סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

בכירים בבית היהודי: סמוטריץ' דורש את החזקת הכספים הקואליציוניים

למרות הקולות האופטימיים, לחדשות כיפה נודע כי בבית היהודי מאשימים את סמוטריץ' בפיצוץ המגעים - כיוון שהתעקש על ניהול הכספים הקואליציוניים ועמידה בראשות החטיבה להתיישבות. האיחוד הלאומי: "לא מתייחסים לספינים"

מירב כהן, חדשות כיפה
ו באדר א'
,
11 בפברואר, 2019 21:31
ח"כ בצלאל סמוטריץ

ח"כ בצלאל סמוטריץ'צילום: מרים אלסטר פלאש 90

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ' טוען כבר כמה ימים שסלע המחלוקת בינו לבין יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ הוא עניין ההנהגה המשותפת, וכי הוא מעניין בראשות הרשימה או בתיק הבכיר.

הערב (ב') נודע לחדשות כיפה, כי לפי האשמות שיצאו מבכירים בבית היהודי, יו"ר האיחוד הלאומי מחזיק בדרישה בלתי מתפשרת לעמוד בראשות החטיבה להתיישבות והחזקת הכספים הקואליציוניים.

מדובר בשני מרכיבים שפירושם אחריות על כסף רב. במידה וסמוטריץ' יקבל את שתי הדרישות הללו במשא ומתן, יהיה מדובר בהישג מרשים - יש שטוענים אפילו יותר מהעמידה בראשות הרשימה.

מנגד, גורם אחר בבית היהודי הכחיש את הטענות, ובנוסף, בהודעה רשמית של שתי המפלגות נאמר כי פגישתם של הרב פרץ וסמוטריץ' הסתיימה בנימה חיובית. נאמר כי הושגה התקדמות במגעים בין צוותי המו"מ, וכי "הצוותים סיכמו להמשיך המגעים מחר בבוקר על מנת להגיע בהקדם להסכם מלא וסופי, ולהביא בשורה של אחדות לציונות הדתית ולמחנה הלאומי".

מהאיחוד הלאומי נמסר בתגובה לטענות כי הם "לא מתייחסים לספינים מגמתיים שנועדו לתקוע מקלות בגלגלים  של מאמצי הריצה המשותפת. נמשיך לעשות הכל כדי להוביל לאחדות בציונות הדתית והימין האמיתי".

11.02.2019

1. להושיב את סמוטריץ על הכסף זה מסוכן (אוריה)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

2. לא לתת לסמוטריץ כלום הוא לא שווה רבע מנדט (רואי)

אל תטעו בגלל שערוץ שבע ומשפחת מלמד הגייסו לטובתו ומייצרים רושם כאילו מי הוא ומה הוא סמוטריץ לא שווה רבע מנדט אפילו בבית אל הוא לא יקבל 10 אחוז מהקולות זה הכל דמיונות כדי לתת לסמוטריץ לשבת על הכסף שיזרום למוסדות בשבע

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

3. הבית. יהודי חיעבת לפתוח במשא ומתן מיידי עם אלי ישי ועוצמה (שלום)

חבל על הזמן עם סמוטריץ. הסכם גבית האולפנה 120 מיליון שקל לפינוי מרצון ומסחררה של ארץ ישראל.
אין שם שום אידאולוגיה כי אם כספים.
הבית היהודי חייבת להתחיל במשא ומתן מיידי עם אלי ישי ועוצמה יהודית. זה הצליח מצוין בבחירות הקודמות. ישבו רבני מפלגות ותומכים כמו הרב טאו, הרב ליאור הרב אבינר והרב מאזוז.
זה הלך בשלום וללא אינטרסים.
גם מגעים בין סמוטריץ עלו לתמיון, כאשר סמוטריץ דרש שדלטש חברי הכנסת יהיו מטעם איחטד הלאומי וומהרביע עוצמה יהודית. גם דרש לקבל את כל התפקידים וכל השרים מול עוצמה.
קרי סמוטריץ ובעלי ערוץ שבע רוצים להשתלט על הציונות הדתית ונכסיהם.
עזבו אותו כרגע. תתחברו עם אלי ישי ועוצמה. משא ומתן זריז. לאחר מכן שלוש המפלגות תחליטו מה לעשות עם חבורת סמוטריץ, ואז רק ממקום שישי והלאה.
הרב פרץ תמריא את הסקרים של הציונוץ הדתית, ולא ליפול בגלל אותם פלגנים ידועים. עוצמה ואלי ישי מכירים את חבורת סמוטריץ, ותכן יסגרו מיידית עם הבית היהודית. סמוטריץ וחבריו לא שווים רבע מנדט !

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

4. 3 צודק לחלוטין. זה התפרסם בynet הפיצוץ בין סמוטריץ ועוצמה יהודית (מיכאל)

כתבה מעניינת באתר ynet:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5461715,00.html


להתפטר דחוף מאותם פלגנים אינטרסנטים ! אין שם אידאולוגיה!. רק צבירת כוח ושלטון על חשבון המפלגות השונות. מטרת האיחוד הלאומי לחבור לבית היהודית בכדי לחנוק אותה ובעיקר את עוצמה ואלי ישי

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

5. הזויה הפלגנות של אנשי תקומה. די למריבות כבר ! (דניאל)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

6. בצלאל המנהיג שלי (דתי לאומי גאה)

סמוטריץ' הוא המנהיג הבלעדי אחרי בנט.
הוא צריך להיות גם השר הבכיר וגם מקום ראשון.

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

7. בצלאל המנהיג שלי (דתי לאומי גאה)

סמוטריץ' הוא המנהיג הבלעדי אחרי בנט.
הוא צריך להיות גם השר הבכיר וגם מקום ראשון.

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

8. שמעו סיפור (יוסף המספר)

איש השב"כ נכנס עם לפטופ לתא של המחבל שרצח באכזריות את אורי אנסבכר בת ה19.
המחבל המאושר חייך לעברו ואמר לאיש השב"כ: מה הבאת לי מתנות?
איש השב"כ ענה לו: כן, איך ידעת? פתח את המחשב, שם פליי. בסרטון היה כוח של צה"ל פושט על בית הוריו של המחבל בחברון והקצין בסרטון מודיע למשפחתו יש לכם 10 דקות לארוז. המחבל שואל: מה זה?! האיש שב"כ עונה לו: סבלנות, תראה עד הסוף.
המחבל צופה בהוריו, אחיו, אשתו וילדיו נכפתים עם כיסויי עיניים ומועלים לרכבים עם כל רכושם שנמצא בשקיות זבל. המחבל שצופה בזה מתחיל לצעוק ולקלל ואמר לו: מה זה?? אסור לכם לעשות את זה! לאיפה אתם לוקחים אותם?
איש השב"כ מראה למחבל מסמך ואומר לו: אתה יודע מה זה? זה צו גירוש למשפחה שלך שחתום על ידי שר הביטחון, ועכשיו המשפחה שלך עוברת לביתם החדש בסוריה ואתה שלחת אותם לשם,
כמו ששלחת את משפחתה של הנערה לעולם של סבל. עכשיו המשפחה שלך יסבלו כל חייהם.
המחבל יושב מוכה הלם ובוכה והאיש שב"כ אומר לו: מה קרה? אתה כבר לא מחייך? המחבל צועק: אתם לא כאלה! אתם לא עושים דברים כאלו! אתם צבא מוסרי! אז האיש שב"כ אומר לו: נכון, ובגלל שאנחנו מוסריים אז אל תדאג, לא ניתן לך לסבול הרבה ומראה לו עוד מסמך. המחבל צוחק ואומר לו: אתה מאיים עלי? אין לכם חוק מוות, אתם מוסריים! השב"כניק אומר: נכון, אין חוק מוות וכנראה שגם לא יהיה . זה מסמך שאומר שמהיום ועד יום מותך אתה תחיה בבידוד בצינוק לבד. יהיה לך לפחות 50 שנה לחשוב לבד עם עצמך על מה שעשית ומה עובר על המשפחה שלך בסוריה. יותר טוב מאשר חוק עונש מוות למחבלים, עכשיו אתה לא שהיד, אתה לא גיבור, אתה כלום, אוויר. אמא שלך תשב בסוריה, בלי אוכל ובלי חשמל, אשתך תהפוך לשפחה של דאע"ש, והם לא ידעו בכלל אם אתה מת אתה חי, כלום. רצית להיות שהיד? לא יקרה יזלמה. רצית בתולות? נסדר לך 72 חולדות ומקקים כי זה הדבר היחידי שיהיה לך כי עונש מוות טוב מדי בשביל חלאה שכמוך, וזה מוסריות יכאלב!

ואז התעוררתי החלום הזה רודף אותי כל פיגוע .. ולכן החלטתי שהחלום יהפוך למציאות כי אני בוחר הפעם הקרובה עוצמה יהודית! כי נמאס לי לבחור לפלגות שמוכרות ימין ומבצעים שמאל !!! ובעוצמה נגרור את כל הממשלה ימינה, ואז נתעורר מהחלום למציאות שתמנע את הפיגוע הבא .

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

9. לחבור מיידית עם עוצמה ואלי ישי במקום סמוטריץ המונע חיבורים (רותי)

די לקירקס המתנהל עם תקומה !

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

10. התנהלות סמוטריץ היא טירוף. יביא לעליית השמאל ואוסלו ג' (יעל)

אני מתקשה להאמין להתנהלות שהאיחוד הלאומי עושה, כשבפינה עלול להיות אוסלו ג'
מה הקשר עכשיו עם כספי כוהליציה. זה מה שמעניין אותם ערב בחירות גורליות להתיישבות. ובכלל למה הוא לא רץ בתוך הבית היהודי במקום המפלגה הזאת של תקומה איחוד הלאומי שאין לה בכלל ציבור ?
צודקים מאוד שאר המגיבים. הבית היהודי חייבת להפסיק עם הווטו שלה נגד עוצמה יהודית ואלי ישי. לא שמענו מהם שיגעונות. הם רק דורשים בלוק טכני לפחות עוצמה. אז, שהבית היהודי תחתום איתן ואלי ישי והסקרים יעלו כבר ל6-7 מנדטים. אחר כך תבדקו מה לעשות עם הסמוטריץ הזה אם להתאחד איתו או שהוא יתאחדו עם בנט ושקד כי ממילא הם מייצגים אותה אוכלוסייה ליברלית בשונה מהבית היהודי, עוצמה ואלי ישי שמייצגים את הדתיים תורניים של הציונות הדתית.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו וגנץ צילום: פלאש 90, מארק ישראל סלם, הדר פרוש

סקר מנדטים: גוש הימין מתחזק, ימינה מדשדשת

קרא עוד