סגור

הרב זקס: אני חולה בסרטן, אנא התפללו עבורי

רבה הראשי לשעבר של בריטניה חשף כי הוא חולה בסרטן, מלשכתו מסרו: " הוא נשאר חיובי ואופטימי ועכשיו הוא מבלה פרק זמן ממוקד בטיפול שהוא מקבל מצוות הרפואי המצוין שלו". התפללו לרפואת הרב יעקב צבי בן ליבה

חדשות כיפה
כח בתשרי התשפא
,
16 באוקטובר, 2020 7:51
התפללו עבור הרב יונתן זקס

התפללו עבור הרב יונתן זקסצילום: צילום מסך

רבה לשעבר של בריטניה הרב לורד יונתן זקס, בישר אמש (ה') כי הוא חולה בסרטן, ומבקש מהציבור להתפלל עבורו. מלשכת הרב מסרו: "הרב אובחן לאחרונה בסרטן וכרגע עובר טיפול כדי לסייע להחלמתו. הוא נשאר חיובי ואופטימי ועכשיו הוא מבלה פרק זמן ממוקד בטיפול שהוא מקבל מצוות הרפואי המצוין שלו. הוא מצפה לחזור לעבודתו בהקדם האפשרי". לבסוף הוסיפו מהלשכה:  "למי שרוצה לכלול את הרב שקים בתפילותיהם ומחשבותיהם, שמו העברי הרב יעקב צבי בן ליבה". 

הרב זקס שימש כרבה של בריטניה בין השנים 1991-2013, והוסמך לרבנות אצל הרב נחום רבינוביץ' זצ"ל. ב- 2009 צורף לבית הלורדים באנגליה, מה שזיכה אותו בתואר הברון זקס מאולדגייט. הוא פעיל בדיאלוג בין-דתי בממלכה המאוחדת ועוסק בחשיבותה של האמונה היהודית בעולם המודרני, נושא שעליו חיבר ספרים רבים. הרב משמש היום בעיקר כפרופסור בקולג' קינגס שבלנודן, ובישיבה יונברסיטי שבניו יורק.

16.10.2020

1. רפואה שלמה (ישראל)

רפואה שלמה והחלמה מהירה לרב יעקב צבי בן ליבה.

דווח על תגובה לא ראויה
16.10.2020

2. התורה זועקת (יוני)

כאשר רבנים במרכאות עוקרים בראש חוצות איסורי תורה ברורים שאפילו צדוקים מודים בהם ומערערים את יסודות הבית והעם היהודי זה הזמן שיהודי כמו הרב סקס ישמיע את קולו בבהירות מול מגמות אלה ואם יקבל על עצמו לעסוק בכך באומץ בלי להתפתל זה בוודאי יעמוד לו לזכות לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.

דווח על תגובה לא ראויה
16.10.2020

3. ל-2: זה מה שיש לך לומר? האם אתה עשית פרומיל ממה שעשה הרב סאקס (זקס) עבור היהדות והתורה? (או שפשוט תאחל רפואה שלימה בלי תנאים ועצות)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ישראל גנץ בכיתה בבנימין צילום: דוברות בנימין

מרד ברשויות המקומיות: לימודים - חמישה ימים בשבוע

קרא עוד