סגור

קרם לשיער בשבת..

שלוםם!

יש לי בעיה דיי גדולה.. אני יודעת שבשת אסור למרוח דברים כגון קרם גוף קרם שיער.. שפתון וכו'.. בעייתי היא שהשיער שלי דורש הרבה מאודד קרם ואני חייבת ממש ממש חייבתת לשים קרם!!!! כי אם לא אני נראת ממש לא טוב..ובשבת אמורים להיות יפים..

עד עכשיו לא ממש הקפדתי על זה הייתי שמה קרם ותמיד הייה לי כזה ריגשות אשם אחרכך.. והחלטתי שאני ממש חייבת לחזור על זה בתשובה.. ולכן חשבתי על פיתרון מה לעשות ועליתי על משהו.. עכשיו.. מותר לי לערבב מים עם קרם(כמובן לפני שבת!!) ושממש הקרם יהייה נוזלי נוזלי כמו מיים.. ולשים אותו על השיער?!

אני אשמח אם תענו במהרה!!!!!!

תודה רבה רבה!

ימועוולללה=]

תוכן התשובה:

נוזל מותר במריחה בשבת.
ההגדרה של "נוזל" היא, שכאשר הוא בכלי, והופכים את הכלי, הוא נשפך מן הכלי.

התשובה התקבלה מהרב מאיר צוקרמן,
יז בתשרי התשסז
,
09 באוקטובר, 2006
לקריאה נוספת
23.10.2006

1. חברתי היקרה ()

אני מבינה אותך. גם אני נראית "מכשפה מארץ המכשפות" ביום שבת, אבל זה בגלל שאני פשוט לא מסתרקת ולא מברישה את השיער. פעם הייתי מסתרקת ועמוק בלב ידעתי שזה לא בסדר, עד שפיתאום בשבת אחת בלי שום תכנון פשוט הפסקתי!! ומואז לא הסתרקתי יותר בשבת (כמעט...).
יש לי שאלה אלייך- את מורחת קרם על השיער גם בערב שבת לפני כניסת שבת? אני כן מורחת קרם לפני שבת, וזה די עוזר לשמור על "צורה נורמלית" לשיער (במוצ"ש אני מיד אצה רצה למברשת ומסרקת את השיער). אז אם את לא מורחת קרם בערב שבת, תעשי את זה. זה יעזור לך לשמור על השיער.
ועוד טיפ ששמעתי מחברה שלי- את יכולה לפני שאת הולכת לישון בליל שבת, לקשור את השיער במטפחת וזה יעזור לשמור עליו שלא יתפרע.
נו, אין מה לעשות- צרות של בנות רווקות.
בעז"ה תתחתני בקרוב בעתו ובזמנו ואז כבר לא תצטרכי שום קרם... בגלל כיסוי הראש כמובן.
תגובת הרב
אופטימיות בריאה. בהחלט במקום!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בנימין נתניהו ובני גנץ עשו שינויים בהסכם צילום: ללא

תקציב חד שנתי או דו שנתי: במקום דיון כלכלי, הדיון הוא פוליטי

קרא עוד