חדשות כיפה

כנס סיום מחזור הלימוד השנתי של "צורבא מרבנן"

רבנים, ומגידי שיעור של מכון ´צורבא מרבנן´, השתתפו בשבת האחרונה בכינוס השנתי השמיני למגידי השיעורים של מכון ´צורבא מרבנן´. במהלך הכנס הוכרז שיתוף פעולה עם משרד הפרסום "גל אורן BSD"

יחצ

יחצצילום: יחצ

רבנים, ומגידי שיעור של מכון 'צורבא מרבנן', השתתפו בשבת האחרונה בכינוס השנתי השמיני למגידי השיעורים של מכון 'צורבא מרבנן' שהתקיים במלון 'רמדה' בירושלים. בין אורחי הכבוד: הרב יעקב אריאל, הרב יהושע שפירא, משפחת אלימלך, וחברי הכנסת אורי אריאל וניסן סלומינסקי. למכון 'צורבא מרבנן', אותו ייסד הרב מרדכי אליהו, ישנה תוכנית מרתקת ללימוד הלכה, בשיעור המתקיים אחת לשבוע במאות קהילות בארץ ובעולם. כעשרת אלפים משתתפי השיעורים מסיימים בחודש זה מחזור לימוד של ארבע שנים, ועומדים בפני תחילתו של מחזור לימוד חדש.

במהלך השבת סיפר ראש מכון "צורבא מרבנן", הרב אלגאזי למשתתפים על שיתוף הפעולה שנחתם עם משפחת אלימלך מבעלי משרד הפרסום "גל אורן "BSD אשר תסייע לפעילות המכון לשם פתיחת עוד כ - 500 מוקדי למידה בשלושת השנים הקרובות, וזאת לעילוי נשמת אבי המשפחה מייסד החברה מיש אלימלך ז"ל

הרב יעקב אריאל רב העיר רמת גן, מחשובי הפוסקים בציונות הדתית, ונשיא מכון 'צורבא מרבנן', נאם בפני המשתתפים בתפילת השבת, ואמר: "מכון 'צורבא מרבנן' בראשותו של הרב אלגאזי, עשה מהפכה של ממש בעולם ההלכה היהודי, הוא מצליח להוות גשר מדי שבוע עבור אלפי לומדים בארץ ובעולם, ללימוד בצורה ברורה ומרתקת"

נציג משפחת אלימלך, אורן אלימלך, מבעלי חברת הפרסום 'גל אורן', אמר: "אני נרגש מהמעמד האדיר הזה של סיום ופתיחת מחזור חדש של 'צורבא מרבנן' עולמי שבועי, אנו שמחים ומודים על שיתוף הפעולה עם ראשי המכון, ובכוונתנו לפעול במרץ רב להביא את תוכנית הלימוד השבועי של צורבא לכל קהילה ולכל בית כנסת ברחבי הארץ". והוסיף: "משפחת אלימלך ו'גל אורן' ימשיכו לסייע ולתמוך בפעילות המכון, ונביא בעז"ה לפתיחת עוד 500 מוקדי למידה חדשים, בשלושת השנים הקרובות, לעילוי נשמתו של אבי, מייסד החברה, מיש אלימלך ז"ל."

ראש מכון "צורבא מרבנן", הרב אלגאזי, אמר: "אני שמח על סיום ופתיחת מחזור לימוד חדש, ומברך את מגידי ורכזי השיעורים אשר תורמים מעצמם במהלך כל השנה. אני מזמין את כל מי שחפץ ליבו בלימוד יסודי של כלל ההלכות הנוגעות לחיי המעשה, לבוא ולהצטרף לאחד מ - 350 מרכזי 'צורבא מרבנן' הפרושים ברחבי הארץ והעולם"

שר הבינוי אורי אריאל, אמר במהלך השבת: "הפעילות המדהימה של 'צורבא מרבנן', גורמת לחיבור אלפי לומדים מכל קצוות הארץ, זוהי משימת הדגל שלנו וכך נמשיך בבניין הארץ, בכל עיר ובכל יישוב, להוסיף ספרא וסייפא גם יחד."

מכון 'צורבא מרבנן', מהווה גשר ומחבר בין שלשלת דורות הפסיקה ההלכתית, בתמצית ובמיקוד, לכל יהודי המעוניין ללמוד הלכה, ובכך יוצר לימוד הלכתי חוויתי ומושך שיגרום ללומד ליישם ולהפוך להיות "פוסק לביתו". המכון מפעיל מאות מוקדי למידה בישראל ובעולם, אלפים נהנים מדי שבוע מלימוד מרתק של כל ההלכות המעשיות, הנוגעות לחיי היום יום. תוכנית הלימודים הינה תוכנית סדורה המקיפה תוך 4 שנים, בלימוד חד שבועי, את כל ההלכות המעשיות בשולחן ערוך, על ארבעת חלקיו, מן המקור ועד הלכה למעשה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עולים להר הבית. למצולמים אין קשר לכתבה צילום: SLiman Khader/FLASH90

קורבן פסח ופרובוקציה: ארבעה נעצרו בדרך להר הבית, ביניהם שני עיתונאים

קרא עוד