8 ניסים שכולנו היינו רוצים שיקרו לנו בזוגיות שלנו

לפעמים קורים לנו דברים מופלאים ואנחנו אפילו לא שמים לב. לכבוד חנוכה, עשינו לכם רשימה של ניסים שאם הם קורים לכם בזוגיות שלכם כדאי שתמלאו לוטו, ואם לא - תדעו למה לכוון את התפילות

חדשות כיפה 17/12/17 13:10 כט בכסלו התשעח

8 ניסים שכולנו היינו רוצים שיקרו לנו בזוגיות שלנו
זה נס! , צילום: shutterstock

1. בניגוד לכל הסיכויים, להכיר אותו/ה בארוחת שבת

למרות שכולנו מכירים זוג אחד או שניים שהכירו ככה, זה נראה פשוט בלתי אפשרי. אז אם יוצא לכם להכיר מישהי/ו בארוחת שבת של החבר'ה, ואשכרה להשיג מזה דייט שגם יהיה סבבה, תמלאו לוטו ותגידו תודה.

https://media.giphy.com/media/ZFFOSVhJwE7oQ/giphy.gif

2. לשכוח מהאקס/ית ולהמשיך הלאה

לפעמים זה כל כך קשה פשוט לשכוח כמה הוא/היא היו מושלמים ולהפסיק להשוות אליהם כל דייט. אם הצלחתם לעשות את זה ואתם מרגישים משוחררים מהעבר ופתוחים ליחסים חדשים - שיחקתם אותה.

3. לדעת שהחלטת נכון

פגשתם מישהו/י? התאהבתם? לא בטוח שנגמרו לכם בעיות הזוגיות בחיים. להחליט לקחת את זה צעד קדימה או להיות בטוח מול עצמך שבחרת באדם הנכון - זה לא מובן מאליו. לפעמים גם אחרי האירוסים ואפילו הנישואים הספקות לא נעלמים. אז אם היה לכם קל להחליט ואתם שמחים בהחלטה אתם ברי מזל. 

4. להתחתן עם החבר הכי טוב

לכולנו היו מחשבות על החבר/ה הכי טוב/ה - אולי בכל זאת זה יכול ללכת? אולי נהיה זוג? אולי כדאי לבדוק את זה? בכל זאת, זו פנטזיה הלקוחה היישר מהוליווד: "היינו חברים הכי טובים והתאהבנו". הלוואי שזה יקרה גם לכם, כן אני מדבר עליכם, ה"ידידים"...

5. להתאפק ולא להתעצבן

קשה להיות עם מישהו/י הרבה זמן, ןשיהיה לך אכפת ממנו/ה, בלי להתחרפן ממשהו (או מהרבה דברים) שהוא עושה. אם אתם מצליחים לא להשתגע ממנו/ה לפחות פעמיים בשבוע, אתם חיים במציאות ניסית.

6. להפריד בין העיקר לתפל

לפעמים דווקא הדברים הטפשיים יכולים להוציא אותך מדעתך או סתם להעליב מאוד. הגרב שזרוקה בסלון, האיחור בחמש דקות, המילה לא במקום... היכולת להפריד בין הדברים החשובים ששווה להתחרפן בגללם ובין אלו שכדאי פשוט להניח להם היא יכולת על טבעית ויש לטפח אותה.

7. להסתדר עם אמא שלו

מה אפשר להגיד על זה שלא ברור מאליו? נס בגודל של חציית ים סוף

8. לקום בבוקר ולהעריך מה שיש לך

כולנו כל כך רגילים למציאות שלנו, שאנחנו בכלל לא שמים לב שהיא מדהימה ונס בפני עצמה. לדעת איך לקום כל בוקר ולהגיד תודה, תודה ושוב תודה על כל הדברים הנפלאים שיש לי, זה ממש לא מובן מאליו. כל הכבוד לכם, תמשיכו ככה!

 

 

 

 

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר