רשת "שעלים" בסימן "בלב העשיה החברתית"

הכנס השנתי של רשת "שעלים" נערך השבוע בירושלים והפגיש את חברי הרשת עם הפעילות החברתית של "שעלים"

חדשות כיפה
כט בסיון התשעו
,
05 ביולי, 2016 17:43
יחצ

יחצצילום: יחצ

רשת "שעלים" (שעלי תורה ושעלי תקווה) קיימה ביום שני האחרון את הכנס השנתי בו השתתפו משפחות חברי הגרעינים התורניים, מוסדות החינוך והחסד של הרשת, ועשרות משפחות רבני הקהילות המאוגדים בפרויקט "רבני קהילות" של רשת "שעלים".

הכנס נערך במלון גני ירושלים בעיר הקודש ונערך תחת הכותרת : "בלב העשיה החברתית" ומטרתו להציג מחד גיסא את הפעילות החברתית העניפה של רשת שעלים על שלל מוסדותיה בכל רחבי הארץ ומאידך גיסא להעניק לחברי הרשת כלים נוספים להעמקת פעילותם החברתית בקרב אוכלוסיות שונות ומגוונות איתם חברי הרשת נפגשים תדירות בפעילותם השוטפת.

את הכנס פתח הרב רחמים נסימי, יו"ר ומייסד שעלים, אשר העלה בדבריו על נס את פעילותם חברי הרשת על כל מוסדותיה במשך כל ימות השנה ודירבן אותם להמשיך ביתר שאת את פעילותם המבורכת: "כל יום חייב להיפתח בתחושת שליחות עמוקה שמה שאתם עושים הינו חלק מתהליך הגאולה הגדולה של עם ישראל. כל ילד, אישה ומבוגר הינו כתובת ישירה למסרים היוצאים מכל אחד ואחד מכם" אמר הרב נסימי.

(צילום: יחצ, רשת שעלים)

הרצאה מרכזית העניק הרב חיים סבתו ראש ישיבת מעלה אדומים ומחבר הספר "תיאום כוונות" שריתק את שומעיו בתובנות שלו מעולם החינוך. עוד השתתפו בכנס: אורלי דיין- תרפיסטית בוגרת תיאטרון באנגליה, הגב' חני ווינרוט - אם לשלושה המתמודדת מספר שנים עם מחלת הסרטן, ד"ר דני אבנשטיין- מומחה בינלאומי לתקשורת בינאישית, הרבנית הדסה גאלי - מומחית להנחיית הורים ומרצים נוספים.

הפאנל המרכזי , אותו הנחה איש התקשורת קובי אריאלי, עסק בשאלת התפתחות פעילות חברי הרשת התחומי פעילותם השוטפת. בפאנל השתתפו: הרב אורי שרקי - ראש המחלקה הישראלית במכון מאיר, ד"ר חיה ג'משי - מנכ"לית קרן שח"ף המסייעת רבות לגרעינים התורניים ברחבי הארץ, מר רם זהבי - מנהל אגף במשרד החינוך, הרבנית בת שבע יוסיפון מגרעין תורני נתניה והרב אליהו בן חיים - מנכ"ל שעלים.

(צילום: יחצ. רשת שעלים)

שיאו של הכנס נרשם בהענקת תעודות הוקרה מטעם רשת שעלים לאישים שתרמו רבות לרשת במשך שנות פעילותה: הרב זאב קרוב, הגב' אסתר שאול , מר ליאו כ"ץ ומר ברוך עמנואל. הרב דניאל פנש - רב קהילה ברמלה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רינו צרור צילום: פלאש 90. גילי יערי

רינו צרור נגד ימינה: משתמשים בצילומים שלי ללא אישור

קרא עוד