סגור

נתניהו נגד מועצת זכויות האדם: "מי שיחרים אותנו - יוחרם בעצמו"

ראש הממשלה תקף את החלטת מועצת זכויות האדם של האו"ם להחרים עסקים מיהודה ושומרון: "גוף מוטה וחסר השפעה וחשיבות. לא בכדי ניתקנו את הקשרים איתם"

חדשות כיפה
יז בשבט התשפ
,
12 בפברואר, 2020 19:47
נתניהו באו"ם

נתניהו באו"םצילום: shutterstock

ראש הממשלה נתניהו התייחס הערב (ד') להחלטת מועצת זכויות האדם של האו"ם להחרים עסקים מיהודה ושומרון. בהודעה מטעמו של ראש הממשלה נאמר כי "מי שיחרים אותנו - יוחרם בעצמו. מועצת זכויות האדם של האו"ם הוא גוף מוטה וחסר השפעה. לא בכדי כבר הוריתי לנתק כל קשר עם הגוף הזה, ולא בכדי הממשל האמריקני עשה צעד זה יחד איתנו". 

עוד נמסר מטעמו של נתניהו: "בשנים האחרונות קידמנו חוקים ברוב המדינות בארה"ב, הקובעים שיש לפעול בתקיפות נגד מי שינסה להחרים את ישראל. לכן, הגוף הזה חסר חשיבות. במקום שהארגון יטפל בזכויות אדם הוא רק מנסה להכפיש את ישראל. אנו דוחים ניסיון זה בכל תוקף ובשאט נפש".

ח"כ יאיר לפיד (כחול לבן), התייחס גם הוא להחלטה, וכתב כי "נציבת זכויות הטרוריסטים של האו״ם מוזמנת לזרוק לפח את הרשימה שפרסמה היום. ישראל לא תקבל תכתיבים מארגון שהוכיח פעם אחר פעם שהוא מוטה ואנטישמי. ״הרשימה השחורה״׳ שפורסמה היום משחירה רק את שונאי היהודים שחיברו אותה. כשנקים את הממשלה נפעל נגדם בח וללא היסוס".

כזכור, אחר הצהריים קראה מועצת זכויות האדם של האו"ם לחרם בינלאומי על 112 חברות הפועלות בשטחי יהודה ושומרון. בדו"ח שהוציאה המועצה היא ממליצה שלא לקיים קשרים עסקיים כלל עם החברות, במה שהוגדר על ידה "הרשימה השחורה". על פי הנאמר במסמך, החברות פועלות ב"שטחים הכבושים" מעוררות חששות מיוחדים לפגיעה בזכויות אדם. 

13.02.2020

1. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם י (יוסי)

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2020

2. כחול לבן=שחיתות הפיצו!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי היא פרשה שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019.

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר,.ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", ארנון (נוני) מוזס ותמך בחוק ישראל היום. (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו (להקלטות המלאות-חדשות 13").
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה,. (גלובס).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11).

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום).

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פייסבוק צילום: shutterstock

פייסבוק הסירה פוסט של נתניהו: "לא עומד בכללים"

קרא עוד