בחירות 2022

נתניהו נואם בפיזור הכנסת: "הניסוי נכשל - פייק ימין עם שמאל קיצוני"

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו עולה כעת לנאום במליאה לרגל הצלחת האופוזיציה ונפילת הממשלה | "משהו יסודי השתבש בשנה האחרונה במדינה שלנו". בשעה הקרובה יחלו ההצבעות לקריאה שניה ושלישית והכנסת תתפזר באופן סופי

עמיאל ירחי, חדשות כיפה 30/06/22 09:14 א בתמוז התשפב

נתניהו נואם בפיזור הכנסת: "הניסוי נכשל - פייק ימין עם שמאל קיצוני"
נתניהו, צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בנאום לכבוד פיזור הכנסת אמר ראש האופוזיציה בנימין נתניהו: "בשנה האחרונה האזנתי לרחשי הלב שלכם, שמעתי על הבעיות והמצוקות שלכם. התבוננתי גם פנימה. למדתי הרבה, הרבה מאוד. כל מי שמקשיב לאזרחי ישראל רואה שמשהו יסודי השתבש בשנה האחרונה במדינה שלנו. הביטחון האישי התערער, הכבוד הלאומי הושפל, הפחד מאויבינו גבר, דגלי ישראל הוסרו ודגלי אש״ף הונפו. יוקר המחייה מכה בכיס של כולנו - בדלק שהתייקר שוב הבוקר, במשכנתאות, במזון, בחשמל. סל הקניות של כל ישראלי שובר שיאים של כל הזמנים ואין ממשלה שתטפל".

שידור חי מהכנסת

נתניהו הוסיף: "הבטיחו שינוי, דיברו על ריפוי, עשו ניסוי - והניסוי נכשל. זה מה שקורה כשלוקחים פייק-ימין עם שמאל קיצוני, מערבבים עם האחים המוסלמים והרשימה המשותפת - זה מה שמקבלים. בדיוק על זה הבחירות הקרובות. האם שוב תקום כאן ממשלה כושלת של לפיד, שתלויה באחים המוסלמים, במשותפת, בתומכי טרור, או ממשלה לאומית רחבה ואיתנה בראשותנו שתחזיר לישראל את הגאווה, העוצמה והתקווה. 

"לפיד כבר סגר עם רע״מ והמשותפת את הממשלה הבאה"

הממשלה היחידה שיאיר לפיד יכול להקים היא עם האחים המוסלמים והרשימה המשותפת. לפיד כבר סגר עם רע״מ והמשותפת את הממשלה הבאה. ללפיד אין ממשלה בלעדיהם, זאת מתמטיקה פשוטה. את החשבון הזה הוא יודע לעשות. 

אל תאמינו להכחשות כי במו עינינו ראינו שזה מה שהחזיק את הממשלה בחודשים האחרונים. אל תאמינו לחתימות באולפנים. הזהרנו על כך ערב הבחירות הקודמות וזה מה שקרה, אחד לאחד. זה מה שיקרה גם הפעם".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר