אונס ופדופיליה

בזמנו אנסתי את אחותי במודע ולא במודע שלה כי היינו ילדים ולא הייתי מודע לשם פדופיל אז.

אני מרגיש שאני רואה דברים ביגלל שיש לי איזה עיגול צורה במצחי ודרכה אני רק רואה דברים משונים ואין לי כוחות להתמודד עם זה עוד ואני לא אנס

אפילו שזה לא נכון וכשהייתי ילד כן עשיתי איזה מעשה מגונה באחותי כשהיא ישנה

אבל ביגלל שאני לא רואה דברים אני לא מצליח להישתחרר מיזה כי אני לא אנססס למה זה לא עוזב אותי מין אנרגיה כזאת שלישית במצח שבאה עם הרוח ולא עוזבת אותי ושאני ניכנס ומתחפר במעשים שלי אמרתי רגע אחד כיפרתי על זה כבר אז למה אני לא פוחד

התשובה היא כי אני לא פדופיל ושאני רואה ילדים ברחוב זה לא מרגיע אותנו כי זה עוד יותר מכניס אותי לשלב של איך זה התחיל שאיהז ילד שחשדתי בו אז הואא מר לי ליאור מה אתה רואה תפסיק ליראות קפאתי לפניקה ומאז אני לא מרגיש מה אני פדופיל?

תוכן התשובה:

שלום

אני מתרשם שאתה מבולבל, ומרגיש מצוקה עמוקה.

ישנם דברים מהעבר בתיאורך הצריכים התיחסות דחופה, הן כלפיך הן כלפי אחותך.

התורה מדריכה אותנו לפנות לעזרה על ידי מומחים על מנת שנוכל לחיות חיים בריאים, גופנית ונפשית, ולעבוד את השם. התורה מדריכה בנוסף, שאם פגענו באדם, מבחינה גופנית או נפשית, או מבחינה מינית חמורה כפי תארת, עלינו לבקש את סליחתו, ובמקביל לפנות לעזרה על מנת לטפל ביצר שגרם לנו לעשות מעשה חמור. אחותך ודאי היתה במצוקה גדולה, וגם כיום היא סובלת מאד, ולכן גם היא צריכה עזרה בהקדם מגורמים מקצועיים טיפוליים.

לכן עליך לפנות לרופא המשפחה היום, לספר לו על המקרים מהעבר ומההווה, ועל התחושות, מבלי להחסיר שום פרט, והוא יפנה אותך למומחה המתאים מבחינת הנפש והגוף ולגורמים המוסמכים שיוכלו לסייע לשניכם. תוכל להתקדם ולהתרפא בקצב נכון רק לאחר שתפנה לטיפול בעבר בצורה כנה.

זו אינה רק המלצה אלא חובה הלכתית, הן כלפיך הן כלפי אחותך. פנה לרופא והיה גיבור, ואם אינך יכול לבדך, צור עימי קשר ונלך יחד.

כל טוב

התשובה התקבלה מהרב ברוך אפרתי, רב קהילה באפרת ויו"ר רבני 'דרך אמונה'
כד בשבט התשעח
,
09 בפברואר, 2018
לקריאה נוספת
עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראובן פינסקי צילום: ללא קרדיט

התערבות פוליטית במינוי ראש הרשות לשירות לאומי-אזרחי?

קרא עוד