סגור

קצר בתקשורת: בנט קרא לא להחרים את פרטנר, בן דהן קרא להחרים

קצר בתקשורת בבית היהודי. בעוד נפתלי בנט קרא לא להחרים את פרטנר מכיוון שמדובר בחברה ישראלית, בן דהן דווקא קרא בפייסבוק להחרימם. לאחר דקות ארוכות הסיר הפוסט

חנן גרינווד, כיפה
טז בסיון התשעה
,
03 ביוני, 2015 23:19
Arseniy Krasnevsky / Shutterstock.com

Arseniy Krasnevsky / Shutterstock.comצילום: Arseniy Krasnevsky / Shutterstock.com

להחרים או לא להחרים? תלוי את מי שואלים. לאחר הודעת מנכ"ל חברת אורנג' כי הוא היה מעוניין להחרים את ישראל, מיהר סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן להעלות פוסט בפייסבוק בו הוא קורא להתנתק מהחברה בישראל.

הבעיה? לאחר קריאתו פרסם יו"ר מפלגתו השר נפתלי בנט פוסט בוא הוא אמר בדיוק הפוך, וקרא שלא להחרים את חברת פרטנר מכיוון שלטענתו הם הקורבן ולא התוקף. "חברת פרטנר היא חברה סלולרית ישראלית לגמרי, שמעסיקה כ3500 עובדים כאן בישראל. כל התשתיות שלה: מגדלי אנטנות, שירות לקוחות, הכל--שייכים לה בלבד", הסביר בנט."לפני שנים רבות היא התקשרה עם חברת Orange העולמית, בקשר של מותג בלבד. כלומר, תמורת הזכות להשתמש במותג Orange, היא משלמת לחברת אורנג' הבינלאומית. חוץ מהמותג, אין שום קשר נוסף".

בנט ציין כי "אנחנו בממשלה כעת בוחנים את צעדנו, כאשר אורנג' הבינלאומית היא הכתובת שלנו, לא פרטנר. ביטול מנויים בפרטנר זה סתם להעניש את עצמנו. זה לא נכון. להבנתי, חברת פרטנר הישראלית נפגעה כאן על ידי אורנג' והיא תצטרך לשקול את צעדיה (לתבוע את אורנג' נזיקית? לנתק את הקשר ולהחליף מותג?). שורה תחתונה וחשובה: לא להעניש את פרטנר הישראלית בגלל התבטאות של מנכ"ל אורנג' הצרפתית".

רק לאחר דקות ארוכות מחק הרב בן דהן את הפוסט אותו העלה לפייסבוק ובו קרא להחרים את חברת אורנג' בישראל, זאת כפי הנראה לאחר שבנט העמיד אותו על טעותו.

בתוך כך, סגנית שר החוץ חוטובלי שיגרה מכתב בזק למנכ"ל אורנג' העולמי סטפן ריצרד בעקבות האמירות שלו בדבר ניתוק היחסים עם ישראל. "אני קוראת לך להימנע להיות חלק בתעשיית השקרים המכוונת כנגד ישראל. אני בטוחה שדיווחים אלו אינם משקפים את כוונות החברה שלך וקוראת לךלהבהיר את הנושא בהקדם האפשרי", כתבה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לוד, הבוקר צילום:  Avshalom Sassoni/Flash90

הלינץ בבת ים | הצמרת המדינית מגנה

קרא עוד