מהפכת "5 שקלים" מגיעה לבר אילן

כניסתן של קופיקס וקופיז לשוק בתי הקפה מביאה לירידת מחירים שהסטודנטים רק יוכלו להנות ממנה - סנדוויצ'ים ומשקאות ב5 שקלים, בקפיטריות של אוניברסיטת בר אילן

אפרת קרסנר, כיפה 10/11/15 13:53 כח בחשון התשעו

מהפכת "5 שקלים" מגיעה לבר אילן
יחצ, יפתח מורן, צילום: יחצ, יפתח מורן

קופיקס וקופיז יתחרו עם רשת קפה-גרג וסניף 'קופי טיים' על כיסם של הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן. בהודעה שפורסמה היום מטעם אגודת הסטודנטים נכתב כי מחירי הסנדוויצ'ים והמשקאות בקפיטרייה שממוקמת בתוך מתחם האוניברסיטה, ירדו ביותר מ50%.

כך, על פי התפריט הקודם שפעל עד היום, מכרו בגרג קפה הפוך ב15 שקלים, כעת הוא יעלה רק 7 שקלים. בשאר הקפיטריות מחירי הקפה ירדו ל5 שקלים בלבד, וכריכים קטנים יעלו 5 שקלים גם כן. מחיר של כוס תה וקפה שחור יעלו החל מהיום שלושה שקלים.

אדם ארבל, יו"ר אגודת הסטודנטים אמר כי מדובר בתוצאה של מאבק ממושך להורדת יוקר המחיה בבר אילן "מעתה יוכלו להנות הסטודנטים ממהפכת המחירים החדשה".

גידי אסייג, מנהל סניף קפה גרג והקפיטרייה החלבית 'קופי טיים' באוניברסיטת בר אילן, מסר לאתר כיפה כי לא מדובר בתחרות עם סניף קופיקס שנמצא מחוץ לאוניברסיטה אלא "תפריט חדש שהותאם במיוחד לקהל הסטודנטים ולכיסם. בנינו אותו כך שיהיו מוצרים שיעלו לא יותר מ5 שקלים".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר