"שיחה ראשונה עם אמא"

אורית מרק בפוסט מרגש אחרי ה´שבעה´ על אביה, מיכי מרק מספרת על ההחלמה של אימה ועל התגובות והמבט קדימה

חדשות כיפה 10/07/16 09:23 ד בתמוז התשעו

"שיחה ראשונה עם אמא"
דוברות הר חברון, צילום: דוברות הר חברון

"לקום בבוקר ולראות "שיחות שלא נענו" מ "אמא יקרה", פשוט לא להאמין... עכשיו, שיחה ראשונה עם אמא אהובה שלי. אמא שלי חייה, מדברת נושמת.. עומדת!! כל כך חזק! והיא אומרת לי שהיא מתגעגעת אלי ורוצה שאבוא אליה.. פשוט אין מילים. ואמא מוסרת לכל מי שהתפלל פשוט תודה, היא אומרת שבזכותכם מצבה משתפר בצורה מטורפת..תודה ❤"

במילים אלו נפתח הפוסט המרגש של אורית מרק לאחר סיום ה'שבעה' על אביה, מיכי מרק הי"ד שנרצח בדרום הר חברון ביום שישי שעבר. על השבוע החולף כתבה אורית:

"שבוע מטלטל, שבוע שלא נגמר...כמה אנשים מיוחדים זכינו שיהיו בביתנו, אבא שלי רואה את כל היופי הזה והוא בעננים (תרתי משמע;) ,כמה מיוחדות.. כמה אנשים עזרו לנו, כמה תמכו, כמה חיזקו.. איזה חיבוק ענק קיבלנו מעם ישראל.. פשוט מעיף גבוה! לראות אנשים שלא מכירים פשוט באים, מכל קצוות הארץ ו העולם.. עוצמתי כל כך.. כמה דברים וכמה מצוות אנשים קיבלו על עצמם, אבא מביט בכם וגאה, גאה כל כך!

ואבא.. מי קולט בכלל שאתה לא פה, אנשים באים ומספרים עליך בלשון עבר.. וזה לא הגיוני, כי אבא שלי, אתה לא אדם שמדברים עליו בעבר, אתה לא אדם שיכול למות. אתה אדם חיי!! אבל לאט לאט אנחנו מבינים שלא.. אני מבינה שזו כבר שבת שניה שאין לי ברכה ממך בערב שבת, שבת שניה בלי החיבוק החזק , המבט והאמירת "שבת שלום ביתי אהובה" שלך.. שנתנה לי כוחות לכל השבוע. שבת שניה ששרים שירי סעודה שלישית ואתה לא מצטרף בשירתך היפה...שבת שלישית שאין קידוש של אבא.. ואין שיחות מאבא, אין חיוך של אבא ולא רואים אותך בבית אבא.. בפינה שלך, שתמיד היית לומד שם. אף אחד לא שם.. אתה חסר חסר כל כך...

אבא, אין לך מושג כמה השפעת על עם ישראל, כמה אנשים שמעו עליך ולומדים ממך ולוקחים על עצמם דברים.. אבא- תיהיה גאה!! פשוט תיהיה גאה.. אבא סיפרתי לאנשים כמה אהבת כל אדם לא משנה כמה הוא שונה ממך פשוט אהבת את כולם, והערכתך ותרמת. ושתמיד אמרת לי שכל קושי וכל משבר או אובדן.. עוזרים לי לעשות את השליחות שלי בעולם בצורה הכי טובה...אז כנראה שרק בלעדייך אבא אני יעשה את השליחות שלי בעולם בצורה הכי טובה! אבא.. אוהבת אותך כל כך ומתגעגעת ברמות שאין מספר❤"

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר