חדשות כיפה

אלמנתו של הנרצח: "מבקשת מכל עם ישראל להגיע להלוויה"

יעל שבח, שאיבדה את בעלה בפיגוע הירי בשומרון, סיפרה כי צוואתו הייתה להיקבר במקום שבו נרצח, "רזיאל ביקש שאם יקרה לו משהו הוא ייקבר בחוות גלעד, שהוא כל כך אהב"

יעל עם רזיאל הי

יעל עם רזיאל היצילום: באדיבות המשפחה

יעל, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד שנרצח אמש בחוות גלעד על ידי מחבלים, הגיבה הבוקר (רביעי) לראשונה לפיגוע והסבירה מדוע החליטה לקיים את ההלוויה במקום הרצח.

"החלטנו יחד עם המשפחה לקבור את רזיאל בעלי היקר והאהוב ד' יקום דמו בישוב חוות גלעד במקום בו פעל", היא סיפרה והוסיפה כי "רזיאל ביקש שאם יקרה לו משהו הוא ייקבר בחוות גלעד".

לדבריה, הם "מכבדים את בקשתו ואנחנו נקבור אותו בישוב שהוא כל כך אהב ופעל בו. אני קוראת ומבקשת מכל עם ישראל להגיע ללוות את רזיאל היקר בחוות גלעד שבשומרון. זו בקשתי".

ראש מועצת שומרון יוסי דגן התייחס להחלטת משפחת שבח ושיבח אותה, "אני קורא לראש הממשלה ולשר הביטחון אפשרו למשפחה היקרה הזו לממש את רצונה ולקיים את צוואת הנרצח ולקבור את רזיאל היקר הי"ד בישוב שהוא כל כך אהב ובו הוא חי ופעל".

לדבריו, "ביום כזה נוראי למשפחה לשומרון ולעם ישראל התשובה הנכונה לאותם מרצחים שפלים שרצו לרצוח יהודי ובעצם לגרש אותנו ע"י כך מאחיזתנו בארץ ישראל התשובה הנכונה היא להודיע היום על אישור תוכנית המתאר ועל הכרה מלאה בישוב חוות גלעד. להסיר את כל המגבלות  הפוליטיות על הבניה. להודיע על מאות יחידות דיור בחוות גלעד, זו התשובה האמיתית והנכונה זה מה שיגדע את המוטיבציה של הטרור. הם רוצים לפגוע בנו ולגרש אותנו מהארץ שלנו עי טרור והפחדות ועם ישראל יגדל יפרח ויבנה בדיוק באותה מקום שהיה פיגוע".

ההלוויה מתוכננת להתקיים היום בשעה 13:00 בחוות גלעד.

 

10.01.2018

1. לא קשור לכלום (יצחק)

הערבים רצחנים. מה שלא נעשה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חתונה צילום: shutterstock

"טקס החופה לא משקף את השינוי במעמד הנשים"

קרא עוד