סגור

קיטניות - קינואה

האם קינואה נכללת באיסור קיטניות לפסח ?

(לא מבחינה בוטאנית (לא רלוונטי))

תוכן התשובה:

שלום וברכה!

נכון שקינואה מבחינה בוטנית איננה קטנית, אך קיבלתי מרבותי שמחשיבים קינואה כקיטניות לכל דבר, בדיוק כמו בוטנים וגרעינים.

חג כשר ושמח,

חיים דב בריסק, צוות ישיבת הר עציון

התשובה התקבלה מישיבת הר עציון,
טו בניסן התשסז
,
03 באפריל, 2007
לקריאה נוספת
15.11.2008

1. קטניות (elkana be yashar)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חיסונים בשיבא צילום: Miriam Alster/Flash90

נתונים מעודדים: הדבקה כמעט אפסית אחרי המנה השנייה של החיסון

קרא עוד