השיר של בני

החזרה לתודעה הציבורית של אנשי התנזים של דרעי בעקבות התפטרותו והקמת המאהל מתחת לביתו 'שאגת אריה 2', יוצרת גם דברים משעשעים דוגמת שירו החדש של הזמר בני אלבז "אריה מכלוף בן אסתר"

נתנאל לייפר, כיפה
י בטבת התשעה
,
01 בינואר, 2015 16:30
פלאש 90

פלאש 90צילום: פלאש 90

החזרה לתודעה הציבורית של אנשי התנזים של דרעי בעקבות התפטרותו והקמת המאהל מתחת לביתו 'שאגת אריה 2', יוצרת גם דברים משעשעים דוגמת שירו החדש של הזמר בני אלבז "אריה מכלוף בן אסתר".

השיר שנכתב והולחן על ידי אלבז נותן משמעות מוגזמת עד גיחוך להתפטרותו של דרעי וכולל פנינים טקסטואליות דוגמת:

"הכאב גדול מדי, הכאב הורס מדי

הכאב גדול מדי, הכאב הורס ודי

אין מה לעשות נותר לי רק לבכות

אין מה לעשות נותר לי רק לישון יא אריה!

אריה המלאך, אריה הצדיק!"

בהמשך השיר הוא גם מצהיר "אל תתנו לאריה ללכת כה מהר ,אל תתנו לאריה בלעדיו לא נסתדר". הטקסט המופתי אף זכה להיכנס לאתר המילים לשירים "שירונט".

הקריירה המוזיקלית של הזמר בני אלבז ששימש בעברו כזמר הבית של תנועת ש"ס דועכת בשנים האחרונות למרות הזכייה בתכנית 'היכל התהילה' בה הוא מנפנף רבות. סביר להניח שהוא מתגעגע לימיו הגדולים עם הלהיט "הוא זכאי" שכיכב כאשר דרעי נכנס לכלא בעוון שוחד.

אלבז הוא חלק בלתי נפרד מהדמויות שהקימו את האוהל מתחת לביתו של דרעי, הוא ניצב שם והופיע החל מהערב הראשון ואתמול בערב אף הצהיר לטענת הנוכחים שיפרוץ לביתו של דרעי ויכפה עליו לחזור לראשות ש"ס.

כזכור, הגיש דרעי את התפטרותו מהכנסת ביום שלישי בערב לידי יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, בעקבות ההקלטות שפורסמו בערוץ 2 בהן נשמע הרב עובדיה יוסף מכנה את דרעי 'רשע' ומשמיע עליו ביקורת נוקבת. אם לא יחזור בו דרעי עד השעה 19:30 הערב ההתפטרות תכנס לתוקפה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תמונת ארכיון. בנות ביריד שירות לאומי צילום: מנהלת השירות הלאומי אזרחי

האם מצוקת בנות השירות הלאומי בדרך לפתרון?

קרא עוד