סמוטריץ' הודיע: מפלגת הציונות הדתית תקיים פריימריז

יו"ר המפלגה הודיע שהציונות הדתית נפתחת למפקד ולקראת הבחירות הבאות ייערכו בה פריימריז. "אני קורא לאנשי ונשות הימין האמוני והערכי לקום מכורסת הייאוש והאדישות ולקחת אחריות". מפלגות 'נועם' ו'עוצמה יהודית' ימשיכו להיות עצמאיות

ינאי קאפח, חדשות כיפה 24/11/21 18:04 כ בכסלו התשפב

סמוטריץ' הודיע: מפלגת הציונות הדתית תקיים פריימריז
סמוטריץ', צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ הודיע הערב (ד') בחשבון הפייסבוק שלו על הצהרה חשובה בשעה 18:00. בהצהרה הודיע: מפלגת הציונות הדתית נפתחת למפקד פתוח ולקראת הבחירות הבאות ייערכו בה פריימריז. סמוטריץ פתח את המפקד ויקרא לציבור להתפקד.

בהצהרה מיוחדת שנשא היום ופורסמה בדף הפייסבוק אמר סמוטריץ׳ כי: ״הקמת ממשלת בנט-עבאס בניגוד להבטחות בחירות מפורשות, הובילה בצדק רב לתדהמה ולמשבר אמון עמוק בקרב אנשי הימין האידיאולוגי והציונות הדתית״. 

"אנשי הציונות הדתית והמחנה הלאומי כולו מוזמנים להצטרף למפלגת הציונות הדתית ולהיות שותפים מלאים לדרך ולקבלת ההחלטות"


עלות דמי חבר שנתיים הינם 40 ש"ח ליחיד ו- 70 ש"ח לזוג כאשר צעירים עד גיל 25 ישלמו 25 ש״ח ליחיד ו- 45 ש"ח לזוג וצעירים בגילאי 17 - 18 יוכלו להתפקד בחינם. 

פריימריז לציונות הדתית

פריימריז לציונות הדתית צילום: הציונות הדתית

לדברי סמוטריץ׳, מדינת ישראל קוצרת כבר היום את פירות הביאושים של ממשלת בנט עבאס. קריסת המשילות בדרום ובערים המעורבות, מיליארדים לתנועה האיסלאמית ושלוחותיה ללא פיקוח, הרפיסות מול הטרור, חיזוק הנטייה הפרוגרסיבית המסוכנת של מערכת המשפט, והמראה הבלתי נתפס של אנשי ימינה, תקווה חדשה והשמאל הרדיקלי עושים יד אחת לפגוע אנושות בזהות היהודית של מדינת ישראל תוך רמיסת הסטטוס קוו". 

"התגובה המסוכנת ביותר לתהליך ההרסני שמובילה ממשלת בנט עבאס היא תסכול שחלילה יוביל לייאוש ולאדישות כללית של המחנה הלאומי, המהווה רוב ברור במדינת ישראל .אנו יוצאים היום למפקד הציונות הדתית במטרה להפוך את השבר לבשורה גדולה בימין. לצמיחה, לבניין, לגיבוש כח אמוני, אמין וגדול שיאחד ויגבש את המחנה כולו. 

"אנשי הציונות הדתית והמחנה הלאומי כולו מוזמנים להצטרף למפלגת הציונות הדתית ולהיות שותפים מלאים לדרך ולקבלת ההחלטות. לבנות ביחד כוח גדול שיהווה את חוד החנית של המחנה הלאומי בישראל. אני קורא לאנשי ונשות הימין האמוני והערכי לקום מכורסת הייאוש והאדישות ולקחת אחריות. להיות חלק משיקום ועיצוב הזהות הלאומית והיהודית של מדינת ישראל".

בואו והצטרפו למסע החזרה של דרך הימין. יחד נכוון את דרכה של מדינת ישראל ועם ישראל לעתיד של זקיפות קומה וחוסן לאומי מול אתגרי העתיד.בואו הצטרפו אלינו במפקד מפלגת הציונות הדתית. יחד נחזיר את שלטון הרוב  נחזיר את ממשלת הימין". 
 

גורם בימינה לחדשות כיפה :"אני שמח שאחרי כל כך הרבה שנים סמוטריץ למד לשתף ציבור. היו לו מורים טובים. השאלה אם הוא יאפשר למתפקדים לבחור את הרשימה אחרת חבל על הזמן והכסף. עוד מוקדם לדעת אם נצא גם אנחנו למפקד".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר