מחכה לאישור הרמטכ"ל כוכבי: הקצין הסרוג יפקד על יחידת דובדבן

דיון שיבוצים למינויים הבאים בצה"ל התקיים היום בראשות מפקד זרוע היבשה, אלוף תמיר ידעי. חלק מהמינויים ממתינים לאישור הרמטכ"ל אביב כוכבי | הרשימה המלאה

אלעד הומינר, חדשות כיפה 20/01/22 21:07 יח בשבט התשפב

מחכה לאישור הרמטכ"ל כוכבי: הקצין הסרוג יפקד על יחידת דובדבן
כוכבי, צילום: דובר צה"ל

מינויים חדשים בצה"ל. דיון שיבוצים למינויים הבאים בצה"ל התקיים היום (ה') בראשות מפקד זרוע היבשה, אלוף תמיר ידעי. אחד המינויים המעניינים ביותר ברשימה, הוא ד', בוגר ישיבה מוכרת שיפקד בקרוב על יחידת דובדבן.

המינויים שממתינים לאישור הרמטכ"ל אביב כוכבי

  • סא״ל נתנאל שמכה ימונה למפקד גדוד גפן בבית הספר לקצינים. בשנת 2008, במסגרת מבצע "סולם יעקב", בצפון רצועת עזה, פיקד שמכה על צוות לוחמים מפלוגת "עורב" של סיירת גבעתי למשימה שכללה השתלטות על מבנים. במהלך התקדמות הכוח נורתה אש ממבנה סמוך ושמכה נפגע מכדור שנבלם באפודו האישי. שמכה לא נפגע, שינה את נתיב ההתקדמות, הסתער בראש הכוח על המבנה ממנו נפתחה האש והשתלט עליו. לאחר מכן, המשיך והוביל את הכוח להצלחה במשימתו ולפגיעה במחבלים נוספים. על מעשיו קיבל את צל"ש מפקד אוגדת עזה.
  • סא״ל בר בשן ימונה למפקד גדוד להב בבית הספר לקצינים.
  • סא״ל שחר ברקאי ימונה למפקד בסיס האימונים החטיבתי של חטיבת גולני.


(סגן-אלוף שחר ברקאי, ארכיון)

  • סא״ל יוסף אליאס ימונה למפקד בסיס האימונים החטיבתי של חטיבת גבעתי.
  • סא״ל מני עברי ימונה למפקד בסיס האימונים החטיבתי של חטיבת הנח״ל.
  • סא״ל א' ימונה למפקד יחידת מגלן.
  • סא״ל ד' ימונה למפקד יחידת דובדבן.
  • סא״ל מ' ימונה למפקד יחידת אגוז.
  • סא״ל ג' ימונה למפקד בית הספר לקומנדו.
  • סא״ל נעמן הלר ימונה למפקד בית הספר לשריון, גדוד אדם.
  • סא״ל עידן ניר ימונה למפקד הכשרת אימון מתקדם, גדוד שלח.
  • סא״ל מ' ימונה למפקד בסיס האימונים בבית הספר להנדסה.
  • סא״ל אל-חי כהן ימונה למפקד גדוד הפיקוד בבית הספר לתותחנות וסיוע אש ביבשה.
  • סא״ל רועי כץ ימונה למפקד בסיס האימונים בבית הספר לתותחנות.
  • סא״ל גלעד שריקי ימונה למפקד גדוד הפיקוד בית הספר להגנת הגבולות.

מינויים נוספים

  • סא״ל א' ימונה לראש זירה בחטיבת המבצעים.
  • סא״ל אבידן לוגסי ימונה לקצין מבצעים בפיקוד דרום.
  • סא״ל רז היימליך ימונה לקצין מבצעים בעוצבת הגליל.
  • סא״ל דורון סער ימונה לקצין מבצעים באוגדת יהודה ושומרון.
  • סא״ל י' ימונה לקצין מבצעים באוגדת הבשן.
  • סא״ל דביר עלמי ימונה לתפקיד קצין מבצעים בעוצבת אדום.
  • סא״ל יותם בורשטיין ימונה לקצין מבצעים במרכז הלאומי לאימונים ביבשה.
  • סא״ל פאיז פארס ימונה לראש ענף גדוד סיור במרכז הלאומי לאימונים ביבשה.
  • סא״ל יונתן מאיר ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
  • סא״ל ניב דאובה ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
  • סא״ל פז גדיה ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
  • סא״ל יהונתן הכהן ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
  • סא״ל אוהד מויאל ימונה לסגן מפקד חטיבת גולני.
  • סא״ל י' ימונה לסגן מפקד חטיבת קומנדו.
  • סא״ל דוד רון ימונה לסגן מפקד חטיבת גבעתי.
  • סא״ל יואב שניידר ימונה לסגן מפקד חטיבת נחל.
  • סא״ל מתתיהו שבח ימונה לסגן מפקד חטיבת כפיר.
  • סא״ל עידו בן ענת ימונה לסגן מפקד עוצבת עקבות הברזל.
  • סא״ל אפרת קיקוב תמונה לסגן מפקד עוצבת גולן.

סא״ל גלעד איתן, סא״ל טל אלקובי, סא״ל ר', סא״ל א', סא״ל סהר פוגל סוכמו ללימודים אקדמאיים.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר