עמוד רספונסיבי

חללי חרבות ברזל

שמות ההרוגים שהותרו לפרסום

תהילים פרק קל - לעילוי נשמת החללים ולרפואת הפצועים במלחמה

אשִׁ֥יר הַֽמַּעֲל֑וֹת מִמַּעֲמַקִּ֖ים קְרָאתִ֣יךָ יְהוָֽה

באֲדֹנָי֮ שִׁמְעָ֪ה בְק֫וֹלִ֥י תִּהְיֶ֣ינָה אָ֭זְנֶיךָ קַשֻּׁב֑וֹת לְ֝ק֗וֹל תַּחֲנוּנָֽי

גאִם־עֲוֺנ֥וֹת תִּשְׁמָר־יָ֑הּ אֲ֝דֹנָ֗י מִ֣י יַעֲמֹֽד

דכִּֽי־עִמְּךָ֥ הַסְּלִיחָ֑ה לְ֝מַ֗עַן תִּוָּרֵֽא

הקִוִּ֣יתִי יְ֭הוָה קִוְּתָ֣ה נַפְשִׁ֑י וְֽלִדְבָר֥וֹ הוֹחָֽלְתִּי

ונַפְשִׁ֥י לַֽאדֹנָ֑י מִשֹּׁמְרִ֥ים לַ֝בֹּ֗קֶר שֹׁמְרִ֥ים לַבֹּֽקֶר

זיַחֵ֥ל יִשְׂרָאֵ֗ל אֶל־יְה֫וָה כִּֽי־עִם־יְהוָ֥ה הַחֶ֑סֶד וְהַרְבֵּ֖ה עִמּ֣וֹ פְדֽוּת

חוְ֭הוּא יִפְדֶּ֣ה אֶת־יִשְׂרָאֵ֑ל מִ֝כֹּ֗ל עֲוֺנֹתָֽיו

סמ
סמ"ר נדב כהן ז"ל
בן 20, מחיפה
לוחם בגדוד 77, עוצבת ׳סער מגולן׳ (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל סיון ווייל ז"ל
בן 20, מרעננה
לוחם ביחידת אגוז, עוצבת הקומנדו, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב בדרום רצועת עזה ב-29.03.2024
רס
רס"ל אלון קודריאשוב ז"ל
בן 21, ממודיעין
לוחם ביחידת אגוז שבעוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר ניסים כחלון ז"ל
בן 21, מחדרה
לוחם בגדוד 435, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר ליאור רביב ז"ל
בן 21, מראשון לציון
לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל עילי דוד גרפינקל ז"ל
בן 21, מסתריה
לוחם ביחידת דובדבן שבעוצבת הקומנדו, נפל בפעילות מבצעית במרחב חטיבת אפרים
רס
רס"ב (במיל') סבסטיאן איון ז"ל
בן 51, מראש העין
מפקד בחפ"ק מח"ט 401, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר מתן וינוגרדוב ז"ל
בן 20, מירושלים
לוחם בגדוד 932 שבחטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רנ
רנ"ג אורי מויאל ז"ל
בן 51, מדימונה
מנהל עבודה במחלקת טכנולוגיה ואחזקה בבא״ח נח״ל, נהרג בפיגוע בצומת בית קמה
סרן דניאל פרץ ז
סרן דניאל פרץ ז"ל
בן 22, מיד בנימין
מפקד מחלקה בגדוד 77, עוצבת סער מגולן, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
סמ
סמ"ר איתי חן ז"ל
בן 19, מנתניה
לוחם בגדוד 77, עוצבת סער מגולן, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
רס
רס"ל (במיל') מיכאל גל ז"ל
בן 29, מירושלים
לוחם בפלוגה המסייעת של גדוד 450, חטיבת ביסלמ"ח, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ן (במיל') עמישר בן דוד ז"ל
בן 43, מעלי
מפקד חפ"ק מפקד עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר דויד ששון ז"ל
בן 21, מגנות הדר
לוחם ביחידת עוקץ, חטיבת המרום, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס”ב (במיל') דניס יקימוב ז”ל
רס”ב (במיל') דניס יקימוב ז”ל
בן 33, מבאר שבע
לוחם בגדוד 17, חטיבת ביסל”ח, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמל ינון יצחק ז
סמל ינון יצחק ז"ל
בן 20, ממצפה רמון
לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד 'נחשון' (90), חטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמל אפיק טרי ז
סמל אפיק טרי ז"ל
בן 19, מרחובות
לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד 'נחשון' (90), חטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמל דולב מלכה ז
סמל דולב מלכה ז"ל
בן 19, משלומי
לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד 'נחשון' (90), חטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
אוריה הרטום הי”ד
אוריה הרטום הי”ד
בן 16, מדולב
נרצח בפיגוע הירי בכניסה לעלי. תלמיד הישיבה התיכונית בשומריה. הותיר אחריו הורים ו-5 אחים.
יצחק צייגר הי
יצחק צייגר הי"ד
בן 57, משבי שומרון
נרצח בפיגוע הירי בכניסה לעלי
סרן איתי סייף ז”ל
סרן איתי סייף ז”ל
בן 24, מירוחם
מפקד מחלקה בגדוד 'צבר' (432), חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן יפתח שחר ז"ל
בן 25, מפארן
מפקד פלוגה בגדוד 'צבר' (432), חטיבת גבעתי, קצין לוחם בשלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמל עוז דניאל ז
סמל עוז דניאל ז"ל
בן 19, מכפר סבא
לוחם בגדוד 77, עוצבת סער מגולן (7) , חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור, נפל בכ"ב בתשרי
סמ
סמ"ר עידו אלי זריהן ז"ל
בן 20, מירושלים
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר נריה בלטה ז"ל
בן 21, משבי שומרון
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס”ן אייל שומינוב ז”ל
רס”ן אייל שומינוב ז”ל
בן 24, מכרמיאל
מפקד פלוגה בגדוד שקד (424), חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר אברהם אובגן ז"ל
בן 21, מנתניה
לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר מעוז מורל ז"ל
בן 22, מטלמון
לוחם בסיירת צנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב בדרום רצועת עזה ב-15.02.2024
סמ
סמ"ר סימון שלומוב ז"ל
בן 20, מקריית ביאליק
לוחם בגדוד 202 שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') אורי יעיש ז"ל
בן 27, ממודיעין
חייל בפלס״ם 8119, נהרג בפיגוע בצומת ראם
סמ
סמ"ר רותם סהר הדר ז"ל
בן 20, מכפר אביב
לוחם בסיירת צנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר נועם חבה ז"ל
בן 21, מירושלים
לוחם בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ״ר עמר שרה בנג׳ו
סמ״ר עמר שרה בנג׳ו
בת 20, ממושב גיאה
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 869, 'עוצבת הגליל' (91), נהרגה כתוצאה משיגור שבוצע משטח לבנון לבסיס בצפון הארץ
רס״ן (במיל׳) יאיר כהן ז
רס״ן (במיל׳) יאיר כהן ז"ל
בן 30, מרמת גן
ממלא מקום מפקד פלוגה בגדוד 630 בחטיבה הדרומית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') זיו חן ז"ל
בן 27, מכפר סבא
לוחם מילואים בגדוד 630, חטיבה דרומית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סא
סא"ל (במיל') נתנאל יעקב אלקובי ז"ל
בן 36, מחיפה
מפקד גדוד 630, חטיבה דרומית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס״ל עדי אלדור ז
רס״ל עדי אלדור ז"ל
בן 21, מחיפה
לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') אלון קליינמן ז"ל
בן 21, מתל אביב
לוחם מילואים ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר (במיל') חנן דרורי ז"ל
בן 26, מפסגות
לוחם בחפ"ק סמח"ט, עוצבת חצי האש (551), נפטר היום לאחר שנפצע ב-17.12.2023 בקרב בצפון רצועת עזה,
רס
רס"ן דוד שקורי ז"ל
בן 30, מרחובות
סגן מפקד גדוד 601, בעוצבת עקבות הברזל (401), חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') שמעון יהושע אסולין ז"ל
בן 24, מבית שמש
לוחם בגדוד ההנדסה 924, חטיבת הראל (10), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ן (במיל') יצהר הופמן ז"ל
בן 36, מאשחר
מפקד פלגה ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס”ל רן גואילי ז”ל
רס”ל רן גואילי ז”ל
בן 24, ממיתר
לוחם יס”מ נגב במחוז הדרומי שנפל בקרב בשבעה באוקטובר וגופתו מוחזקת בידי חמאס
רס
רס"ב (במיל') יובל ניר ז"ל
בן 43, מכפר עציון
לוחם בגדוד הסיור 6646, 'עוצבת שועלי מרום' (646), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סרן (במיל') גבריאל שני ז
סרן (במיל') גבריאל שני ז"ל
בן 28, מעלי
מפקד צוות בגדוד הסיור 6646, 'עוצבת שועלי מרום' (646), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ן (במיל') נצר שמחי ז"ל
בן 30, ממסד
קצין לוחם בגדוד 87, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') אלירן יגר ז"ל
בן 36, מתל אביב
לוחם בגדוד ההנדסה 8170, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') דניאל קאסאו זגייה ז"ל
בן 38, מיקנעם עילית
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') שי ביטון חיון ז"ל
בן 40, מזיכרון יעקב
לוחם בגדוד 8202 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') אדם ביסמוט ז"ל
בן 35, מקרני שומרון
מפקד כיתה בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') איתמר טל ז"ל
בן 32, מקיבוץ מסילות
לוחם בגדוד 6261, שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') אחמד אבו לטיף ז"ל
בן 26, מרהט
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סרן (במיל') אריאל מרדכי וולפסטל ז
סרן (במיל') אריאל מרדכי וולפסטל ז"ל
בן 28, מאלעזר
קצין לוחם בגדוד 9206, חטיבה 205, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') אלקנה ויזל ז"ל
בן 35, מבני דקלים
מפקד כיתה בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סרן (במיל') ניר בנימין ז
סרן (במיל') ניר בנימין ז"ל
בן 29, מגבעתיים
קצין לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב דרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') שגיא עידן ז"ל
בן 24, מראש העין
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') מארק קונונוביץ׳ ז"ל
בן 35, מהרצליה
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') ישראל סוקול ז"ל
בן 24, מקרני שומרון
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב דרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') רפאל אליאס מושיוף ז"ל
בן 33, מפרדס חנה כרכור
לוחם בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') סדריק גרין ז"ל
בן 23, מתל אביב
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') ניקולס ברגר ז"ל
בן 22, מירושלים
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') יואב לוי ז"ל
בן 29, מיהוד מונסון
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') יובל לופס ז"ל
בן 27, מאלון שבות
לוחם בגדוד 9206 שבחטיבה 205, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') אלקנה יהודה ספז ז"ל
בן 25, מקריית ארבע
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') סרגיי גונטמכר ז"ל
בן 37, מרמת גן
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') הדר קפלוק ז"ל
בן 23, ממבוא בית"ר
מפקד כיתה בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') מתן לזר ז"ל
בן 32, מחיפה
לוחם בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סרן אייל מבורך טויטו ז
סרן אייל מבורך טויטו ז"ל
בן 22, מבית גמליאל
מפקד מחלקה בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ן איליי לוי ז"ל
בן 24, מתל אביב
מפקד פלוגה בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ן דוד נתי אלפסי ז"ל
בן 27, מבאר שבע
סמג״ד ב׳ בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר שי לוינסון ז"ל
בן 19, מגבעת אבני
לוחם בגדוד 77, עוצבת 'סער מגולן' (7), חלל צה״ל חטוף בידי ארגון טרור
רס״ל (במיל׳) אוריאל אביעד סילברמן ז
רס״ל (במיל׳) אוריאל אביעד סילברמן ז"ל
בן 23, ממושב נחלים
לוחם בגדוד 7421, ׳חטיבת קרייתי׳ (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר אורי ג'רבי ז"ל
בן 20, מהרצליה
לוחם בסיירת גבעתי, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-17.01.2024 בקרב בדרום רצועת עזה
רס״ר (במיל׳) אנואר סרחאן ז
רס״ר (במיל׳) אנואר סרחאן ז"ל
בן 26, מחורפיש
לוחם בגדוד 910, חטיבה מרחבית עציון, נפל בתאונת דרכים מבצעית במרכז הארץ
סמ
סמ"ר אוריה איימלק גושן ז"ל
בן 21, מירושלים
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
איתי סבירסקי
איתי סבירסקי
מבארי
נחטף לעזה בבוקר שמחת תורה על ידי חמאס ונרצח בשבי ארגון הטרור הרצחני.
יוסי שרעבי
יוסי שרעבי
בן 53, מקיבוץ בארי
נחטף לרצועת עזה בבוקר שמחת תורה ונרצח בידי חמאס בשבי. הותיר אחריו אישה ושלוש בנות
רס
רס"ר (במיל') זכריה פסח הבר ז"ל
בן 32, מירושלים
לוחם בגדוד 87, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') יאיר כץ ז"ל
בן 34, מחולון
לוחם בגדוד 87, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') נועם אשרם ז"ל
בן 37, מכפר סבא
לוחם בפלס"ר 5352, עוצבת ראם (179), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-29.12.2023 בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') ניצן שסלר ז"ל
בן 21, מחדרה
לוחם בגדוד 7155, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') ברק איילון ז"ל
בן 45, מכפר יובל
לוחם הגנת יישוב בחטמ"ר 769, נהרג כתוצאה מפגיעת נ"ט בכפר יובל
רס
רס"ל (במיל') אנדועלם קבדה ז"ל
בן 21, מקריית גת
לוחם בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') דן ווידנבאום ז"ל
בן 24, מרעננה
לוחם בגדוד 5037, חטיבת ‘יפתח׳ (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס״ל (במיל׳) אלקנה נוילנדר ז
רס״ל (במיל׳) אלקנה נוילנדר ז"ל
בן 24, מאפרת
חובש קרבי במפקדת עוצבת ׳הבזק׳ (99), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') עקיבא יסינסקי ז"ל
בן 35, מרמת גן
לוחם בגדוד ההנדסה 8173, חטיבת 'עציוני' (6), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') רועי אברהם מימון ז"ל
בן 24, מעפולה
פראמדיק לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סרן (במיל') רון אפרימי ז
סרן (במיל') רון אפרימי ז"ל
בן 26, מהוד השרון
קצין הנדסה קרבית ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סרן (במיל') דניס קרוחמלוב וקסלר ז
סרן (במיל') דניס קרוחמלוב וקסלר ז"ל
בן 32, מבאר שבע
קצין הנדסה קרבית ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') עמית משה שחר ז"ל
בן 25, מרמת יוחנן
לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') דוד שורץ ז"ל
בן 26, מאלעזר
לוחם בגדוד ההנדסה 8219, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') גבריאל בלום ז"ל
בן 27, מבית שמש
לוחם בגדוד ההנדסה 8173, חטיבת עציוני (6), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') יקיר הכסטר ז"ל
בן 26, מירושלים
לוחם בגדוד ההנדסה 8219, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמל רועי טל ז
סמל רועי טל ז"ל
בן 19, מכפר יהושע
לוחם בגדוד 94 שבחטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ”ש שי גרמאי ז״ל
סמ”ש שי גרמאי ז״ל
בת 19, מכרמיאל
לוחמת במג”ב איו״ש אשר הייתה ברכב מבצעי שנפגע ממטען בפעילות מבצעית במחנה הפליטים ג'נין שבחטיבה המרחבית ׳מנשה׳
סא
סא"ל רועי יוחאי יוסף מרדכי
בן 31, מתל אביב
מפקד מגמה בבא״ח נח״ל, חטיבת הנח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל מירון משה גרש
בן 21, מפתח תקווה
לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר סופיאן דגש
בן 21, ממגאר
לוחם בגדוד ההנדסה 601 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') עמיחי ישראל יהושע אוסטר
בן 24, מקרני שומרון
לוחם בגדוד 7020, עוצבת 'השרון' (5), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') ליאב סעדה
בן 23, מטבריה
לוחם בגדוד ההנדסה 7101, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') אלירז גבאי
בן 37, מפתח תקווה
לוחם בגדוד 7810, חטיבת 'יפתח' (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס”ר (במיל') קונסטנטין סושקו
רס”ר (במיל') קונסטנטין סושקו
בן 30, מתל אביב
לוחם בגדוד ההנדסה 7086, חטיבת גולני, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סרן הראל איתח
סרן הראל איתח
בן 22, מנתניה
מפקד צוות בסיירת גבעתי, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-22.12.2023 בקרב בדרום רצועת עזה
סרן (במיל') הראל שרביט
סרן (במיל') הראל שרביט
בן 33, מכוכב יעקב
קצין לוחם בגדוד 7008, עוצבת ׳חצי האש׳ (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן דביר דוד פימה
בן 32, מכפר יונה
סגן מפקד גדוד 198, עוצבת 'בני-אור' (460), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סרן (מיל') נריה זיסק
סרן (מיל') נריה זיסק
בן 24, ממשואות יצחק
מפל״ג שריון בגדוד 52, עוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ל (מיל') אסף פנחס טובול
בן 22, מקריית מוצקין
לוחם בגדוד 77, עוצבת ׳סער מגולן׳ (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ״ר אפרים יכמן
סמ״ר אפרים יכמן
בן 21, מנווה דניאל
לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ״ר איתי בוטון
סמ״ר איתי בוטון
בן 20, מפתח תקווה
לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן ירון אליעזר צ׳יטיז
סגן ירון אליעזר צ׳יטיז
בן 23, מרעננה
סגן מפקד פלוגה בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן שי שמריז
בן 26, ממרכז שפירא
מפקד פלוגה בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן (במיל') שאול גרינגליק
סרן (במיל') שאול גרינגליק
בן 26, מרעננה
קצין בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') מאור לביא
בן 33, מסוסיא
לוחם בגדוד 450, חטיבת ביסל"ח, נפל בקרב ברצועת עזה
סמ
סמ"ר דניאל נחמני
בן 21, מכפר סבא
לוחם בגדוד 71, עוצבת 'ברק' (188), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע במהלך פעילות מבצעית בצפון הארץ ב22.12.2023
רס
רס"ל (במיל') יוסף גיטרץ
בן 25, מתל אביב
לוחם שריון בגדוד 7029, עוצבת ראם (179), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר (במיל') אלישע יהונתן לובר
בן 24, מיצהר
לוחם בגדוד 8104, עוצבת ראם (179), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמל רני תמיר
סמל רני תמיר
בן 20, מגני עם
לוחם בגדוד 50 שבחטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') ניתאי מייזלס
בן 30, מרחובות
לוחם שיריון בחטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן (מיל') אריה ריין
בן 39, ממשמרות
קצין שריון בגדוד 79 שבחטיבת המחץ (14), נפל בקרב ברצועת עזה
סמ
סמ"ר רואי אליאס
בן 21, מצופר
לוחם בגדוד ההנדסה 603 שבעוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר גל הרשקו
בן 20, מיפתח
מפקד כיתה בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר איתמר שמן
בן 21, מלפיד
פראמדיק בעוצבת 'געש' (36) , לחם עם גדוד 77, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר אוראל בשן
בן 20, מחיפה
לוחם בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר דוד בוגדנובסקי
בן 19, מחיפה
לוחם בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל (מיל') אוהד אשור
בן 23, מכפר יונה
לוחם בגדוד 6646, עוצבת 'שועלי מרום' (646), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ל (מיל') אליסף שושן
בן 23, מירושלים
לוחם בגדוד 6646, עוצבת 'שועלי מרום' (646), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') אליהו מאיר אוחנה
בן 28, מחיפה
לוחם בגדוד 7810, חטיבת 'יפתח' (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') נדב יששכר פרחי
בן 30, מהרצליה
חובש קרבי בגדוד 7810, חטיבת 'יפתח' (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סרן אושרי משה בוצחק
סרן אושרי משה בוצחק
בן 22, מחיפה
מפקד צוות בסיירת נח"ל, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ב (במיל') אלכסנדר שפיץ
בן 41, מכרמיאל
לוחם בגדוד 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') שי טרמין
בן 26, מראש פינה
לוחם בגדוד 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר בירהנו קאסיה
בן 22, מבית שמש
לוחם בסיירת גבעתי , נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר ניר רפאל קנניאן
בן 20, מבית קשת
לוחם בסיירת גבעתי, נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה
סמל עמית הוד זיו
סמל עמית הוד זיו
בן 19, מראש העין
לוחם בגדוד 71, עוצבת ׳הברק׳ (188), נפל במהלך פעילות מבצעית כתוצאה מהשיגורים שבוצעו משטח לבנון במרחב שתולה
רס
רס"ל (מיל') טל שועה
בן 31, מבאר שבע
לוחם בגדוד הנדסה 7071, חטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סגן שי איילי
סגן שי איילי
בן 21, מאשקלון
צוער בגדוד 'גפן', בית הספר לקצינים, שירת כלוחם ביחידה הטקטית לחילוץ מיוחד (669), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן עומרי שורץ
סגן עומרי שורץ
בן 21, משדמות דבורה
צוער בגדוד 'גפן', בית הספר לקצינים, שירת כלוחם בסיירת צנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן יעקב איליאן
סגן יעקב איליאן
בן 20, מרמת גן
צוער בגדוד 'גפן', בית הספר לקצינים, שירת כמפקד כיתה בבא"ח גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמל לביא גיהסי
סמל לביא גיהסי
בן 19, מחשמונאים
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל ג'ואד עאמר
בן 23, מחורפיש
מנהל שטח אש, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון
סא
סא"ל עלים עבדאללה
בן 40, מיאנוח ג'ת
סגן מפקד עוצבת ברעם
רס
רס"ר (מיל') אוריאל כהן
בן 33, מצור הדסה
מפקד נמר ביחידת הסיוע המנהלתי, חטיבת גבעתי, נפל בקרב ברצועת עזה
סרן (מיל׳) ליאור סיון
סרן (מיל׳) ליאור סיון
בן 32, מבית שמש
קצין לוחם בגדוד 363, חטיבת ׳הראל׳ (10), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס״ל (מיל׳) מעוז פניגשטיין
רס״ל (מיל׳) מעוז פניגשטיין
בן 25, מסוסיא
לוחם בגדוד 7008, ׳עוצבת חצי האש׳ (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן (מיל') רותם יוסף לוי
סרן (מיל') רותם יוסף לוי
בן 24, מאורנית
סגן מפקד פלגה ביחידת יהל"ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') דניאל יעקב בן הרוש
בן 31, מאלון
לוחם בגדוד 6551, בעוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן (במיל') נתנאל סילברג
סרן (במיל') נתנאל סילברג
בן 33, מנעמ"ה
מפקד צוות ביחידת יהל"ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן ירין גהלי
סרן ירין גהלי
בן 22, מרחובות
מפקד צוות בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס”ל (במיל') לידור יוסף קרואני
רס”ל (במיל') לידור יוסף קרואני
בן 23, מאילת
לוחם בגדוד הנדסה 8163, פיקוד הדרום, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') טל פיליבה
בן 23, מרחובות
לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') איתן נאה
בן 26, משדה אליהו
לוחם ביחידת דובדבן, עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל ליאב אלוש
בן 21, מגדרה
לוחם ביחידת דובדבן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ל אוריה באייר
בן 20, ממעלות-תרשיחא
לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו. נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה ב-14.12.2023 בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר בוריס דונבצקי
בן 21, מקריית ביאליק
לוחם שיריון בגדוד 46, עוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה,
סאמר פואד אל טלאלקה
סאמר פואד אל טלאלקה
בן 25, מכפר חורה
נחטף בידי ארגון הטרור חמאס ונורה בשוגג על ידי חיילי צה”ל בשכונת שג'עייה
ענבר הימן
ענבר הימן
בת 27, מחיפה
נמלטה ממסיבת הטבע ברעים ונחטפה בידי ארגון הטרור חמאס
יותם חיים
יותם חיים
מכפר עזה
נחטף בידי ארגון הטרור חמאס ונורה בשוגג על ידי חיילי צה”ל בשכונת שג'עייה
אלון שמריז
אלון שמריז
בן 26, מכפר עזה
נחטף בידי ארגון הטרור חמאס בבוקר שמחת תורה ונורה בשוגג על ידי חיילי צה”ל בשכונת ש'געייה
רס
רס"ל (מיל') שלו זלצמן
בן 24, מירושלים
לוחם בגדוד 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') יוסף אבנר דורן
בן 26, מירושלים
לחם במסגרת יחידת הניוד המבצעי (הבלנ"ם), שירת כלוחם איסוף ייעודי בשייטת 13, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ב (במיל') יחזקאל עזריה
בן 53, מפתח תקווה
לוחם שיריון בגדוד 129, חטיבה 8, נפל בפעילות מבצעית במרחב מרגליות
רס
רס"ר (במיל') תומר שלמה מיארה
בן 28, מנתניה
לוחם בגדוד ההנדסה 710, עוצבת 'ראם' (179), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס”ל (במיל') שי אוריאל פיזם
רס”ל (במיל') שי אוריאל פיזם
בן 23, מעין הנצי
מפקד טנק בגדוד 9, עוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רב
רב"ט ניק בייזר
בן 19, מבאר שבע
נהג במת"ק ארז, נרצח בשבי חמאס
סמל רון שרמן
סמל רון שרמן
בן 19, מלהבים
מש"ק תיאום וקישור במת"ק ארז, נרצח בשבי חמאס
סמל עוז שמואל ארדי
סמל עוז שמואל ארדי
בן 19, מחצור
לוחם בגדוד ההנדסה 603, 'עוצבת סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') אלישע לוינשטרן
בן 38, מחריש
לוחם שריון בגדוד 8104, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
עדן זכריה
עדן זכריה
בת 28,
נחטפה מהמסיבה ברעים בעודה פצועה ונרצחה בשבי חמאס
אל
אל"ם יצחק בן בשט
בן 44, משדה יעקב
מפקד חפ"ק מח"ט גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמל ערן אלוני
סמל ערן אלוני
בן 19, מאופקים
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל רום הכט
בן 22, מגבעתיים
לוחם ביחידה הטקטית לחילוץ מיוחד (669), נפל בקרב בצפון רצועת עזה,
רס
רס"ן בן שלי
בן 26, מקדרון
מפקד פלגת לוחמים ביחידה הטקטית לחילוץ מיוחד (669), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן ליאל חיו
סרן ליאל חיו
בן 22, משוהם
מפקד מחלקה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר אוריה יעקב
בן 19, מאשקלון
לוחם בגדוד 614, בית הספר להנדסה קרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמל אחיה דסקל
סמל אחיה דסקל
בן 19, מחיפה
לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן משה אברהם בר-און
בן 23, מרעננה
מפקד פלוגה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן רועי מלדסי
בן 23, מעפולה
מפקד פלוגה בגדוד 13 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סא
סא"ל תומר גרינברג
בן 35, מאלמוג
מפקד גדוד 13 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') צביקה לביא
בן 30, מעלי
לוחם בגדוד 699, עוצבת 'חצי האש' (551), נפטר מפצעיו ב-11.12.2023 לאחר שנפצע באורח אנוש ב-20.11.2023 בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') ארי יחיאל זנילמן
בן 32, מירושלים
לוחם בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
סרן (במיל') אליה יאנובסקי
סרן (במיל') אליה יאנובסקי
בן 24, מירושלים
מפקד מחלקה בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ן (במיל') רומן ברונשטיין
בן 46, מבת ים
קצין הדרכה בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ן גל בכר
בן 34, מאורנית
קצין הדרכה באוגדה 36, נפל בתאונת דרכים צבאית בדרום הארץ
רס
רס"ן (במיל') אביתר כהן
בן 42, מכפר סבא
קצין הדרכה בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') איתי פרי
בן 36, ממודיעין
קשר פלוגתי בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') גדעון אילני
בן 35, מעשהאל
לוחם בגדוד 2855, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב ברצועת עזה
סגן נתנאל מנחם איתן
סגן נתנאל מנחם איתן
בן 22, מירושלים
צוער בגדוד גפן, בית הספר לקצינים, שירת כלוחם ביחידת 669, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה ביום שישי האחרון (08.12.2023)
סמ
סמ"ר יונתן דין חיים
מרמת גן
לוחם בגדוד הנדסה 603, בעוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') ליאב אטיה
בן 25, מבאר שבע
לוחם בגדוד 6623, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') עמרי בן שחר
בן 25, מגבעתיים
לוחם בגדוד 6623, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמל מאור כהן איזנקוט
סמל מאור כהן איזנקוט
בן 19, מאילת
לוחם בגדוד 12, שבחטיבת גולני, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') נפתלי יונה גורדון
בן 32, מירושלים
לוחם שיריון בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') עומרי רוט
בן 25, מקצרין
מפקד טנק בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ר (מיל') איל מאיר ברקוביץ'
בן 28, מירושלים
לוחם בגדוד 699, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ם (מיל') קובי דבש
בן 41, מטבריה
לוחם בגדוד ההנדסה 271, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') יונתן דוד דיטש
בן 34, מחריש
לוחם בגדוד הסיור 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') גל מאיר איזנקוט
בן 25, מהרצליה
לוחם בגדוד 699, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') מאור גרשוני
בן 24, מיקנעם עילית
מפקד לוחם בגדוד 8173, חטיבת עציוני (6), נפל בקרב ברצועת עזה
סמ
סמ"ר עלמנאו עמנואל פלקה
בן 22, מקריית גת
לוחם ביחידת דובדבן שבחטיבת הקומנדו, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב ב-5.12.23 בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר עמית בונצל
בן 22, משוהם
לוחם וסמל מחלקה בסיירת צנחנים שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ם (במיל') עדי שני
בן 39, מצור יצחק
לוחם פלס"ר באגד לוגיסטי 6036, נפל בקרב ברצועת עזה
סא
סא"ל יוחאי גור הרשברג
בן 52, מחוות פיליפ
מפקד יחידת איתור נעדרים בעוצבת האש (אוגדה 98), נפל בתאונת דרכים צבאית בדרום הארץ
רס
רס"ל (במיל') יהונתן מלכה
בן 23, מבאר שבע
לוחם שיריון בגדוד 82, שבעוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') עילי אליהו כהן
בן 23, מבית נחמיה
לוחם בגדוד 7008, שבעוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') מתן דמארי
בן 31, מדימונה
מפקד כיתה בפלוגת הסיור של חטיבת האש (215), נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') גיל דניאלס
בן 34, מאשדוד
לוחם בפלוגת סיור בגדוד 6261, חטיבה 261, נפל בקרב ברצועת עזה
סרן יהל גזית
סרן יהל גזית
בן 24, מרקפת
סגן מפקד פלוגה בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
סרן איתן פיש
סרן איתן פיש
בן 23, מפדואל
קצין שריון לוחם בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
סמל יקיר ידידיה שינקולבסקי
סמל יקיר ידידיה שינקולבסקי
בן 21, ממגדל עוז
לוחם שריון בגדוד 53 שבעוצבת 'ברק' (188) נפל בקרב ברצועת עזה
סמ”ר תובל יעקב צנעני
סמ”ר תובל יעקב צנעני
בן 20, מקריית גת
לוחם שריון בגדוד 53 שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
סמל בנימין יהושע נידהם
סמל בנימין יהושע נידהם
בן 19, מזיכרון יעקב
לוחם בחטיבה 401 ('עוצבת עקבות הברזל'), חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ם נריה שאער
בן 36, מיבנה
לוחם בגדוד 6655 שבחטיבה 55 ('עוצבת חוד החנית'), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (מיל') בן זוסמן
בן 22, מירושלים
לוחם בחטיבה 401 ('עוצבת עקבות הברזל'), חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
גיא אילוז
גיא אילוז
בן 26, מרעננה
נמלט מאזור המסיבה ברעים והספיק לעדכן את קרוביו שיורים עליו
אליהו (צ'רצ'יל) מרגלית
אליהו (צ'רצ'יל) מרגלית
בן 76, מניר עוז
הותיר אחריו אישה, ילדים ונכדים
עפרה קידר
עפרה קידר
בת 76, מקיבוץ בארי
נחטפה כשיצאה להליכת בוקר בקיבוץ, במתקפת השביעי לאוקטובר
רס
רס"ל (מיל') אור ברנדס
בן 25, משוהם
לוחם בגדוד 82, חטיבה 7 ('עוצבת סער מגולן'), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סמ
סמ"ר אסצ'אלו סמה
בן 20, מפתח תקוה
לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל, מת מפצעיו אמש לאחר שנפצע בקרב ב-14.11.23 בצפון רצועת עזה
אל
אל"ם אסף חממי
בן 41, מקריית אונו
מפקד חטיבה דרומית, נפל בקרב ב-7 באוקטובר, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
סמל שקד דהן
סמל שקד דהן
בן 19, מעפולה
לוחם בגדוד 77, עוצבת סער מגולן (7), חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
סמל קיריל ברודסקי
סמל קיריל ברודסקי
בן 19, מרמת גן
חפ"ק מפקד חטיבה, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור, בן 19 בנופלו
סמ
סמ"ר תומר יעקב אחימס
בן 20, מלהבים
סמ"ר תומר יעקב אחימס, קשר מפקד חטיבה, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
סמ
סמ"ר איתן דב רוזנצוויג
בן 21, מאלון שבות
לוחם בגדוד שקד שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן לירון שניר
סרן לירון שניר
בן 25, מעפרה
מפקד צוות בסיירת גולני, חטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן (במיל') ארנון משה אברהם בנבניסטי וספי
סרן (במיל') ארנון משה אברהם בנבניסטי וספי
בן 26, מיסוד המעלה
קצין לוחם בסיירת גבעתי שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר איליה סנקין
בן 20, מנוף הגליל
לוחם בגדוד רותם שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ”ר איתן דישון
סמ”ר איתן דישון
בן 21, מירושלים
לוחם בסיירת גבעתי, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר דביר ברזני
בן 20, מירושלים
לוחם בגדוד 890, חטיבת הצנחנים, נפל בפעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
סמל ינון תמיר
סמל ינון תמיר
בן 20, מפרדס חנה כרכור
לוחם בגדוד 890, חטיבת הצנחנים, נפל בפעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
סרן (במיל') אדיר פורטוגל
סרן (במיל') אדיר פורטוגל
בן 23, ממזכרת בתיה
קצין בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב ברצועת עזה
סמ
סמ"ר גל מישאלוף
בן 21, ממודיעין
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ן (במיל') חן יהלום
בן 34, מכפר אז"ר
קצין בגדוד 8159 של חיל התותחנים
רס
רס"ם (במיל') רני טחן
בן 40, משדה נחמיה
סמב"ץ בגדוד 8717, חטיבה 261, נפל בקרב בצפון רצועת עזה,
רס
רס"ר (במיל') יקיר ביטון
בן 34, מירושלים
לוחם בבגדוד 8717, חטיבה 261, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמל בנימין מאיר ארלי
סמל בנימין מאיר ארלי
בן 21, מבית שמש
לוחם בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן (במיל') רועי ביבר
סרן (במיל') רועי ביבר
בן 28, מצור משה
מפקד צוות ביחידת יהל”ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן ג'מאל עבאס
בן 23, מפקיעין
מפקד פלוגה בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב ברצועת עזה
סמ
סמ"ר שחר פרידמן
בן 21, מירושלים
לוחם בגדוד 101, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב ברצועת עזה
סמ
סמ"ר עדי מלאכ חרב
בן 19, מבית ג'ן
לוחם בסיירת נח"ל, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב ברצועת עזה
סרן עדן פרוביזור
סרן עדן פרוביזור
בן 21, מאלפי מנשה
מפקד מחלקה בגדוד 52 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב ברצועת עזה
סמ
סמ"ר שלמה גורטובניק
בן 21, ממודיעין
חובש קרבי בגדוד 46 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב ברצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') דוד (דודי) דגמי
בן 43, מראשון לציון
פרמדיק בחטיבה הדרומית באוגדת עזה
רב
רב"ט אברהם פטנה
בן 20, מחיפה
לוחם בגדוד ארז, חיל המשטרה הצבאית, נפל בפיגוע במחסום המנהרות בירושלים
סרן שלמה בן נון ז
סרן שלמה בן נון ז"ל
בן 22, ממודיעין
סגן מפקד פלוגה בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
סרן כפיר יצחק פרנקו
סרן כפיר יצחק פרנקו
בן 22, מירושלים
מפקד מחלקה בגדוד 52, חטיבה 401 (עוצבת עקבות הברזל), נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
סרן אסף מסטר
סרן אסף מסטר
בן 22, מקיבוץ בחן
מפקד מחלקה בגדוד 601, חטיבה 401 (עוצבת עקבות הברזל), נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
סרן (במיל') עמרי יוסף דוד
סרן (במיל') עמרי יוסף דוד
בן 27, מכרמיאל
סגן מפקד פלוגה בגדוד 9217 שבחטיבת הנגב (12), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן ידידיה אשר לב
סרן ידידיה אשר לב
בן 26, מטל מנשה
סגן מפקד פלוגה בגדוד שקד שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רב
רב"ט נועה מרציאנו
בת 19, ממודיעין
קרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות, חללת צה"ל חטופה בידי ארגון טרור
רס
רס"ר (במיל') רז אבולעפיה
בן 27, מרשפון
לוחם בגדוד 6863, חטיבת הנגב (12), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר רועי מרום
בן 21, מרעננה
מפקד כיתה בגדוד 906, ביסל״ח, שירת כלוחם בסיירת חרוב, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ן יששכר נתן
בן 28, מקריית מלאכי
קצין לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר איתי שהם
בן 21, מראש העין
לוחם ביחידת אגוז, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר יהונתן יצחק סמו
בן 21, מכרמי צור
לוחם בגדוד 202, בחטיבת הצנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב במרכז רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') נתנאל (נתי) הרוש
בן 34, מירושלים
לוחם ביחידת הסיוע המנהלתי 5084, חטיבת גבעתי, נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') סרגיי שמרקין
בן 32, מקריית שמונה
רס"ר (במיל') סרגיי שמרקין
רס
רס"ם (במיל') יוסף חיים (יוסי) הרשקוביץ
בן 44, מגבעות
לוחם בגדוד 697 שבחטיבה 551, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס”ן (במיל') משה ידידיה לייטר
רס”ן (במיל') משה ידידיה לייטר
בן 39, מעין צורים
מ”פ בגדוד 697 שבחטיבה 551, שירת כמפקד פלגה ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') מתן מאיר
בן 38, מאודם
לוחם בגדוד 697 שבחטיבה 551, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר גילעד רוזנבליט
בן 21, מגניגר
חובש קרבי בגדוד 52 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
סמל רוני אשל
סמל רוני אשל
בת 19, מצור יצחק
תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
רס
רס"ר (במיל') דב משה (דובי) כוגן
בן 32, מנוב
לוחם ביחידת שלדג, נפל בקרב בעומק רצועת עזה
רס”ר (במיל') אליהו בנימין אלמקייס
רס”ר (במיל') אליהו בנימין אלמקייס
בן 29, מירושלים
לוחם הנדסה בגדוד 8219, חטיבה 551, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סמ”ר נועם יוסף אבו
סמ”ר נועם יוסף אבו
בן 20, מדימונה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל יונתן חצור ז"ל
בן 22, מקציר
לוחם ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') יעקב עוזרי
בן 28, מכפר שמאי
לוחם שריון בגדוד 52 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר שחר כהן מבטח
בן 22, מכרמיאל
לוחם שריון בגדוד 9 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ר (במיל') נערן אשחר
בן 33, משדמות מחולה, בן היישוב מורשת
מפקד טנק בגדוד 71 שבעוצבת 'ברק' (188), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע כתוצאה מהתהפכות טנק בצפון הארץ
סמל יהונתן מימון
סמל יהונתן מימון
בן 20, מאופקים
לוחם בסיירת נח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס”ר ליאור ארזי
רס”ר ליאור ארזי
בן 25, מגבעת חיים איחוד
פרמדיק לוחם ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
סמ”ר יונדב רז לוינשטיין
סמ”ר יונדב רז לוינשטיין
בן 23, מאילת
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
 סמ”ר גלעד נחמיה ניצן
סמ”ר גלעד נחמיה ניצן
בן 21, משילה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
רס”ן יהודה נתן כהן
רס”ן יהודה נתן כהן
בן 25, משדמות מחולה
מפקד פלוגה בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
סמ
סמ"ר ים גלס
בת 20, ממודיעין מכבים רעות
תצפיתנית בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות
רס”ל (במיל') ידידיה אליהו
רס”ל (במיל') ידידיה אליהו
בן 25, מקרני שומרון
לוחם בגדוד 8170 שבחיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב ברצועת עזה
סרן בני וייס ז
סרן בני וייס ז"ל
בן 22, מחיפה
מפקד מחלקה בגדוד 195 שבעוצבת בני-אור (460)
רס
רס"ר (במיל') אוריה מש
בן 41, מטלמון
לוחם בגדוד 52 שבעוצבת עקבות הברזל (401)
רס”ר (במיל') יהונתן יוסף ברנד
רס”ר (במיל') יהונתן יוסף ברנד
בן 28, מירושלים
לוחם בגדוד 52 שבעוצבת עקבות הברזל (401)
רס
רס"ם (במיל') גיל פישיץ ז"ל
בן 39, מחריש
נהג טנק בגדוד 9 שבעוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר יאיר ניפוסי ז"ל
בן 20, מעדי
לוחם בגדוד 101, חטיבת הצנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') אלחנן אריאל קליין
בן 29, מעינב
מפקד כיתה בגדוד 9221, חטיבת אפרים, נהרג בפיגוע ירי סמוך ליישוב עינב במרחב חטיבת מנשה
סמ
סמ"ר איתי סעדון ז"ל
בן 21, מהר חלוץ
מפקד טנק בגדוד 52 שבעוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר איתי יהודה
בן 20, מראשון לציון
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר שי ארוס,
בן 20, מחולון
חובש קרבי בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סרן (במיל') יובל זילבר
סרן (במיל') יובל זילבר
בן 25, מרמת גן
מ"מ בגדוד חי"ר 7007 שבחטיבת הראל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סא
סא"ל סלמאן חבקה
בן 33, מיאנוח-ג'ת
מפקד גדוד 53, עוצבת הברק, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רס
רס"ל (במיל') שלו ציון שרעבי
בן 22, מטנא עומרים
חובש קרבי בגדוד 749, חטיבת ביסל"ח, נפל בפעילות מבצעית בעוטף עזה
סגן פדיה מנחם מרק ז
סגן פדיה מנחם מרק ז"ל
בן 22, מעתניאל
מפקד מחלקה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
 סמ
סמ"ר רועי סרגוסטי
מחוות נחל הרועה
מפקד כיתה, לוחם גבעתי נפל בקרב מול מחבלי החמאס בעזה.
סמ”ר רועי דאוי
סמ”ר רועי דאוי
בן 20, מירושלים
מפקד כיתה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רב”ט ליאור סימינוביץ
רב”ט ליאור סימינוביץ
בן 19, מהרצליה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רב”ט עידו עובדיה
רב”ט עידו עובדיה
בן 19, מתל אביב
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ”ר עדי ליאון
סמ”ר עדי ליאון
בן 20, מניל"י
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ”ר ארז מישלובסקי
סמ”ר ארז מישלובסקי
בן 20, מאורנית
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ”ר הלל סולומון
סמ”ר הלל סולומון
בן 20, מדימונה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמל עדי דנן
סמל עדי דנן
בן 20, מיבנה
מפקד כיתה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
רב”ט אסיף לוגר
רב”ט אסיף לוגר
בן 21, מיגור
לוחם בגדוד 77, עוצבת ”סער מגולן”, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן אריאל רייך
סגן אריאל רייך
בן 24, מירושלים
קצין לוחם בגדוד 77, עוצבת ”סער מגולן”, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ
סמ"ר לביא ליפשיץ
בן 20, ממודיעין- מכבים- רעות
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סמ”ר רועי וולף
סמ”ר רועי וולף
בן 20, מרמת גן
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
שני לוק
שני לוק
בת 22,
נרצחה במסיבת הטבע ברעים
רס”ל (במיל') ינון פליישמן ז”ל עוצבת ברק (188)
רס”ל (במיל') ינון פליישמן ז”ל עוצבת ברק (188)
בן 31, מירושלים
לוחם שריון בגדוד 71, נהרג כתוצאה מהתהפכות טנק בצפון הארץ
סא״ל מידן ישראל
סא״ל מידן ישראל
בן 35, מירחיב
מפקד הספקה פיקודי, פיקוד הדרום, נפל ב-25.10.
רס”ן ד”ר יאיר זלוף
רס”ן ד”ר יאיר זלוף
בן 32, מתל מונד
מפקד הפלוגה הכירורגית בחטיבה 401, נפל ב-10.10
סמל שיראל חיים פור
סמל שיראל חיים פור
בת 20, מראשון לציון
סמלת מבצעים מהחטיבה הצפונית
סמ
סמ"ר שהם משה בן הרוש
בן 20, מחספין
לוחם בסיירת נח"ל, חטיבת הנח"ל. מת מפצעיו ב- 26.10 לאחר שנפצע בקרב ב-7.10
רס
רס"ם זיו דדו
בן 36, מרחובות
מנהל עבודה לוגיסטי בגדוד 51, חטיבת גולני
רב-טוראי תמיר ברק
רב-טוראי תמיר ברק
בן 19, מניר אליהו
לוחם צמ”ה בחטיבה הדרומית, חיל ההנדסה הקרבית. נפל בפעילות מבצעית באזור כיסופים
סמ”ר (במיל') עומר בלוה מפקד כיתה בגדוד 9203, חטיבת אלכסנדרוני
סמ”ר (במיל') עומר בלוה מפקד כיתה בגדוד 9203, חטיבת אלכסנדרוני
בן 22, מהרצליה
נפל בפעילות מבצעית בצפון הארץ כתוצאה מירי נ”ט
רס”ר (מיל') רן פוסלושני
רס”ר (מיל') רן פוסלושני
בן 48, מנחל עוז
חבר כיתת הכוננות ביישוב
רס”ר (מיל') איתי יהושע
רס”ר (מיל') איתי יהושע
בן 36, מחדיד
לוחם ביחידה המטכ”לית לאבטחת אישים
רס”ר (מיל') אריק (אריה) קראוניק
רס”ר (מיל') אריק (אריה) קראוניק
בן 54, מבארי
רבש”ץ היישוב
רס
רס"ב גולימה סמצאו

שוטר קהילתי בתחנת שדרות, אשר פעל בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב בתחנת המשטרה בשדרות
סמ
סמ"ר דור מנגדי

לוחם ביחידת מתפ"א
סמ
סמ"ר גדיף מולוגטה

לוחם ביחידת מתפ"א
רס
רס"מ בוריס דנילוב

לוחם ביחידת מתפ"א
 סמל דניאל ראשד
סמל דניאל ראשד
בן 19, משפרעם
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
סגן אמתי צבי גרנות
סגן אמתי צבי גרנות
בן 24, מתל אביב
מפקד צוות בגדוד 75, עוצבת סער מגולן, נפל בפעילות מבצעית כתוצאה מירי נ”ט סמוך למוצב נורית
סרן (במיל) רם נגבי
סרן (במיל) רם נגבי
בן 57, מעין השלושה
רבש”צ היישוב עין השלושה, נפל בתאריך 08/10
סמל אופיר שושני
סמל אופיר שושני
בת 20, מכפר עזה
מפקדת כיתת טירונים בבסיס מפרשית, נפלה בתאריך 07/10
רס”ר (במיל) ירון ויקטור שחר
רס”ר (במיל) ירון ויקטור שחר
בן 51, מניר יצחק
חבר כיתת הכוננות
רס”ם (במיל׳) אברהם גבריאל קורין
רס”ם (במיל׳) אברהם גבריאל קורין
בן 56, מחולית
חבר כיתת כוננות בישוב
רס”ן (במיל׳) אורי שמעון רוסו
רס”ן (במיל׳) אורי שמעון רוסו
בן 44, מכפר עזה
חבר כיתת כוננות בישוב
 סמ”ר (במיל׳) עומר ניסים ביתן
סמ”ר (במיל׳) עומר ניסים ביתן
בן 22, מבנימינה
לוחם בגדוד 8111, חטיבה 5
סמל אליסף בן פורת
סמל אליסף בן פורת
בן 21, מצפת
טבח בגדוד 411, חטיבה 282
רס”ר (במיל׳) שחר אביאני
רס”ר (במיל׳) שחר אביאני
בן 56, מכפר עזה
רבש”ץ כפר עזה
סמ”ר (במיל׳) אופק ארזי
סמ”ר (במיל׳) אופק ארזי
בן 28, מניר יצחק
חבר כיתת כוננות ביישוב
רב”ט קאמיי אחיאל
רב”ט קאמיי אחיאל
בת 18, מראש העין
לוחמת סנפיר בפלגה 914
סמל ים גולדשטיין אלמוג
סמל ים גולדשטיין אלמוג

אגף התקשוב
רב״ט תומר ליבוביץ
רב״ט תומר ליבוביץ
בן 19, מתל אביב
לוחם בגדוד 75, עוצבת סער מגולן
רס״ן (במיל׳) נוי שוש
רס״ן (במיל׳) נוי שוש
בן 36, מבארי
חבר כיתת כוננות ביישוב
רס״ר (במיל׳) דן אסולין
רס״ר (במיל׳) דן אסולין
בן 38, ממבטחים
רבש״ץ ביישוב
רס״ב (במיל׳) גיל בויום
רס״ב (במיל׳) גיל בויום
בן 55, מבארי
חבר כיתת הכוננות ביישוב
רס״ר (במיל׳) שחף ברגשטין
רס״ר (במיל׳) שחף ברגשטין
בן 33, מכפר עזה
חבר כיתת כוננות ביישוב
רב״ט רתם קוץ
רב״ט רתם קוץ
בת 18, מכפר עזה
מפקדת כיתת טירונים בבה״ד 7, אגף התקשוב
 סרן גיא אדמוני
סרן גיא אדמוני
בן 25, מכפר עזה
קצין באגף המודיעין
 סגן דור שדה
סגן דור שדה
בן 22, מערוגות
מפקד מחלקה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי
רב״ט אושר שמחה ברזילי
רב״ט אושר שמחה ברזילי
בת 19, ממזכרת בתיה
סמלת מבצעים בחטיבה הצפונית
 סמל רואי חיים גורי
סמל רואי חיים גורי
בן 21, מאופקים
לוחם בסיירת חטיבת גולני
 סמ״ר איתי אברהם רון
סמ״ר איתי אברהם רון
בן 20, מנס ציונה
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
 סמל עמרי פרץ
סמל עמרי פרץ
בן 20, מאליכין
מפקד כיתה בגדוד 450, ביסל״ח
 סמל עדי לנדמן
סמל עדי לנדמן
בת 19, מיקנעם עילית
תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 רס״ל (מיל') חיים ישורון כצמן
רס״ל (מיל') חיים ישורון כצמן
בן 32, מחולית
חבר כיתת הכוננות הישוב
 רס״ם (במיל׳) יפתח גורני
רס״ם (במיל׳) יפתח גורני
בן 51, ממבאר מילכה
חבר כיתת כוננות ביישוב
רן (במיל׳) עדי בהרב רבינוביץ
רן (במיל׳) עדי בהרב רבינוביץ
בן 63, מנתיב העשרה
חבר כיתת הכוננות בישוב
רס״ם איברהים ח׳רובה
רס״ם איברהים ח׳רובה
בן 39, ממע׳אר
שש בחטיבה הצפונית באוגדת עזה
רסר (במיל׳) שחר צמח
רסר (במיל׳) שחר צמח
בן 39, מבארי
חבר כיתת הכוננות ביישוב
סרן (במיל׳) יעקב נדלין
סרן (במיל׳) יעקב נדלין
בן 36, מאור עקיבא
לוחם בגדוד 7037 בחטיבת שומרון, נהרג בפעילות מבצעית בחטיבת שומרון
רס״ר שרון ליבוביץ'
רס״ר שרון ליבוביץ'

סייר תנועה בתחנת אופקים, מחוז דרום.
פקד דן גנות
פקד דן גנות

סגן מפקד פלגה ביחידה לתיאום פעולות אכיפה (מתפ"א)
רפ
רפ"ק אבי עמר

מפקד זרוע תשתיות ביחידת יואב, מחוז דרום
רס״ר אהרון ארתור מרקוביצ'י ז״ל
רס״ר אהרון ארתור מרקוביצ'י ז״ל
בן 46, מאשקלון
נפל בקרב ברעים, תושב אשקלון, הותיר אחריו הורים, אישה וארבעה ילדים
רס
רס"ל (מיל') עידו קסלסי עומר
בן 23, מהראל
לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו
רס”ם (מיל׳) גיל אביטל
רס”ם (מיל׳) גיל אביטל
בן 56, מישע
חבר בכיתת כוננות
סמל בנימין בלאי
סמל בנימין בלאי
בן 20, מרחובות
נהג בחטיבה הדרומית
סמל אורי כרמי
סמל אורי כרמי
בן 20, מראשון לציון
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
 רב”ט נחמן דקל
רב”ט נחמן דקל
בן 20, מחולון
לוחם בגדוד 50, חטיבת הנח”ל
 סרן (במיל׳) אברהם חננאל הנדי
סרן (במיל׳) אברהם חננאל הנדי
בן 37, מכפר עזה
סגן רבש”ץ
 רס”ר (במיל׳) אביב ברעם
רס”ר (במיל׳) אביב ברעם
בן 33, מכפר עזה
חבר כיתת כוננות
 סמ”ר שלמה רשטניקוב
סמ”ר שלמה רשטניקוב
בן 20, מחיפה
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני
 סמ”ר ענר אלקים שפירא
סמ”ר ענר אלקים שפירא
בן 22, מירושלים
לוחם בסיירת נח”ל, חטיבת הנח”ל
 אל”ם (במיל׳) ליאון בר
אל”ם (במיל׳) ליאון בר
בן 53, מגדרה
קצין בכיר באוגדת איו”ש
 סמ”ר דניאל בזגודוב
סמ”ר דניאל בזגודוב
בן 22, מעפולה
לוחם בסיירת נח”ל, חטיבת הנח”ל
 רס”ב (מיל׳) אברהם פלישר
רס”ב (מיל׳) אברהם פלישר
בן 63, ממגן
חבר כיתת כוננות
 סמ”ר איתמר בן יהודה
סמ”ר איתמר בן יהודה
בן 21, מרחובות
מפקד כיתה בגדוד 13, חטיבת גולני
סמלת עדי ברוך
סמלת עדי ברוך
בת 23, מקריית נטפים
נהרגה במתקפת הרקטות על שדרות במהלך מלחמת חרבות ברזל
רס”ל איתי שלמה מורנו
רס”ל איתי שלמה מורנו
בן 24,
לוחם מילואים ביחידת מגלן בחטיבת הקומנדו
  רס
רס"מ שרון רחמני

חוקרת בימ"ר נגב, אשר פעלה בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב בקיבוץ רעים
רס
רס"ל אוראל שלום אלון ז"ל

לוחם ביחידה לתיאום פעולות אכיפה (מתפ״א), אשר פעל בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב ביישוב בארי
מפקח קים דוקרקר
מפקח קים דוקרקר

מפקדת מחלקה ביחידת הסיירות, מג"ב מרכז
 סמל שחף ניסני
סמל שחף ניסני
בת 20, מאשקלון
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 רב”ט בועז מנשה יוגב
רב”ט בועז מנשה יוגב
בן 19, מטלמון
טכנאי מערכות הגנה בחטיבה צפונית
 סמ”ר ישי פיטוסי
סמ”ר ישי פיטוסי
בן 21, מטלמון
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
 רב”ט אמיר איל
רב”ט אמיר איל
בן 19, מחיפה
לוחם איסוף בגדוד 414 , חיל הגנת הגבולות
 סמל נריה בן דוד
סמל נריה בן דוד
בן 22, מחיפה
מפקד כיתה בגדוד 603 חיל ההנדסה הקרבית
 סמל ירין מארי פלד
סמל ירין מארי פלד
בת 20, מבארי
חובשת בחטיבה צפונית
 רס”ם (מיל׳) אביעד גד כהן
רס”ם (מיל׳) אביעד גד כהן
בן 41, משלומית
מש”ק סיור בגדס”ר חטיבת עציוני
 סמל נועה פרייס
סמל נועה פרייס
בת 20, ממבועים
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 חיל הגנת הגבולות
 רב”ט חביב קיעאן
רב”ט חביב קיעאן
בן 21, מחורה
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
 סמל דביר חיים רסלר
סמל דביר חיים רסלר
בן 21, מקדומים
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני
 רב”ט יעל לייבושור
רב”ט יעל לייבושור
בת 20, מגיאה
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 סג”ם סהר טל
סג”ם סהר טל
בן 20, מצרעה
קצין מודיעין המידע בגדוד 77, חטיבה 7
 רב”ט מתן מלכה
רב”ט מתן מלכה
בן 19, מגשר הזיו
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
 טוראי הדר מרים כהן
טוראי הדר מרים כהן
בת 18, מזיתן
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 סמ”ר שהם בר
סמ”ר שהם בר
בן 21, מאחוזת ברק
נגד לוגיסטיקה במפקדת חטיבת גולני
 סמ”ר דניאל קסבצ׳וק
סמ”ר דניאל קסבצ׳וק
בן 21, משדרות
טכנאי אלקטרומכניקה ביחידת מורן,עוצבת קלע דוד
 רב”ט אור אביטל
רב”ט אור אביטל
בן 20, ממרום גולן
תותחן בגדוד 77 חטיבה 7
 רס”ם (מיל׳) אילן פיורנטינו
רס”ם (מיל׳) אילן פיורנטינו
בן 38, מנחל עוז
חבר כיתת הכוננות
 סמל איתי אופק גליסקו
סמל איתי אופק גליסקו
בן 20, מיקנעם עילית
לוחם בגדוד 13 חטיבת גולני
 רב”ט בנימין גבריאל יונה
רב”ט בנימין גבריאל יונה
בן 19, מירושלים
נהג משא כבד בגדוד 947, מערך ההגנה האווירית
 טוראי לידור מקייס
טוראי לידור מקייס
בן 19, מאופקים
מש”ק לוגיסטיקה ביחידת מתאם פעולות הממשלה בשטחים
 סמל ברק בן דוד
סמל ברק בן דוד
בן 19, מדימונה
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
 רב”ט נתיב קוצרו
רב”ט נתיב קוצרו
בן 21, ממעלה אדומים
מערך ההגנה האווירית
 סמל ולנטין (אלי) גנסיה
סמל ולנטין (אלי) גנסיה
בן 22, מירושלים
לוחם בגדוד 890, חטיבת צנחנים
 רב”ט שמעון לוגאסי
רב”ט שמעון לוגאסי
בן 19, מעכו
לוחם איסוף בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 רב”ט קארין שוורצמן
רב”ט קארין שוורצמן
בת 20, מחולון
טכנאית מערכות הספק ובקרה בלהק ציוד בחיל האוויר
 סגן רועי נהרי
סגן רועי נהרי
בן 23, מאורה
מפקד מחלקה בגדוד 202 חטיבת הצנחנים
 רס”ר (מיל׳) לירן מונס אלמוסנינו
רס”ר (מיל׳) לירן מונס אלמוסנינו
בן 42, מכמהין
פלס בחטיבה מרחבית פארן
 טוראי שירת ים עמר
טוראי שירת ים עמר
בת 18, מקרית אונו
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
סמל נאור סיבוני
סמל נאור סיבוני
בן 20, מגילת
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
 רב״ט אביב חג׳ג׳
רב״ט אביב חג׳ג׳
בת 19, מגילת
בקרית איסוף יבשתי מגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 סרן שגיא גולן
סרן שגיא גולן
בן 30, מרעננה
קצין בביה״ס ללוט״ר
 רב״ט עילי בן מוחה
רב״ט עילי בן מוחה
בן 20, מאשדוד
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני
 סגן שיר אילת
סגן שיר אילת
בת 20, מכפר שמואל
מפקדת מחלקה בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 סגן עידן באלוי
סגן עידן באלוי
בן 21, מראשון לציון
קצין הקשר הגדודי של גדוד 13, חטיבת גולני
 סמל שמעון אלרואי בן שטרית
סמל שמעון אלרואי בן שטרית
בן 20, מבית שאן
לוחם איסוף בגדוד 414 חיל הגנת הגבולות
 סמ״ר אופק רוסו
סמ״ר אופק רוסו
בן 21, מקדימה צורן
צוללן בשייטת 13
 סגן שילה ראוכברגר
סגן שילה ראוכברגר
בן 23, מעלי
מפקד מחלקה בגדוד 51, חטיבת גולני
 סג״ם יוחאי דוכן
סג״ם יוחאי דוכן
בן 26, מקרית ארבע
מפקד מחלקה בגדוד 13, חטיבת גולני
 סג״ם יובל יפה
סג״ם יובל יפה
בן 21, מצופית
קצין מטה בגדוד 196, חטיבה 460
 רב״ט שיראל מור
רב״ט שיראל מור
בת 19, מרעננה
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 סמל דניאל שפרבר
סמל דניאל שפרבר
בן 20, מיהוד מונוסון
לוחם איסוף בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 סמ״ר דור ירחי
סמ״ר דור ירחי
בן 21, מראשון לציון
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
 טוראי יונתן אלעזרי
טוראי יונתן אלעזרי
בן 19, מאלון שבות
לוחם בהכשרה בבא״ח צנחנים
 סמ״ר אביאל מלקמו
סמ״ר אביאל מלקמו
בן 21, מקריית אתא
לוחם ביחידת אגוז, חטיבת הקומנדו
 טוראי מיה ויאלובו פולו
טוראי מיה ויאלובו פולו
בת 19, מגבעתיים
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
 רס״ם (במיל) ראובן שישפורטיש
רס״ם (במיל) ראובן שישפורטיש
בן 36, משלומית
חבר בכיתת הכוננות
 סמל אביעד רבלין
סמל אביעד רבלין
בן 23, מעתניאל
חייל בחטיבה הטכנולוגית ליבשה
 סמל אדם אגמון
סמל אדם אגמון
בן 21, מכמון
מפקד כיתה בגדוד 450 ביסל״ח
 רס״ל איתי יהודה באוסי
רס״ל איתי יהודה באוסי
בן 22, מקבוצת יבנה
לוחם ביחידת דובדבן, חטיבת הקומנדו
איילת ארנין
איילת ארנין
בת 22,
עורכת בתאגיד השידור הציבורי, נרצחה במסיבה ברעים
עמית מן
עמית מן
בת 22, מבארי
פראמדיקית מד”א שנפלה בקרב על הקיבוץ
מתן אברג'יל, לוחם גולני
מתן אברג'יל, לוחם גולני
בן 19, מחרמש
נפל בקרב סמוך למחסום ארז
אביה חצרוני
אביה חצרוני
בן 69,
חובש בכיר במד"א
 רס
רס"ר (מיל׳) נועם סלוטקי
בן 31, מירושלים
חובש קרבי בגדוד 221, חטיבת כרמלי
רס
רס"ר ישי סלוטקי, לוחם בגדוד 7006 שבחטיבת עודד
בן 24, מבאר שבע
קרב בעוטף עזה
אופק רביע
אופק רביע
בן 23, מבית אריה
סרן בן ברונשטיין
סרן בן ברונשטיין
בן 24, מחולון
לוחם ביחידת דובדבן, חטיבת הקומנדו
רס”ל (במיל׳) ידידיה משה רזיאל
רס”ל (במיל׳) ידידיה משה רזיאל
בן 31, מכרם שלום
חבר כיתת הכוננות בכרם שלום
רב”ט עמיחי שמעון רובין
רב”ט עמיחי שמעון רובין
בן 23, מעכו
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
רס”ר (במיל׳) בכור סויד
רס”ר (במיל׳) בכור סויד
בן 32, משלומית
חבר כיתת הכוננות בשלומית
רב”ט אמיל סמוילוב
רב”ט אמיל סמוילוב
בן 22, מחיפה
מאבטח מתקנים במתפ”ש
סמל סהר מידאני
סמל סהר מידאני
בן 20, מקריית עקרון
לוחם בגדוד 13 חטיבת גולני
סמ”ר תומר יעקב מזרחי
סמ”ר תומר יעקב מזרחי
בן 21, מהושעיה
לוחם בסיירת נח”ל
רב”ט איתמר כהן
רב”ט איתמר כהן
בן 19, מכרמיאל
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
סמ”ר דביר זכאי
סמ”ר דביר זכאי
בן 20, מטבריה
לוחם מגדוד 13, חטיבת גולני
רב”ט עידו ביננשטוק
רב”ט עידו ביננשטוק
בן 19, מרמת גן
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
סגן איליי עדני
סגן איליי עדני
בן 21, מתל מונד
קצין לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו
טוראי נועם אברמוביץ
טוראי נועם אברמוביץ
בת 19, מגבעת ברנר
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 בחיל הגנת הגבולות
אבי מגירא
אבי מגירא

סמל עמית מוסט
סמל עמית מוסט
בן 20, ממודיעין-מכבים-רעות
לוחם בסיירת גולני
סמ”ר רועי ברקת
סמ”ר רועי ברקת
בן 20, מתל אביב
מפקד כיתה בגדוד 13 חטיבת גולני
סגן אייל קליין
סגן אייל קליין
בן 22, מכפר הרי
לוחם בסיירת נח”ל
סמ”ר יונתן סביצקי
סמ”ר יונתן סביצקי
בן 21, ממודיעין-מכבים-רעות
לוחם ביחידת אגוז חטיבת הקומנדו
סמל רגב אמר
סמל רגב אמר
בן 20, משדה נחמיה
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
סמל אופיר מלמן
סמל אופיר מלמן
בן 21, מניר יצחק
לוחם בסיירת נח”ל
סגן סהר סעודין
סגן סהר סעודין
בת 21, מראש העין
קצינת הדרכה בגדוד 947 של מערך ההגנה האווירית
רס”ל (מיל') אביחי אמסלם
רס”ל (מיל') אביחי אמסלם
בן 30, מחדרה
לוחם בגדוד 7008 עוצבת חצי האש
רב”ט דוד מיטלמן
רב”ט דוד מיטלמן
בן 20, ממודיעין עילית
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
סמל נהוראי סעיד
סמל נהוראי סעיד
בן 21, מאופקים
לוחם בגדוד 92 חטיבת כפיר
סמל בר רוזנשטיין
סמל בר רוזנשטיין
בן 20, מראשון לציון
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
רב”ט סמל שלו ברנס
רב”ט סמל שלו ברנס
בן 20, מכפר ברוך
לוחם בגדוד 13 חטיבת גולני
רס”ן אוריאל ביבי
רס”ן אוריאל ביבי
בן 30, משלומית
קצין לוחם בגדוד 202 חטיבת הצנחנים
סמ”ר אלעד מיכאל ששון
סמ”ר אלעד מיכאל ששון
בן 21, ממוצא עילית
לוחם ביחידת אגוז
סרן (מיל׳) יובל הליבני
סרן (מיל׳) יובל הליבני
בן 30, מרמת גן
לוחם בגדוד 7008 עוצבת חצי האש
רב”ט נתן חי ליאר
רב”ט נתן חי ליאר
בן 20, מנתניה
לוחם בגדוד 94 חטיבת כפיר
רס”ן (מיל׳) איתן מנחם נאמן
רס”ן (מיל׳) איתן מנחם נאמן
בן 44, מיישוב טנא
רופא לוחם בגדוד 7008 עוצבת חצי האש
רב”ט לביא בוחניק
רב”ט לביא בוחניק
בן 20, מפדויים
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
סמל ברנדו דוד פלורס גרסיה
סמל ברנדו דוד פלורס גרסיה
בן 21, מבאר שבע
נהג בחטיבה הדרומית באוגדת עזה
רב”ט תומר נגר
רב”ט תומר נגר
בן 20, מירושלים
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
סמל נועם אלימלך רוטנברג
סמל נועם אלימלך רוטנברג
בן 24, מבאר שבע
מתכנת במפקדת פיקוד ההכשרות והאימונים
סגן רון צרפתי
סגן רון צרפתי
בת 22, מחדרה
קצינת אבטחה ביחידת הבקרה האווירית
סמ”ר מיכאל בן חמו
סמ”ר מיכאל בן חמו
בן 21, מרחובות
מפקד כיתה בגדוד 51 חטיבת גולני
סגן אורי מרדכי שני
סגן אורי מרדכי שני
בן 22, מקריית ארבע
מפקד מחלקה בגדוד 51 חטיבת גולני
רב”ט בר יענקלוב
רב”ט בר יענקלוב
בן 19, מכרמיאל
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
סמל אברהם נריה כהן
סמל אברהם נריה כהן
בן 20, מירושלים
חייל במפקדת אוגדת עזה
רב”ט שי אשרם
רב”ט שי אשרם
בת 19, מרחובות
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414
רס”ל (מיל') גלעד מולכו
רס”ל (מיל') גלעד מולכו
בן 33, מתל אביב
לוחם ביחידת אגוז, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון
רס”ל ג'ואד עאמר
רס”ל ג'ואד עאמר
בן 23, מחורפייש
מנהל שטח אש 150, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון
רס״ר מור שקורי
רס״ר מור שקורי

סיירת בתחנת שדרות, מחוז דרום
רס״ר אבשלום יאיר פרץ
רס״ר אבשלום יאיר פרץ

לוחם ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
רס
רס"ר אלירן אברג'ל

לוחם במנהלת תיאום פעולות (מתפ"א)
רס
רס"ב ירון מוריס דיין

סייר הוצאה לפועל בלכיש, מחוז דרום
רס
רס"ב דוד בן דיין

סייר תנועה בתחנת שדרות, מחוז דרום
פקד אבי צידון
פקד אבי צידון

סגן ראש משרד סיור בתחנת אופקים, מחוז דרום
רס”ר (מיל') יובל גבאי
רס”ר (מיל') יובל גבאי
בן 35, מרחובות
מפקד כיתה בגדוד חי”ר קל
סמל אביתר אוחיון
סמל אביתר אוחיון
בן 22, מירושלים
נהג אמבולנס בגדוד 51
רס
רס"ן מרדכי שמיר
בן 29, מיקיר
קצין במפקדת קצין חי"ר וצנחנים ראשי
רב
רב"ט שגב שוורץ
בן 20, מבית שאן
רגם קשת בגדוד 50
רב
רב"ט אוריאל סגל
בן 19, מפתח תקווה
טבח בגדוד 51
רב”ט אמיר לביא
רב”ט אמיר לביא
בן 19, מירושלים
רגם קשת מגדוד 50
סמ”ר עדי צור
סמ”ר עדי צור
בן 20, מירושלים
לוחם בגדוד 51
רב
רב"ט ראם מאיר בטיטו
בן 19, מנתניה
לוחם בגדוד 51
רס
רס"ל יוסף מלאכי גדליה
בן 22, מירושלים
לוחם ביחידת דובדבן
רס
רס"ל עמרי בלקין
בן 25, מרמת השרון
מדריך לוט"ר בביה"ס ללוט"ר
סמל תומר ברק
סמל תומר ברק
בן 20, מפתח תקווה
לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני
סמ
סמ"ר עמית פלד
בן 21, מחיפה
לוחם ביחידת אגוז
רב”ט סיון שמחה אסראף
רב”ט סיון שמחה אסראף
בת 20, מאשקלון
רכזת אמצעי תקשוב
רס”ר (מיל') ליאור בן יעקב
רס”ר (מיל') ליאור בן יעקב
בן 44, מישע
סגן רבש”צ המושב
רס
רס"ן טל כהן
בן 30, מגני טל
לוחם בסיירת מטכ"ל
רס”ר (מיל') טל ממן
רס”ר (מיל') טל ממן
בן 38, ממבטחים
לוחם הגנת יישוב
רב
רב"ט ארז אריאל
בן 19, מעמקה
לוחם בגדוד 13
רב
רב"ט אריאל אוחנה
בן 19, מרבדים
לוחם בגדוד 890
סמל איתי נחמיאס
סמל איתי נחמיאס
בן 20, מישע
לוחם ביחידה הרב מימדית
סמ
סמ"ר יוגב אהרן
בן 20, מפרדס חנה
לוחם בגדוד 51
רב
רב"ט הלל שמואל סעדון
בן 21, מברקאי
לוחם בסיירת נח"ל
סרן הדר קמה
סרן הדר קמה
בן 24, מגבעת שפירא
קצין לוחם בסיירת מטכ”ל
סמ
סמ"ר יונתן גולן
בן 21, מיהוד מונוסון
מט"ק מרכבה מגדוד 77
סמ
סמ"ר דוד רתנר
בן 20, מאשדוד
לוחם בגדוד 13
רב”ט אופיר טסטה
רב”ט אופיר טסטה
בן 21, מירושלים
טען מרכבה בגדוד 77
סמל עמיחי יעקב ונינו
סמל עמיחי יעקב ונינו
בן 22, מקצרין
מפקד כיתה במגלן
רס”ן עידו ישראל שני
רס”ן עידו ישראל שני
בן 29, מרמת גן
סגן מפקד סיירת הנח”ל
סמ
סמ"ר מקס רבינוב
בן 21, מאשדוד
לוחם בגדוד איסוף 414
סרן רז פרץ
סרן רז פרץ
בן 24, מעפולה
מפקד הפלס"ם בגדוד 51
רב
רב"ט שיר שלמה
בת 19, מנתניה
סמלת מבצעים במחוז דרום של פיקוד העורף
רב
רב"ט אושר שמעיה
בן 19, מבאר שבע
חייל במפקדת אוגדה 143
סמ
סמ"ר יעד בן יעקב
בן 20, מפתח תקווה
לוחם בגדוד 13
רב
רב"ט שיר ביטון
בת 19, מאשדוד
חובשת בחטיבה הצפונית
סגן דקל סויסה
סגן דקל סויסה
בן 23, מבר-גיורא
מפקד מחלקה בגדוד 13
סמ”ר דניאל משה דנינו
סמ”ר דניאל משה דנינו
בן 21, מחיפה
לוחם בגדוד 13
סמל יקיר לוי
סמל יקיר לוי
בן 21, ממורשת
לוחם בגדוד 13
טוראי עילי עזר
טוראי עילי עזר
בן 18, ממשפיים
חייל במפקדת אוגדה 143
לוחם האש רס”ל רועי משה
לוחם האש רס”ל רועי משה
בן 36, מאשקלון
.סגן מפקד צוות בתחנת כיבוי באר שבע, שנפל במהלך אירועי המלחמה בדרום.
סמ״ר טל לוי
סמ״ר טל לוי
בן 21, מירושלים
מפקד כיתה בגדוד 50
עדן נימרי
עדן נימרי
בת 22, ממודיעין
מפקדת צוות ברוכב שמיים
רב״ט ליאור עזיזוב
רב״ט ליאור עזיזוב
בן 20, מכפר סילבר
לוחם בגדוד 13
רס״ל (במיל') תומר דולב
רס״ל (במיל') תומר דולב
בן 34, מאשקלון
לוחם בגדוד בר
סגן אלינה פרבוסודובה
סגן אלינה פרבוסודובה
בת 23, מחיפה
קצינה במחוז דרום פיקוד העורף
רס״ן רועי צ׳אפל
רס״ן רועי צ׳אפל
בן 25, מזכרון יעקב,
פקד פלוגה בסיירת נח״ל
סמל עידן רז
סמל עידן רז
בן 20, מעין המפרץ
לוחם בגדוד 13
רב״ט רועי פרי
רב״ט רועי פרי
בן 19, משוהם
לוחם בגדוד 13
סרן (מיל) דוד מאיר
סרן (מיל) דוד מאיר
בן 31, מירושלים
לוחם בסיירת מטכ״ל
סמל אור מלכה
סמל אור מלכה
בן 21, מעכו
חייל במתפ״ש
סמ״ר אלכסנדר מאסלי
סמ״ר אלכסנדר מאסלי
בן 21, מעפולה
טכנאי נמ״ר בגדוד 601
סמל רותם דושי
סמל רותם דושי
בן 20, משמשית
לוחם בחטיבת צנחנים
סמ”ר דולב אמויאל
סמ”ר דולב אמויאל
בן 21, מנתניה
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
רס
רס"ר (מיל') ישראל עמיחי ויצן ז"ל חיל הגנת הגבולות
בן 33, מכרם שלום
חבר כיתת הכוננות ביישוב
אביעד כהן
אביעד כהן
משלומית
אופיר ארז
אופיר ארז
בן 57, מסופה
חבר כיתת הכוננות ביישוב
ירון שחר
ירון שחר
בן 51, מניר יצחק
רבש"ץ היישוב
אופק ארזי
אופק ארזי
בן 28, מניר יצחק
חבר כיתת הכוננות ביישוב
סער מרגוליס
סער מרגוליס
מכיסופים
שחר מתיאס
שחר מתיאס
מחולית
רס״ר אוריאל אברהם
רס״ר אוריאל אברהם

