סגור

עוצמה יהודית ונעם התאחדו

עוצמה יהודית ונעם חתמו על הסכם ריצה משותפת בבחירות: "קוראים לחברינו ממפלגות הציונות הדתית והבית היהודי להתחבר יחדיו ולהבטיח ייצוג משמעותי וחשוב לרשימה דתית לאומית מאוחדת"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
יח בשבט התשפא
,
31 בינואר, 2021 7:24
בן גביר ואבי מעוז חותמים

בן גביר ואבי מעוז חותמיםצילום: מטה עצמה ונעם

חיבור ראשון בימין. מפלגת עוצמה יהודית בראשות עו"ד איתמר ומפלגת 'נעם' מבית הר המור, בראשות אבי מעוז, חתמו הלילה (א') על הסכם ריצה משותפת בין המפלגות בבחירות הקרובות. בהסכם נכתב בין היתר כי "לאור האתגרים הניצבים בפני מדינת ישראל והצורך בהקמת ממשלת ימין חזקה ויציבה ולאור המטרה לחבר בין כלל המפלגות  המייצגות את הציונות הדתית ואת כל תורת ישראל  עם ישראל וארץ ישראל, הגיעו הצדדים להסכמה על ריצה משותפת". 

סמוטריץ' מתחייב: "תהיה מפלגה אחת גדולה ומגוונת"

במעמד החתימה הבוקר קראו עו"ד בן גביר ומעוז ליו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ', וליו"ר הבית היהודי חגית משה, כמו גם לגורמים נוספים בציונות הדתית: לשבת עוד היום ולחתום על הסכם משותף ובכך "למנוע סופית הקמת ממשלת שמאל".

יש לציין כי לא נמסרו פרטים על אופי הריצה המשותפת, מיקומי נציגי המפלגות ברשימה או פרטים אחרים. נראה כי בשתי המפלגות, המזוהות עם ציבורי הקצה במגזר, אם מבחינה דתית ואם מבחינה פוליטית, ממתינים לסמוטריץ' ולחגית משה כדי להשלים את התמונה.

עם חתימת ההסכם ציין עו"ד בן גביר כי "עם ישראל מתעורר לבוקר חדש עם בשורה נפלאה. כדי למנוע הקמת ממשלת שמאל חייבים אחודים בימין והחיבור עם חברנו היקרים ממפלגת נעם שפועלים במסירות לדאוג לזהותה היהודית של המדינה לחוסנה הביטחוני והחברתי הוא חיבור מנצח. אני קורא לכל הגורמים הנוספים הן באיחוד הלאומי והן בבית היהודי לחבור ולהציג נבחרת מנצחת שתמנע הקמת ממשלת שמאל. כוחנו באחדותנו".

יו"ר מפלגת נעם אבי מעוז ברך על ההסכם באומרו: "אני שמח מאוד על החיבור עם איתמר בן גביר ועוצמה יהודית, מפלגה ששמה את עם ישראל במרכז, מדברת לקהלים גדולים ומגוונים בציבוריות הישראלית, ואנחנו מאמינים שהסכם השותפות הבוקר מהווה רק חולייה אחת בשרשרת חיבורים שתביא לרשימה דתית לאומית מאוחדת וחזקה. אנחנו עדים בחודשים האחרונים לאווירה הציבורית שקוראת לאחדות בין המפלגות השונות בציונות הדתית וסקרים ברורים שמוכיחים כי הציבור הדתי לאומי יידע לגמול למפלגה מאוחדת שתדע להתאחד סביב הזהות היהודית. אני קורא לחבריי מהבית היהודי וממפלגת הציונות הדתית להתחבר יחדיו ולהבטיח שבקדנציה הבאה יהיה ייצוג משמעותי וחשוב לרשימה דתית לאומית מאוחדת". 

עו"ד איתמר בן גביר, (44) מתגורר בחברון, נשוי לאילה ואב לשישה. הוא גדל במבשרת ציון בין להורים יוצאי עיראק וכורדיסטן אימו הייתה באצ"ל אביו מבוני ירושלים פעיל למען ארץ ישראל מגיל 14. בן גביר הוא אישיות מוכרת מאוד בימין האידאולוגי; הוא ממייסדי עוצמה יהודית ולאורך השנים שימש בתפקידים ציבוריים שונים.  בגירוש גוש קטיף עבר עם רעייתו להתגורר בגוש והורחק משם בצו מנהלי ללא משפט. בשנת 2013 פתח משרד עורכי דין וזכה להצלחות רבות בראשם הזיכוי היחיד בפרשת דומא במהלכו בן גביר הוביל לזיכוים רבים  ולפיצויים של מיליוני שקלים בשל מעצרי שווא והתנכלות לפעילי ימין ולחרדים והגן על חיילי צה"ל   בתיקים שונים שהמערכת לא גיבתה אותם.

מעוז (64) הוא תושב עיר דוד, נשוי לגלית, אב לעשרה ילדים ונכדים רבים. הוא ממייסדי מפלגת 'ישראל בעלייה' שזכתה להצלחה גדולה בבחירות 96 בעקבותיה מונה כראש לשכת השר נתן שרסנקי.  בין השנים 1999-2000 כיהן כמנכ"ל משרד הפנים, ובשנים 2001 – 2004 כיהן כמנכ"ל משרד השיכון אז התפטר מתפקידו במחאה על תכנית ההתנתקות. בתפקידו כמנכ"ל משרד השיכון פעל רבות להעמקת ההתיישבות היהודית בנגב, בגליל וביהודה ושומרון. במהלך השנים כיהן כחבר קבוע מטעם ממשלת ישראל במועצת מקרקעי ישראל, כחבר במועצה הארצית לתכנון ובניה, ועמד בראשות דירקטוריונים ממשלתיים נוספים. כיום משמש מעוז כיזם בתחומי הנדל"ן ויועץ לחברות בנושא רגולציה, תכנון וקידום פרויקטים. ביולי 2019, לקראת הבחירות לכנסת ה- 22, הקים את מפלגת נעם וכיום עומד בראשה.

