סגור

סמוטריץ': "יש מטומטמים שעדיין מספרים לעצמם שהכל עניין של קיפוח"

יו"ר הציונות הדתית מתייחס הבוקר להרס הרב שגרמו אזרחי מדינת ישראל הערבים, במהלך ההתפרעויות האלימות במהלך השבוע החולף. "ערביי ישראל דורשים תשתיות, ואז ברגע אחד משחיתים מאות מיליוני שקלים שהמדינה משקיעה באזורים שלהם"

חדשות כיפה
ג בסיון התשפא
,
14 במאי, 2021 11:10
ח"כ סמוטריץ

ח"כ סמוטריץ' בביקור במזרח ירושלים עם חברי מפלגתוצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

במהומות השבוע החולף השחיתו ערבים אזרחי מדינת ישראל תשתיות רבות בדרכים שונות ומגוונת. מעקירת עמודי חשמל ועד לשריפת ניידות משטרה. יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', הסיק הבוקר (ו') בחשבון הטוויטר שלו, כי ההרס הרב בוצע כחלק מהמאבק הלאומי של הערבים במדינה.  

40 אירועי ירי בלוד במהלך הלילה: "מטווח ברווזים. הם יורים מהמסגדים"

"במשך שנים ערביי ישראל טוענים להזנחה וקיפוח ודורשים תשתיות, ואז ברגע אחד משחיתים מאות מיליוני שקלים שהמדינה משקיעה באזורים שלהם, בצפון, בדרום, בוודאי ערה ועוד. וכאן יש מטומטמים שעדיין מספרים לעצמם שהכל עניין של קיפוח ומסרבים להכיר בעובדה שמדובר במאבק לאומי", כתב

המשטרה פתחה בחקירה בגין הצתת נקודת המשטרה בקלנסווה. כמו כן, 11 ערבים נעצרו הלילה בצומת פאחם ומוסמוס בחשד שהפרו את הסדר, יידו אבנים הבעירו צמיגים ופגעו ברמזורים ותמרורים.

במהלך הפגנה שהתקיימה בצמתי פאחם ומוסמוס החלו המפגינים הערבים להפר את הסדר תוך שהם מיידים אבנים, זורקים בקבוקי תבערה, מבעירים צמיגים ופוגעים הרכוש ציבורי. שוטרים ולוחמי יס"מ שהגיעו למקום פיזרו את המתפרעים תוך כדי שימוש באמצעים. כלל המפגינים נעצרו לחקירה ובסיומה ובהתאם לחומר הראיות בתיק יוחלט האם לבקש היום להאריך את מעצרם.

השחתת תשתיות הלילה

השחתת תשתיות הלילהצילום: דוברות המשטרה

 בתחילת השבוע הציע סמוטריץ' להטיל עוצר לילי על אזרחיה הערבים של מדינת ישראל, במקומות הידועים כבעיתיים. "במסגרת הטיפול בטרור ובאלימות הנרחבת יש להטיל מגבלות תנועה משמעותיות ואף עוצר על הערבים במקומות המועדים. המציאות היא שאם לא מוטל עוצר על המחבלים, נוצר עוצר דה-פקטו במשך שעות על גבי שעות ליהודים טובים, אזרחים שומרי חוק שאינם יכולים לקיים שגרת חיים". 

14.05.2021

1. פשוט זומבים (לוחם)

יש בינינו יהודים בגיבוי התקשורת המסיתה שפשוט קשה להם לקבל שמסובבים בינם רוצחים שרק מחכים לרגע הנכון לקום. כאלה מטומטמים.

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2021

2. כמה אפשר לשקר לעצמנו? (אילת)

הנזק לתשתיות, היינו, פנסי כביש, הושחתו באיזור הפזורה בדואית, ממש לא אוכלוסיה מושקעת. ה״תשתיות״ האלה ממש לא משרתות אותם. אלה פנסים בכבישים בינעירוניים. ממש לא מדובר בתשתיות שהשקיעו בכפרים הערביים. סמוטריץ׳ יודע לעשות דבר אחד, לשקר ולסכסך. האיש נשלח ממעמקי הגיהנום.

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2021

3. סמוטריץ הוא תימצות של כל מה שרע בציונות הדתית: גזענות, תחושת עליונות, משיחיות, הומופוביה, השתמטות משירות, התיחסות לכספי המדינה כהפקר. (חיים)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ממשלת השינוי צילום: פלאש 90

הממשלה ה-36 | חלוקת התיקים הסופית

קרא עוד