סייר ביס״מ נגב, מחוז דרום
רס״ר אליהו מיכאל הרוש
רס״ר אליהו מיכאל הרוש

סייר בתחנת שדרות, מחוז דרום
 פקד אברהם הנקין
פקד אברהם הנקין

לוחם היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור אשר פעל בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב
רס”ן אריאל בן משה
רס”ן אריאל בן משה
בן 27, מקריית ביאליק
מפקד פלוגה בסיירת מטכ
סמ״ר אוראל משה
סמ״ר אוראל משה
בן 21, מרכסים
לוחם בגדוד 12 של חטיבת גולני
טוראי ליאור לוי
טוראי ליאור לוי
בת 19, מדימונה
רב״ט עילי בר שדה
רב״ט עילי בר שדה
בן 19, מרמת גן
לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני
סגן איתי כהן
סגן איתי כהן
בן 22, מרחובות
מפקד צוות ביהל״ם
סמל בן רובינשטיין
סמל בן רובינשטיין
בן 20, מהוד השרון
מדריך לוט״ר
סמל ירון אורי שי
סמל ירון אורי שי
בן 21, מקדימה צורן
לוחם בסיירת נח״ל
סמ”ר יוסף איתמר ברוכים
סמ”ר יוסף איתמר ברוכים
בן 20, מאשדוד
מפקד כיתה בבא
סגן נתאי עמר
סגן נתאי עמר
בן 22, מעלומים
ע' קצין הנדסה חטיבתי בחטמ
רב״ט אדיר טהר
רב״ט אדיר טהר
בן 19, מירושלים
לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני
סג
סג"ם יונתן גוטין
בן 20, ממודיעין-מכבים-רעות
קצין תקשוב ביחידה הרבמ
סמ”ר טשגר טקה
סמ”ר טשגר טקה
בן 21, מירושלים
חייל מנהלה בגדוד 51 של חטיבת גולני
נווה אליעזר לקס
נווה אליעזר לקס
בן 21, מלוד
לוחם בסיירת מטכ"ל
סרן (מיל׳) רועי נגרי
סרן (מיל׳) רועי נגרי
בן 28, מתל אביב
מפק״ץ בביה״ס ללוט״ר
רב״ט עמית צור
רב״ט עמית צור
בן 19, מאליכין
לוחם בגדוד 51 של חטיבת גולני
רס״ן פלג סאלם
רס״ן פלג סאלם
בן 30, מנתניה
קצין לוגיסטיקה של חטיבה 460
סא”ל אלי גינסברג
סא”ל אלי גינסברג
בן 42, מדברת
מפקד בי״ס לוט״ר
רב סמל ראשון אליאור יפרח
רב סמל ראשון אליאור יפרח

בלש יחידה מרכזית (ימ"ר)‎ נגב, מחוז דרום
רס
רס"ב דניס בלקין

סייר עירוני בתחנת שדרות, מחוז דרום
מאיר אברג'יל
מאיר אברג'יל

מפקח אנדריי פושיבי
מפקח אנדריי פושיבי

קצין סיור תחנת עיירות יחידת יואב, מחוז דרום
סטניסלב שיינקמן
סטניסלב שיינקמן

פקד
אמין אוחנדוב
אמין אוחנדוב
בן 36, מרעים
רב פקד
אליעד אוחיון
אליעד אוחיון
בן 23, מאופקים
משה אוחיון
משה אוחיון
בן 52, מאופקים
מנכ"ל מיזם 929
טוראי יונתן אלעזרי הי
טוראי יונתן אלעזרי הי"ד
בן 20, מאלון שבות
לוחם ביחידת דובדבן, נפל כשנלחם בגבורה בקרב באופקים.
סמ”ר אור מזרחי
סמ”ר אור מזרחי
בן 21, מפתח תקווה
לוחם בסיירת נח”ל
רב”ט דנית כהן
רב”ט דנית כהן
בת 19, משדרות
סמב”צית במפקדת מחוז דרום
רס”ב עידו רוזנטל
רס”ב עידו רוזנטל
בן 45, מבן שמן
לוחם שלדג
רס”ן אמיר סקורי
רס”ן אמיר סקורי
בן 31, מירושלים
לוחם בסיירת מטכ”ל
סגן שילה כהן
סגן שילה כהן
בן 24, משדרות
לוחם בשלדג
רס”ם אהרון פרש
רס”ם אהרון פרש
בן 36, מאופקים
בוחן צ”י בטנ”א מחוז דרום
רב”ט שירה שוחט
רב”ט שירה שוחט
בת 19, ממודיעין מכבים רעות
תצפיתנית בגדוד איסוף 414
סמ”ר גיא שמחי
סמ”ר גיא שמחי
בן 20, מגדרה
לוחם בסיירת צנחנים
רב”ט אריאל אליהו
רב”ט אריאל אליהו
בן 19, ממצפה יריחו
לוחם בגדוד 77 חטיבה 7
סמ”ר אדיר גאורי
סמ”ר אדיר גאורי
בן 20, מירושלים
לוחם בסיירת מטכ”ל
סמ”ר רועי וויזר
סמ”ר רועי וויזר
בן 21, מאפרת
לוחם בגדוד 13 גולני
רב”ט ירון זהר
רב”ט ירון זהר
בן 19, מקרית אתא
לוחם בגדוד 13
סגן רום שלומי
סגן רום שלומי
בן 23, מגנות
מפקד מחלקת סיור ביחידת שלדג
סגן איתי מאור
סגן איתי מאור
בן 23, מראש העין
מפקד מחלקה בגדוד 51 בחטיבת גולני
רס”ל ויטלי סקיפקביץ׳
רס”ל ויטלי סקיפקביץ׳
בן 21, מאריאל
לוחם ביחידת אגוז
רס”ן (מיל׳) עמרי מיכאלי
רס”ן (מיל׳) עמרי מיכאלי
בן 35, מנס ציונה
לוחם ביחידת דובדבן
רב”ט אורי לוקר
רב”ט אורי לוקר
בן 19, מפרדס חנה כרכור
לוחם בגדוד 51
רס”ן עידו יהושע
רס”ן עידו יהושע
בן 27, מיבנה
מפקד פלגה ביחידת שלדג
סמ”ר אוהד כהן
סמ”ר אוהד כהן
בן 20, מעידן
לוחם ביחידת שלדג
סמ”ר אילי גמזו
סמ”ר אילי גמזו
בן 20, מאשדוד
מפקד כיתה בבא”ח צנחנים
סרן טל גרושקה
סרן טל גרושקה
בן 25, מכפר סבא
מפקד פלוגה בגדוד 931 בחטיבת הנח”ל
סמ”ר איתי אליהו מרציאנו
סמ”ר איתי אליהו מרציאנו
בן 20, מבית עריף
מפקד כיתה בבא”ח צנחנים
רס”ן אברהם חובלאשוילי
רס”ן אברהם חובלאשוילי
בן 26, מאשדוד
קצין בקרקל
אל”ם רועי יוסף לוי
אל”ם רועי יוסף לוי
בן 44, משבי ציון
מפקד היחידה הרב מימדית
רב שוטר רווית חנה אסייג
רב שוטר רווית חנה אסייג

לוחמת היחידה לבט”פ במג”ב דרום
רב סמל שי אל כנפו
רב סמל שי אל כנפו

סייר בתחנת עיירות, מחוז דרום
רב סמל מיכאל ליזמי
רב סמל מיכאל ליזמי

בלש בתחנת באר שבע, מחוז דרום
רב סמל אבי בוזגלו,
רב סמל אבי בוזגלו,

בלש בתחנת רהט, מחוז דרום
רב סמל ראשון יעקב שלמה קרסנינסקי
רב סמל ראשון יעקב שלמה קרסנינסקי

לוחם ביחידת המסתערבים מג"ב דרום
רב סמל בכיר יגאל אילוז,
רב סמל בכיר יגאל אילוז,

חבלן מחוז דרום
רב סמל בכיר אדיר שלמה
רב סמל בכיר אדיר שלמה

ראש מטה לוגיסטי בתחנת שדרות, מחוז דרום
רב סמל בכיר רוני אבוהרון
רב סמל בכיר רוני אבוהרון

בלש בתחנת רהט
רב סמל בכיר יהודה קאדר
רב סמל בכיר יהודה קאדר

מש"ק אשכול עין הבשור מג"ב דרום
רב סמל בכיר רומן גנדל
רב סמל בכיר רומן גנדל

מדריך לוט"ר, חטיבה טקטית מג"ב
רב סמל אלון ברד
רב סמל אלון ברד
בן 38, מבאר שבע
נפל בקרב ברעים
רס
רס"ר דרור אלטון

חבלן בימ"מ
מפקח אלכסיי שמקלוב
מפקח אלכסיי שמקלוב

קצין בימ"מ
פקד משה אל שלמה
פקד משה אל שלמה

קצין בימ"מ
רס
רס"מ דבורה אברהם

סיירת בתחנת אופקים, מחוז דרום
רפ
רפ"ק ודים בליך

מפקד פלגה במנהלת תיאום פעולות אכיפה
רס”מ ויטלי קרסיק
רס”מ ויטלי קרסיק
בן 38, מאשקלון
חוקר זירה מחלקת זיהוי פלילי (מז”פ) מחוז תל אביב
פקד ניסים לוגסי
פקד ניסים לוגסי

סגן מפקד יחידת תקיפה כפרית מג"ב דרום
רב פקד מרטין קוזמיצקס
רב פקד מרטין קוזמיצקס

מ' פלגה במנהלת תיאום פעולות אכיפה (מתפ”א)
סגן ניצב יצחק בזוקה שווילי
סגן ניצב יצחק בזוקה שווילי

