סגור

שיבי פרומן: הפיגוע לא שינה את דעותיי, נמשיך להאמין בדו קיום

בעלה של מיכל פרומן, שנפצעה הבוקר באורח בינוני בפיגוע בתקוע, מסר ל'כיפה' כי למרות הפגיעה הקשה, הוא ימשיך ללכת בדרכיי אביו הרב מנחם פרומן

אפרת קרסנר, כיפה
ח בשבט התשעו
,
18 בינואר, 2016 19:14
שיבי פרומן בצילומי הסדרה מקימי

שיבי פרומן בצילומי הסדרה מקימיצילום: שיבי פרומן בצילומי הסדרה מקימי

"אשתי במצב טוב יותר ,היא מדברת ומתקשרת וזה רק הולך ומשתפר" כך אמר הערב לאתר 'כיפה' שיבי פרומן, בעלה של מיכל, אשר נפצעה הבוקר באורח בינוני עד קשה בפיגוע דקירה ביישוב תקוע.

שיבי פרומן הוא בנו של הרב מנחם פרומן שהיה ידוע כפעיל שלום ונמנה עם מנהיגי תנועת 'ארץ - שלום', בעקבות פעילותו ספג קריאות לחרם כנגדו ואיומים. פרומן סיפר ל'כיפה' כי הוא קרוב מאוד בדעותיו להשקפתו של אביו ז"ל "אני בהחלט קרוב מאוד לדעות של אבא שלי, אבל הפיגוע לא שינה את המציאות שבה אנו חיים ואת דעותיי. זה רק חידד והגביר את הרגשות".

פרומן הדגיש כי הוא מאמין שצריך לשאוף לשלום אמיתי עם העם הפלסטיני "אני לא יודע אם יכול להיות דו קיים ואם נזכה, אבל אני מאמין שמלאכתו של היהודי זה לרדוף את הדו הקיום ולשאוף לדו קיום עם השכנים הפלסטינים כך שדעותיי לא השתנו בעקבות האירוע. אני גם מאמין שאסור להתייאש, אפילו שהמציאות קשה".

כזכור, מחבל חדר לאזור התעשייה ביישוב תקוע, אל תוך גמ"ח של בגדים. שם דקר את מיכל פרומן כלתו של הרב מנחם פרומן, אשת בנו שיבי, בפלג גופה העליון ופצע אותה באורח בינוני עד קשה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שירות התעסוקה צילום: Yonatan Sindel/Flash90

עדיין בחל"ת? רשימת הערים שהכי קל למצוא בהן עבודה

קרא עוד