31.01.2021

1. חובה לקרוא!!!! צו השעה !!!!! (יוסף)

כל מי שחפץ בטובת הציונות הדתית ויש בו את הכמיהה לאחדות העם בכלל והציונות הדתית בפרט חייב לדרוש לסלק את בצלאל סמוטריץ' מהפוליטיקה !
היהירות השחצנות והאגו שלו לא מאפשרים להכניס כוחות חדשים ולבצע את האיחודים הנדרשים!
הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן זו האמת!
עליו הכתוב אומר "תועבת ה' כל גבה לב"
ועליו הקב"ה אומר : אין אני והוא יכולים לדור בעולם, שנאמר (תהילים קא, ה): "גבה עינים ורחב לבב אתו לא אוכל" (סוטה ה).
כל עוד סמוטריץ בשטח לא יהיה איחוד במקסימום יהיה רשימה משותפת למראית עין ומיד אחרי הבחירות הוא יתחיל לפצל ולפלג שוב כדי לשמר את מעמדו הבלעדי!
הציבור רוצה מנהיגות אחרת בלי השחצנות והיהירות המתנשאת של בצלאל סמוטריץ'!
זמנו עבר צריך להחליף אותו ולהתחיל להתקדם!

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

2. איכס (המעניש)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

3. מאחל לכם לשרוף כמה שיותר קולות. (בהצלחה)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

4. עוצמה של נועם! (ברכה והצלחה!)

סוף סוף תהיה מפלגה דתית-לאומית אמיתית, עם חתירה לעוצמה לאומית של עוצמה ועם ייצוג אמיתי של הקודש של נעם

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

5. מזל טוב ובהצלחה. לחבור מיידית גם עם אלי ישי. לרב מאזוז לפחות השפע של 90000 קולות. ועם צירופם אין ספק שסיכוי מעבר אחוז החסימה ממשי ורזה יגרום לדינמיקה (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

6. מזל טוב ובהצלחה. לחבור מיידית גם עם אלי ישי. לרב מאזוז לפחות השפע של 90000 קולות. ועם צירופם אין ספק שסיכוי מעבר אחוז החסימה ממשי ורזה יגרום לדינמיקה (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

7. מזל טוב ובהצלחה. לחבור מיידית גם עם אלי ישי. לרב מאזוז לפחות השפע של 90000 קולות. ועם צירופם אין ספק שסיכוי מעבר אחוז החסימה ממשי ורזה יגרום לדינמיקה (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

8. מזל טוב ובהצלחה. לחבור מיידית גם עם אלי ישי. לרב מאזוז לפחות השפע של 90000 קולות. ועם צירופם אין ספק שסיכוי מעבר אחוז החסימה ממשי ורזה יגרום לדינמיקה (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

9. מזל טוב ובהצלחה. לחבור מיידית גם עם אלי ישי. לרב מאזוז לפחות השפע של 90000 קולות. ועם צירופם אין ספק שסיכוי מעבר אחוז החסימה ממשי ורזה יגרום לדינמיקה (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

10. מזל טוב ובהצלחה. לחבור מיידית גם עם אלי ישי. לרב מאזוז לפחות השפע של 90000 קולות. ועם צירופם אין ספק שסיכוי מעבר אחוז החסימה ממשי ורזה יגרום לדינמיקה (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

11. זהירות מהוצאות שם רע (נסים ירחי)

תפסיקו להיות מוציאי שם רע על מפלגת נעם, לנעם היה 40 אלף חתימות כשהם רצו, במידה והם עוברים, יש להם הרבה קהל שהיה רוצה להצביע, שמזדהה עם הרעיונות שלהם, גם מהחרדים וגם מהותיים לאומיים,! איזה יופי של חיבור, בהצלחה קדימה בצלאל!

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

12. שיחקו אותה. (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

13. הזויים (ישראל)

שתי מפלגות לא דתיות שמנסות לגנוב קולות של דתיים

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

14. לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב (רואה)

אלא מפני שהוא מינו.
הילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו? התיפול ציפור בפח, מוקש אין לה?
קשר רשעים אינו מן המניין. אחוז החסימה ידאג לכך.

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

15. לא נכנסים לעריץ 7 (שלמה)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

16. עכשיו למי שהוא גם גזען וגם הומופוב סוף סוף יש למי להצביע. (בהצלחה)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

17. עכשיו לעוצמה יש עוד 10 מצביעים. לא ממש עוזר... (אביבית)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

18. למגיב 15. אתה מתכוון שעכשיו לסמוטריץ יש למי להצביע? ( )

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

19. הפשיסטים והניאנדרטלים התאחדו. הידד לדוצ'ה בן גביר! (מעיין הוד)

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

20. איזה יופי (יוסף)

זו מכפלת כח לציונות הדתית. סמוטריץ חייב אותם בפנים שלא יחכה לרגע האחרון!!!

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

21. הראשונים שהצליחו להתאחד!! (מצביעה נעם)

נראה מי יצליח להצטרף

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2021

22. א (א)

כל הכבוד נקטה שבדרך לאיחוד מלא

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ל"ג בעומר במירון בשנה שעברה צילום: דוד כהן, פלאש 90

ל"ג בעומר - מתווה מירון

קרא עוד