סגור
חדשות כיפה

השר אריאל לתלמידות האולפנה: "שירות לאומי לא פחות טוב מצבאי"

השר, שאחראי על מנהלת השירות הלאומי, שוחח עם בנות אולפנת בני עקיבא פסגת זאב וסיפר להן כי גם על בחירת בנות משפחתו, "שלוש בנותיי שירתו בשירות הלאומי שנתיים"

שירות לאומי לא פחות טוב מצבאי. אריאל

שירות לאומי לא פחות טוב מצבאי. אריאלצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

שר החקלאות והאחראי על מנהלת השירות הלאומי, אורי אריאל, ביקר היום (שני) באולפנת בני עקיבא פסגת זאב וציין בפני התלמידות כי שירות לאומי הוא לא פחות חשוב מזה הצבאי.

"אני רוצה להגיד לכן בצורה הכי ברורה וחדה. השירות הלאומי הוא לא ברירת מחדל הוא מלכתחילה. לא פחות מהשירות הצבאי", אמר אריאל במהלך הביקור.

אל השר התלווה חבר מועצת העיר ירושלים דב קלמנוביץ' והשניים שמעו סקירה מפי ראש האולפנה הרב רפי קופרשטוך בין היתר על הישגי התלמידות ועל ההחלטה לאפסן את הטלפונים החכמים גם בזמן ההפסקות.

בהמשך הוא ציין כי כמי "שאחראי על השירות הלאומי ומתוך היכרות עם שתי המסגרות", השירות הלאומי תורם גם למשרתות. לדבריו, "שלוש בנותיי שירתו בשירות הלאומי מלכתחילה. שנתיים. שזה לא פחות חשוב להדגיש כי זה ההישג הנדרש כמו בצבא לטובת האומה והחברה".

 

עקבו אחרינו בטוויטר
12.02.2018

1. יש לו כוונות טובות - אבל זה רחוק מהאמת (אדם דתי)

הרוב המוחלט של בנות השירות עושות רק שנה, וגם זה בתפקידים שיכולים לעשות אזרחים רגילים. לרוב, הן לא יותר מכוח עבודה זול. אין ספק שגם בצבא יש בזבוז של משאבים, אבל יש הרבה בנות שממלאות תפקידי מפתח - גם במודיעין וגם בחילות אחרים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חברי הכנסת דודי אמסלם ודוד ביטן צילום: פלאש 90, יונתן זינדל

עשרת הפוליטיקאים שתמיד באים בזוג

קרא עוד