל ילדות וילדי ישראל באשר הם, ללא שום הבדלי של נטייה מינית. ככה גם הבהרתי בראיון".

כזכור, הרב רפי פרץ אמר בראיון לחדשות 12 כי היה שותף לטיפולי המרות של נערים בעלי נטיות מיניות המוסקסואליות. 

14.07.2019

1. שתהיה סנהדרין של שיבעים ואחד ( אליהו ראש ברזל)

טיפילי המרה ללהטבים הרשעים זה יהיה דבר שרק יוכלו לחלום עלין אז יהיו טיפולים אחרים לגמרי בעזרת השם בקרוב ההומואים הם על פי התורה רשעים ארורים ודינם בעדים והתראה הוא סקילה לא להתבלבל הם יצאו מגדר המין האנושי הם רק מדברים ומתקשרים בשפה האנושית הם נראים לגמרי בני אדם אבל באמת הם מהלכים מתים שהרי רשעים בחייהם קרואים מתים

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2019

2. תקשורת ארורה (יהודי)

פרץ ! אץתפסיק להיות רכיכה חברה עמוד שידרה, אתה יכול להגיד כל דבר שאתה חושב ותמיד תהיה ביקורת, לא צריך להבהל, במקומך הייתי עושה סדנאות להסביר לכל מערכת החינוך שהנורמלי והטוב ביותר זה כפי שברא הקב"ה את עולמו ולא כפי שהיו אנשי סדום עושים, עובדה, הם העגיפו לחיות בגטו משלהם ולא להתערבב עם האוכלןסיה הנורמטיבית הנכונה הברעאה והדוגלת בשיטה האלוקית, שהאישה נבראה בנקב נוסף ויעודי הנועד, למשגל ולהולדה בבוא העת ולא כפי שהמשונים מעדיפים לבעול את פי הטבעת שמשום יוצא רק רפש לכאורה !

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2019

3. רפי פרץ - אל תפחד מהדחלילים הללו...! (בעל פפעור המודרני)

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2019

4. הרב פרץ הוא רב. מה שאומר ה' מאשר (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2019

5. צא מחיינו אדם חשוך נבער ופרימיטיבי! (המצליף)

דווח על תגובה לא ראויה
15.07.2019

6. בינתיים אתה לא אומר את זה עוד מעט שצריך עם ביבי מדינת דת נראה איך תדבר לך הביתה (מישהו)

לא יכול להיות שיש בנאדם בממשלה לא חבר כנסת אפילו לא המנקה של הכנסת שיגיד דברים כאלו וישב עדיין בכנסת עוד כשר החינוך אני לא מבין למה אתם מחכים שיקרה כל התומכים של ביבי מה אתם צריכים שיקרה כדי להתעורר???????? מה?????

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: כיפה

טרופר בפניה למגזר: "את הטון בסוגיות של דת ומדינה יקבעו רבני הקו או רבני צהר?"

קרא עוד