תנועת הנוער יוכלו לחזור לטייל

אושרה פתיחת האטרקציות באוויר הפתוח על פי התו הסגול גם לטיולים מאורגנים. בהתאם לכך, משרד החינוך יאשר את הטיולים המאורגנים על ידי תנועות הנוער והחינוך המשלים

שירה שור, חדשות כיפה 31/03/21 16:30 יח בניסן התשפא

חניכי בני עקיבא. ארכיון, צילום: בני עקיבא
חניכי בני עקיבא. ארכיון, צילום: בני עקיבא

הצלחת מבצע החיסונים וירידת מקדם ההדבקה בעקבותיהם, בהחלט נותנת את אותותיה. היום (ד') אושרה הקלה נוספת המסמנת על חזרה לשגרה לאחר משבר הקורונה. משרד החינוך יאשר לתנועות הנוער והחינוך המשלים לקיים טיולים מאורגנים כחלק משחרור המגבלות בתו הסגול.

יו"ר ועדת חוק, חוקה ומשפט, ח"כ יעקב אשר מיהדות התורה, סיכם היום עם ממונה הקורונה, פרופ' נחמן אש, על פתיחת האטרקציות באוויר הפתוח על פי התו הסגול גם לטיולים מאורגנים. בהתאם לכך משרד החינוך יאשר את הטיולים המאורגנים על ידי תנועות הנוער והחינוך המשלים.

סגן שר החינוך מאיר פרוש התייחס לבשורת ההקלות ומסר: "לאור פניית רשויות רבות לאשר יציאת תלמידים לטיולים לאחר חג הפסח, בפעילות הנהלת משרד החינוך הוסרו כל החסמים מול משרד הבריאות. הטיולים והאטרקציות יאושרו לפי מתווה התו הירוק".

הבשורה בהקלות הללו של משרד החינוך, מגיעה לאחר הבשורה בנוגע לחיסון ילדים מוקדם יותר היום. חברת התרופות פייזר הודיעה כי החיסון נגד קורונה בטוח ויעיל לילדים מגיל 12.

אל תשחקו אותה: כך תוכלו ללמוד בקלות את ההלכה. כל הפרטים >>

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר