סגור

סמוטריץ': עדיפה ממשלת לפיד-בנט מאשר ממשלת ימין בתמיכת רע"מ

יו"ר הציונות הדתית ממשיך לתקוף את ניסיונות הליכוד להקים ממשלה בתמיכת רע"מ. הוא שלל כל תמיכה באפשרות זאת וכינה אותה: "התאבדות, הרס הימין והציונות". בהמשך אף הוסיף איום: "ההיסטוריה לא תסלח למי שיהיה מעורב בזה"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ו באייר התשפא
,
18 באפריל, 2021 10:05
סמוטריץ

סמוטריץ'. צילום: Noam Rivkin Fenton/Flash90

16 ימים בלבד נותרו למנדט של בנימין נתניהו להקמת ממשלה, כאשר הניסיון העיקרי שלו ושל הליכוד הוא להקים ממשלה בתמיכתם של רע"מ ומנסור עבאס. ההתנגדות המשמעותית ביותר לביצוע מהלך כזה מגיעה מצד רשימת הציונות הדתית והעומד בראשה בצלאל סמוטריץ' שמסרבים לתמוך בממשלת שנשענת על המפגה הערבית.

הבוקר (א') הבהיר סמוטריץ' כי, "לא מקימים ממשלה שנסמכת על מי שמטרתם הייתה ונשארה הרס המפעל הציוני. ההיסטוריה לא תסלח למי שיהיה מעורב בזה". יו"ר הציונות הדתית הוסיף ואמר כי, "האלטרנטיבה היא ממשלת ימין על מלא", וטען כי בחירות חמישיות עדיפות על "ההתאבדות הזו".

שר התחבורה לשעבר התייחס לאפשרות להקמת ממשלה בשותפות של נפתלי בנט ויאיר לפיד, ואמר כי כי אפשרות זאת עדיפה בעיניו על ממשלת ימין עם רע"מ: "גם יצור כלאיים שלהערכתי לא יקום ואם כן אז יחזיק מעמד חודשים ספורים ויתרסק והימין יחזור כמו גדול עדיף על הרס הימין והציונות".  

סמוטריץ' הבהיר את את הסכנה שבעיניו הקמת ממשלה בתמיכת רע"מ עלולה לגרום: "קודם הימין נותן לגיטימציה לתומכי טרור והופך אותם ללשון מאזניים ומעלה אצלם את שיעור ההצבעה, ואז השמאל עושה את זה מיד אחר כך, תופס עם שוללי הציונות ותומכי הטרור את השלטון להרבה שנים, ומחריב את המדינה היהודית. בדיוק את התהליך הזה אני מסרב לאפשר", אמר יו"ר הציונות הדתית.

18.04.2021

1. בוואנה הוא אחד הסתומים אה? (יואל)

אני מעדיף לשבת עם ערבים שרוצים להשתלב במדינה (ולא הם לא תומכי טרור וכו'- המצע של עבאס א- פוליטי) ולא עם שמאלנים שרוצים לקעקע את היהדות והערכים הנורמליים.
כנראה הבטיחו לו משהו ב"ממשלת השינוי" שלו.

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

2. כל הכבוד סמוטריץ (אבי)

אל תוותר

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

3. הימין הולך להימחק (ניסים)

הימין מתחיל לאבד את הפופולריות שלא וזה כולל הליכוד בחירות הבאות לא ישאר כלום ממכם התם תיהו000000000 אחד גדול כמה איפשר לזלז באינטליגנציה של העם באים מפלגות עים 6 מנדטים
ואומרים למפלגה שמחזיקה 30 מנדטים איך להתנהג
בחירות הבאות לא בוחרים

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

4. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!! (מאיר -עברי אנכי)

לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

5. תקים אתהממשלנתניהו ה מר חכמולוג (אורי)

קולות קבלת כדי להתיש את נתניהו

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

6. תחליפו את הבוס שהחליט לנהל כל מדינה אחרת תאבדו משלגה (יעקב)

ניראה שגם אותו קנו אם הוא תבגוד לביבי הוא יהא פוליטיקאי מכבד ולא משיחיסט ולא סמוטריצ'ם
אידיוט חושב שהוא משחק אם ביבי ולא אם מיליונים הוא מחליט אל ממשלת שמאול.

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

7. טעות חיי שהצבעתי לסמוטריץ הזה. בן אדם הזוי !!! וכפי שאמר הרב אביהו שוורץ הוא עדיין ילד ולא יודע מה קרה כשקמה ממשלת אוסלו ע"י השמאל !! (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר