סגור

רצים לזכרה במקום בו רצה בדרכה האחרונה

600 בני אדם רצו לזכרה של אסתר הורגן במקום בו רצה בדרכה האחרונה במירוץ צפון השומרון. יוסי דגן ראש מועצת שומרון: "דמותה של אסתר נוגעת בכולם. לא יעצרו את ריצת החיים" 

חדשות כיפה
כב בניסן התשפא
,
04 באפריל, 2021 12:42
משפחת הורגן המורחבת בסיום המירוץ

משפחת הורגן המורחבת בסיום המירוץצילום: ראול- רייל טיימניג

כ-600 רצים השתתפו ביום שישי במירוץ צפון השומרון לזכרה של אסתר הורגן, ורצו במקום בו רצה בדרכה האחרונה. 

הורגן נרצחה בפיגוע אכזרי לפני כארבעה חודשים בזמן שעסקה בפעילות ספורטיבית ביער ריחן הסמוך לביתה שבצפון השומרון. הרצח שלה זעזע את המדינה שביקשו להעביר מסר: "לא נפסיק לרוץ" 

לזכרה מחלקת הספורט במתנס של מועצה אזורית שומרון יחד עם מרתון ישראל, מרכז סיור ולימוד "בשבילנו" ומתנדבים רבים, קיימה את מירוץ צפון השומרון הראשון, העובר במקום בו רצה בדרכה האחרונה והמקום בו נרצחה, המירוץ נקרא Esterun. יחד עם מאות הרצים רצו גם ששת ילדיה ובעלה בנימין

"דמותה של אסתר נגעה ברבים מכל רחבי הארץ" אומר יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון "קיבלנו פניות אינספור להנציח את זכרה, אולם אין ספק שזו הדרך המתאימה ביותר, אסתר נרצחה במקום בו ככ אהבה, בזמן שרצה, במותה ציוותה עלינו לשמור על המקום שכל כך אהבה, להמשיך לרוץ ולא להכנע לטרור" דגן הודה למאיר ברכיה מנהל מחלקת הספורט במועצה אזורית שומרון שהוביל את המירוץ. 

 בנימין הורגן בעלה של אסתר שהשתתף במירוץ אמר: "המון התרגשות, ריצת שטח מאתגרת, אבל אסתר דחפה אותי לאורך כל המסלול - עד לקו הסיום.היא היתה כל כך איתנו, וכל כך חסרה...
הזינוק תחת הקשת בענן, והגשם השוטף המתין שאחרון הרצים יעבור את קו הסיום.
היער מלא חיים, מלא שמחה, מלא אנשים טובים שכולם רצים לזכרה, רצים איתה - עם ישראל חי!".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תו ירוק. יוארך עד סוף השנה צילום: Yonatan Sindel/Flash90

משרד הבריאות החליט: תוקף התו הירוק יוארך עד לסוף השנה

קרא עוד