מפקד תחנת משטרה שגב שלום
סגן ניצב ג'י-אר דוידוב
סגן ניצב ג'י-אר דוידוב
בן 43, מרהט
מפקד תחנת משטרת רהט
סגן אלוף יהונתן בנימין צור (ברנשטיין)
סגן אלוף יהונתן בנימין צור (ברנשטיין)
בן 33, מקדומים
מג”ד סיירת הנח”ל
סגן (מיל') עידו אדרי
סגן (מיל') עידו אדרי
בן 24, מגיבתון
קצין בחיל הרגלים
רב”ט עדי גרומן
רב”ט עדי גרומן
בת 19, מחוגלה
לוחמת איסוף בגדוד 414
רס
רס"ן חן בוכריס
בן 26, מאשדוד
סגן מפקד יחידת מגלן
רב”ט נתנאל יאנג
רב”ט נתנאל יאנג
בן 20, מתל אביב
לוחם בגדוד 13
סגן משנה יואב מלייב
סגן משנה יואב מלייב
בן 19, מקרית אונו
קצין קשר גדודי בגדוד 77
סמ
סמ"ר עידו הרוש
בן 21, ממצפה רמון
לוחם בגדוד 77
סגן יפתח יעבץ
סגן יפתח יעבץ
בן 23, מרמת השרון
קצין במגלן
טוראי נעמה בוני
טוראי נעמה בוני
בת 19, מעפולה
מש"קית ת"ש בגדוד 77
טוראי נריה אהרון נגרי
טוראי נריה אהרון נגרי
בן 18, מטלמון
לוחם חילוץ והצלה בבא"ח העורף
רב”ט גיא בזק
רב”ט גיא בזק
בן 19, מכוכב יאיר
לוחם בחטיבת גולני
סמ
סמ"ר יובל בן יעקב
בן 21, מכפר מנחם
לוחם בגדוד 77
סמל עדן אלון לוי
סמל עדן אלון לוי
בת 19, מנירית
מ"כית בבא"ח העורף
רב
רב"ט דביר לישה
בן 21, מניצן
לוחם בגדוד 51
סמ”ר עומרי ניב פיירשטיין
סמ”ר עומרי ניב פיירשטיין
בן 20, מגבעתיים
לוחם חילוץ והצלה בבא”ח העורף
סגן אור מוזס
סגן אור מוזס
בת 22, מאשדוד
סמ"פ בבא"ח העורף
סג
סג"ם ינאי קמינקא
בן 20, מצור הדסה
מ"מ בבא"ח העורף
סמל אפיק רוזנטל
סמל אפיק רוזנטל
בן 20, מכפר מנחם
לוחם ביחידת מגלן
סא
סא"ל סהר ציון מחלוף
בן 36, ממודיעין
מג"ד תקשוב 481
סמל אור אסתו
סמל אור אסתו
בן 21, מבאר שבע
נגד לוגיסטיקה בגדוד 51
אדר בן סימון
אדר בן סימון
בת 20, מנווה זיו
מ"מ בבא"ח העורף
סמל אופיר ציוני
סמל אופיר ציוני
בן 21, מיקנעם עילית
מ"כ בגדוד 51
סרן יותם בן בסט
סרן יותם בן בסט
בן 24, מבת חפר
מפקד צוות ביחידה הרב מימדית
סרן אדיר עבודי
סרן אדיר עבודי
בן 23, ממודיעין
מ"פ בבא"ח העורף
דני וובק
דני וובק
ממנתיב העשרה
מתנדב זק"א
סרן אור יוסף רן
סרן אור יוסף רן
בן 29, מאיתמר
מפקד צוות בדובדבן
אל”מ יהונתן שטיינברג
אל”מ יהונתן שטיינברג
בן 43, משומריה
מח”ט הנח”ל
אהרון חיימוב
אהרון חיימוב
בן 25, מאופקים
חובש בכיר ונהג אמבולנס במד"א
אופיר ליבשטיין
אופיר ליבשטיין
בן 50, משער הנגב
ראש מועצת שער נגב
רס
רס"ם (במיל') ברק חיים בן ואליד ז"ל
בן 23, מראשון לציון
מפקד כיתה בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמ
סמ"ר חיים מאיר עדן
בן 20, מרחובות
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-7.10.2023
 סגן (מיל') מאור רפאל שלום
סגן (מיל') מאור רפאל שלום
בן 47, מערוגות
לוחם ימ"ל, נפל ב7.10
רועי עידן
רועי עידן
מכפר עזה
רס
רס"ן עילי זיסר
בן 27, מגבעת אלה
לוחם בסיירת מטכ"ל
סמדר מור עידן
סמדר מור עידן
בת 38, מכפר עזה
נשואה ואם לשלושה ילדים, תושבת כפר עזה. נפלה בעת פשיטת מחבלים על ביתה שבכפר עזה
עומר גברה
עומר גברה
בן 26, מניר משה
עובד שירות הביטחון הכללי, נפל במהלך לחימה מול חוליות מחבלים שפשטו על ישובי העוטף
איתי יהושע
איתי יהושע
בן 36, מחדיד
נפל במהלך לחימה מול חוליות מחבלים שפשטו על יישובי העוטף
רס
רס"ם סלמאן אבן מרעי
בן 41, משגב שלום
גשש בחטיבה הדרומית באוגדת עזה
סמל בנימין לב
סמל בנימין לב
בן 23, מירושלים
לוחם בגדוד 202
מוחמד ד'יב אלקרעאן
מוחמד ד'יב אלקרעאן
בן 12, מאלבאת
דליה אבו מדיעם
דליה אבו מדיעם
בת 30, מרהט
פאיזה אבו סבייח
פאיזה אבו סבייח
בת 57, מאלבאת
פאטמה אלטלאקת
פאטמה אלטלאקת
מערערה בנגב
יזן זכריה אבו גאמע
יזן זכריה אבו גאמע
בן 5, מערערה בנגב
מאלק אברהים אלקרעאן
מאלק אברהים אלקרעאן
בן 14, מאלבאת
ג'וועד אברהים אלקרעאן
ג'וועד אברהים אלקרעאן
בן 15, מאלבאת
אמין עקל אלקרעאן
אמין עקל אלקרעאן
בן 11, מאלבאת
טליה מרסל
טליה מרסל
מקרית ארבע
עמרי רם
עמרי רם
בן 29, מעשרת
צור סעידי
צור סעידי
בן 29, מגן הדרום
אביעד הלוי
אביעד הלוי
בן 29, מגן הדרום
דולב סוויסה
דולב סוויסה
בן 23, משדרות
ליאור אסולין
ליאור אסולין
בן 43,
רס
רס"מ אריק יהודה מרציאנו
בן 50, משדרות
גל דנגורי
גל דנגורי
בן 23, מבית אריה
נדב ברטל
נדב ברטל
בן 23, מבית אריה
סתיו קמחי
סתיו קמחי
מתלמי יוסף
עדי דגן
עדי דגן
מבארי
רודי סקריסבסקי
רודי סקריסבסקי
מאוהד
אבי צידון
אבי צידון
מיובל
דודי תורגמן
דודי תורגמן
משדה ניצן
אבי פליישר
אבי פליישר
ממגן
איתי נחמיאס
איתי נחמיאס
מישע
ליאור בן יעקב
ליאור בן יעקב
מישע
גיל אביטל
גיל אביטל
מישע
טל ממן
טל ממן
ממבטחים
דור נחום
דור נחום
ממבטחים
חן בן אבי
חן בן אבי
ממבטחים
ברנרד כהן
ברנרד כהן
מסופה
עידו חוברה
עידו חוברה
מסופה
שגיא זק
שגיא זק
מכיסופים
איתי זק
איתי זק
מכיסופים
אתי זק
אתי זק
מכיסופים
מנוחה חולתי
מנוחה חולתי
מכיסופים
עופר רון
עופר רון
מכיסופים
ג'ינה סמיאטיץ
ג'ינה סמיאטיץ
מכיסופים
תום גודו
תום גודו
מכיסופים
חיים כצמן
חיים כצמן
מחולית
תהילה קטאבי
תהילה קטאבי
מחולית
פטרו בוסקו
פטרו בוסקו
מחולית
משה רידלר
משה רידלר
מחולית
רונית סולטן
רונית סולטן
מחולית
רולן סולטן
רולן סולטן
מחולית
לילי קייסמן
לילי קייסמן
מחולית
ליז אלחרר
ליז אלחרר
מחולית
מאיר אלחרר
מאיר אלחרר
מחולית
שלומי מתיאס
שלומי מתיאס
מחולית
ורדה הרמתי
ורדה הרמתי
מרעים
פבר אסף
פבר אסף
מרעים
יובל גבאי
יובל גבאי
מרעים
עמית גבאי
עמית גבאי
מרעים
דביר קרפ
דביר קרפ
מרעים
בלהה ינון
בלהה ינון
מנתיב העשרה
עומר קדם
עומר קדם
בן 4, מקיבוץ ניר עוז
ארבל קדם
ארבל קדם
בת 6, מקיבוץ ניר עוז
שחר קדם
שחר קדם
בת 6, מקיבוץ ניר עוז
יונתן קדם
יונתן קדם
מקיבוץ ניר עוז
תמר קדם
תמר קדם
מקיבוץ ניר עוז
אלחנן קלמנזון
אלחנן קלמנזון

נפל בקרב על עוטף עזה
עילי נחמן
עילי נחמן
בן 23, מ אבן יהודה
מאור שלום
מאור שלום
בן 46, מערוגות
יוסף (יוסי) טהר
יוסף (יוסי) טהר
בן 39, מביצרון
רב
רב"ט עמית גואטה
בן 21, מרחובות
לוחם ביחידת מגלן
סגן שוהם תומר
סגן שוהם תומר
בן 23, משריגים
מפקד מחלקה בסיירת נחל
רב
רב"ט איתמר עיש
בן 19, מקרית גת
שירת במחוז דרום של פיקוד העורף
סרן אריה שלמה צירינג
סרן אריה שלמה צירינג
בן 27, מרעננה
מ"פ תקיפה ביחידת עוקץ
טוראי אופיר דוידיאן
טוראי אופיר דוידיאן
בן 18, מפטיש
שירת בלוגיסטיקה פקע"ר
סמל ראשון אליונה אסטפנקו
סמל ראשון אליונה אסטפנקו

סיירת בתחנת אופקים, מחוז דרום
רב סמל מתקדם יוראי אליהו כהן
רב סמל מתקדם יוראי אליהו כהן

לוחם היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
רב סמל מתקדם מליק קרים
רב סמל מתקדם מליק קרים

חוקר בתחנת באר שבע, מחוז דרום
רב סמל מתקדם אליק פוזניאקוב
רב סמל מתקדם אליק פוזניאקוב

בלש ביחידת מגן, מחוז דרום
רב סמל מתקדם אלכסי בורודובסקי
רב סמל מתקדם אלכסי בורודובסקי

סייר יס"מ נגב, מחוז דרום
רב סמל מתקדם בר סיוון
רב סמל מתקדם בר סיוון

לוחם ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
רס
רס"מ יוראי אליהו כהן

לוחם בימ"מ
רב סמל בכיר חן נחמיאס
רב סמל בכיר חן נחמיאס

צלף ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
רס
רס"ב דניס בלקין

סייר עירוני בתחנת שדרות, מחוז דרום
פקד סטס שיינקמן
פקד סטס שיינקמן

קצין טרור בלתי קובנציונאלי ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
רב נגד מאיר אברג'ל
רב נגד מאיר אברג'ל

רכז חקירות תחנת שדרות, מחוז דרום
פקד שלמה משה אל
פקד שלמה משה אל

קצין ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
רס
רס"ל אמיר פישר
בן 22, מתל אביב
לוחם בדובדבן
מרינה אלמגור
מרינה אלמגור
מנתיב העשרה
נורית ברגר
נורית ברגר
מנתיב העשרה
רותי אקוני
רותי אקוני
מנתיב העשרה
אריה אקוני
אריה אקוני
מנתיב העשרה
אור אקוני
אור אקוני
מנתיב העשרה
טל קרן
טל קרן
מנתיב העשרה
עדי בהרב
עדי בהרב
מנתיב העשרה
גיל תעסה
גיל תעסה
בן 46, מנתיב העשרה
חויק סגל
חויק סגל
מנתיב העשרה
איילת מולכו
איילת מולכו
מנתיב העשרה
שלומי מולכו
שלומי מולכו
מנתיב העשרה
אורן שטרן
אורן שטרן
מנתיב העשרה
יגאל וקס
יגאל וקס
מנתיב העשרה
עמית וקס
עמית וקס
מנתיב העשרה
סמל יבגני גלסקי
סמל יבגני גלסקי
בן 34, משדרות
לוחם אש בתחת נתיבות
סגן טפסר שלום צבאן
סגן טפסר שלום צבאן
בן 60, משדרות
מפקד תחנת כיבוי קריית גת
המידע מתפרסם באתר בהתאם לדיווחים הרשמיים, נשמח לקבל תיקונים והערות במייל office@Kipa.co.il

בכתבה זו נעשה שימוש בתמונות וסרטונים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות, הנכם מתבקשים לפנות אלינו עם הצילום המקורי בדוא"ל office@kipa.co.il