סגור

הרשימה המשותפת תדרוש: להפסיק עליית יהודים להר הבית

ח"כ איימן עודה הציג את רשימת הדרישות שתציב מפלגתו לכחול לבן, כתנאי לתמיכה בממשלתה, בפגישת המו"מ הראשונית בין המפלגות. בין השאר: הפסקת ביקורי יהודים בהר הבית, וביטול חלקים מ'תכנית המאה'

חדשות כיפה
יד באדר התשפ
,
10 במרץ, 2020 12:17
ח"כ איימן עודה, יו"ר האופוזיציה?

ח"כ איימן עודה, יו"ר האופוזיציה?צילום: פלאש 90, הדס פרוש

דרישות הרשימה המשותפת. יו"ר המפלגה, ח"כ איימן עודה, קיים היום (ג') שידור לייב בעמוד הפייסבוק שלו, ובמהלכו מנה את הדרישות שתציב מפלגתו לכחול לבן, בפגישת המו"מ הראשונית שצפויה להיערך בין המפלגות בהמשך היום.

בין שאר הדרישות שהציג מנה עודה את הפסקת ביקורי היהודים בהר הבית, באופן גורף, וביטול צעדים חד-צדדיים, כהגדרתו, ב'תכנית המאה' של נשיא ארה"ב טראמפ, כמו החלת הריבונות על היישובים ביהודה ושומרון.

''יש לנו עמדה באשר למסגד אל-אקצא - להפסיק את ביקורי המתנחלים הקיצוניים שנכנסים למסגד אל-אקצא. זה דבר שקרה בתקופת נתניהו ואנחנו מעוניינים להחזיר את הסטטוס קוו", אמר עודה והוסיף: "אל-אקצא הוא מקום תפילה למוסלמים, וירושלים המזרחית צריכה להיות בירת המדינה הפלסטינית. נתמקד בעניין אלאקצא בשלב הנוכחי" הצהיר.

עוד אמר יו"ר הרשימה המשותפת: "העם שלנו רוצה משהו מסוים מאוד: משוואה מדויקת בין הדאגה היומיומית והעמדה המדינית. יש לנו דרישות מדיניות ברורות: להכריז על הפסקה של כל התכניות החד צדדיות".

10.03.2020

1. הר הבית, מקום בית מקדשנו (אוהבת ה')

אורי צבי גרינברג היה אומר: השולט על ההר, שולט בארץ!!! אין לאף אחד זכות לנשל יהודים מזכותם ההיסטורית. אין לאף אחד זכות ציבורית להשיל מעליו זכות אבות, ובוודאי שזכות אבותנו איננה צריכה את מי שרוצה לנשל אותנו מהזכויות האלה!!!

דווח על תגובה לא ראויה
10.03.2020

2. מ"ה (אזרייה)

במקום "יערקו" , - הרבה יותר נכון להשתמש ב ; יחברו / יחזרו הביתה ! ב) מה ? פתאום ! חייבים ? לאפשר ! החדרה ברוטאלית ! בכח ! של 15 ! תומכיי מחבלים ! לתוך כנסת ישראל ! בשעה, שיש להם פרלמנט משלהם בעזזזזע ובמו קעקע ע !

דווח על תגובה לא ראויה
10.03.2020

3. סטטוס קוו? אני מוכן! (יוסי)

בו נזכיר לכולם כי לאחר מלחמת ששת הימים הסטטוס קוו נקבע כי יהודים יכולים לעלות להר הבית בכל ימות השבוע וללא הגבלת זמן....

דווח על תגובה לא ראויה
10.03.2020

4. השאלה היא האם ידחו אותם על הסף על הדרישות האנטידמוקרטיות והגזעניות שלהם (תנו לי לנחש מה תגובת חלק מהח"כים...)

דווח על תגובה לא ראויה
11.03.2020

5. אולי שפשוט שידרשו שנוותר על מגילת העצמאות וכל הזהות היהודית שלנו בת אלפי השנים? (והכל כדי להקים ממשלה ולתת במה לשקר מנופח שנועד כדי למחוק אות)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קניון הדר בזמן הקורונה צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

הפיילוט מתחיל: קניונים ושווקים ייפתחו - כבר ביום שישי

קרא עוד