סגור

פרשת מחוז ירושלים: הבעלים של קודה תקשורת מתנצל בפני הצופים

בעלים של חברת ההפקות שיצרה את הסדרה מחוז ירושלים מתנצל על כך שנעשו בימויים לא ראויים בסדרה הדוקומנטרית על משטרת ירושלים. "קיבלתי שיעור שנצרב בנשמתי"

גלעד כהן, חדשות כיפה
יא באב התשעט
,
12 באוגוסט, 2019 12:20
הסדרה

הסדרה 'מחוז ירושלים'צילום: משה נחומוביץ

רם לנדס - בעלים של קודה הפקות, חברת ההפקות האחראית על הסדרה מחוז ירושלים מתנצל. "לוקח על עצמי את האחריות ומבקש סליחה. מהצופים, מכל מי שנפגע מצילומי הסדרה ומהשידור שלה". אומר לנדס אחרי הגילויים כי ההפקה, בין היתר שתלה נשק בבית שצולם לטובת הסדרה - למרות שהדבר לא תאם את המציאות.

https://www.facebook.com/ram.landes/posts/10156638537148269

כזכור, בתאגיד השידור הציבורי, בו שודרה הסדרה 'מחוז ירושלים' החליטו להפסיק את ההתקשרות עם חברת ההפקות קודה בעקבות הגילויים שחשף העיתונאי ניר חסון, כתב 'הארץ'. כעת, הבעלים של חברת ההפקות מתנצל על הנעשה.

"אני אישית, רם לנדס, הבעלים של קודה תקשורת לוקח על עצמי את האחריות ומבקש סליחה.
מהצופים, מכל מי שנפגע מצילומי הסדרה ומהשידור שלה", כך כתב הבעלים של קודה הפקות בדך הפייסבוק שלו. "אני כותב את הדברים האלה אחרי ימים ולילות של צום, תענית וחשבון נפש מייסר, ובניגוד לדעתם של כל עורכי הדין ויועצי התקשורת".

"כאדם שמאמין בכבוד האדם, כל אדם, קיבלתי שיעור שנצרב בנשמתי ומשנה את מסלול חיי. אני יודע שיש סיבה לשיעור הזה, ומקווה שהיא תופיע בפני בהמשך. מה בעצם קרה? אני חושב שהתאהבנו. התאהבנו בחבורה של נשים וגברים, אנושיים, רגישים וקשוחים, שעושים כל כך הרבה ומשתכרים כל כך מעט לטובת הביטחון שלנו מבלי לקבל שום אהדה ציבורית. רצינו לספר את סיפורם באופן העוצמתי והמרגש ביותר. נסחפנו".

"קל לשנוא את המשטרה. יש יותר משלושים אלף שוטרים ושוטרות. ברור שיש שם גם תקלות קשות מאוד. אבל אני מאמין שחברה שמאבדת את האמון בשומרי החוק שלה עלולה להיות בסכנה גדולה. זאת הייתה המוטיבציה ליצור את 'מחוז ירושלים'. יש בפני מסע ארוך. בני אדם נפגעו. כרגע זה הזמן להגיד רק מילה אחת: סליחה!"

 

 

13.08.2019

1. אין מחילה (מוחמד)

העניין זה לא הבעלים של קודה העניין הוא "משטרה" שאין לה כבוד לכלום!!!!
וזה קצה קרחון של הים...!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בחירות 2021 צילום: יחצ

צפו: משדר מיוחד בחירות 2021: דת ומדינה לאן?

קרא עוד