חברות לאחר הגירוש

שלום!

עוד מלפני הגירוש התיידדתי עם אחד הגושניקים. שמרנו על קשר של ידידים.

לאחר הגירוש, כשהוא ומשפחתו נזרקו לאחד מבתי המלון התחזק הקשר, ככל הנראה, כתוצאה מהגירוש. הוא מעיד שהוא מאוד התחזק מהשיחות שלנו, וגם מצידי - הקשר עזר לי מאוד (כשב"חית, שהגירוש לא עבר לידה כ"כ בקלות..)לא מצאתי עוד אדם שיכול להבין אותי ולחזק אותי בדברים, כמוהו(גם לא באולפנא שבה אני לומדת) אך עם זאת, גם הרגש המיני מתחיל לפעול...

חשוב לציין שאנו עומדים במרחק של שנה לפחות מגיל חתונה ואין מה לדבר על כך לפני.

ברצוני לשאול - האם להפסיק את הקשר מיידית, או רק להפחית אותו, שני דברים שיגרמו לי להפסיד אדם שעוזר רגשית בקשר לחורבן חלקים מא"י, וכך אני לו(לפי דבריו, אעפ"י שאינני יודעת אם הוא צריך אותי, במסגרת ישיבת ההסדר שבה הוא לומד, כמו שאני צריכה אותו במסגרת האולפנא שבה אין הרבה הבנה לקורבנות הגוש)

מיותר לציין שאנו שומרים במהלך כל הזמן הזה על כל ההלכות הנדרשות, קלה כבחמורה.

תודה מראש!

תוכן התשובה:

שלום רב!
המצב שבו אתם נמצאים הוא בהחלט עדין.ולכן מכיוון שכרגע לפי דברייך אין מקום לביסוס הקשר בטווח הקרוב,לדעתי כדאי להפחית את מספר המפגשים. חבל שתעמידו את עצמכם בניסיון ואחר כך תצטערו על כך. דווקא בגלל שאתם יכולים לסייע אחד לשני חבל יהיה להרוס את זה בגלל דברים אחרים. הפחתת המפגשים אין משמעותה בהכרח שתפסידי את הבחור. כיום ב"ה יש עוד הרבה דרכים לדבר עם אנשים מבלי לעמוד ולהיות יחד איתם באותוט מקום. זה לא יהיה אותו הדבר אך בטווח הארוך זה הפיתרון המתאים לדעתי למצב שלכם. בעתיד ברגע שתרגישו שיש מקום לקדם את העניינים אז יש אפשרות לחזור למתכונת הקודמת. כרגע עליכם להמשיך ולבנות את האישיות שלכם, כדי שתדעו יותר על עצמכן ועל בן הזוג אותו תרצו לחפש בעתיד. גם אולפנא וגם ישיבת הסדר הם בהחלט המקום לעשות את הבירור הזה. לכן נצלו את הזמן שיש בידכם, וב"ה אולי תזכו גם להקים בית נאמן בישראל [בעיתו ובזמנו].
בהצלחה
ברק

התשובה התקבלה מצוות ישיבת אלון מורה,
כו באדר התשסו
,
26 במרץ, 2006
לקריאה נוספת
08.05.2006

1. שיהיה המון בהצלחה!!!!!!!!! (מירי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קורונה בישראל צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מרכז בדיקות קורונה יוקם במזרח ירושלים

קרא עוד