סגור

נתניהו: "כחול לבן רוצים לבצע בכנסת מחטפים לא דמוקרטיים שלא נוכל להסכים להם"

ראש הממשלה התייחס להחלטה של יו"ר הכנסת להשבית את כינוסי המליאה עד שבוע שעבר וטען: "גם בעת חירום כזאת, כחול לבן ממשיכה בשיתוף פעולה הדוק עם תומכי טרור". ח"כ עודה השיב לנתניהו: "פושע נמלט שמוכן לשרוף את הבית לטובתו האישית"

חדשות כיפה
כב באדר התשפ
,
18 במרץ, 2020 20:02
משתפים בפייסבוק. נתניהו וגנץ

משתפים בפייסבוק. נתניהו וגנץצילום: פלאש 90, נועם ריבקין, מארק ישראל סלם

לאחר ההחלטה של יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין לעצור את עבודת מליאת הכנסת, ראש הממשלה הסביר כי העיכוב בהקמת הועדות נובע מחוסר הסכמה לגבי הקמתן ומי יעמוד בראש הועדות וטוען כי כחול לבן ימנו את אחד מחברי הרשימה המשותפת תקבל ראשות ועדה: "דרשנו מהם להתחייב שתומכי טרור לא יעמדו בראש וועדות"

"כחול לבן רוצים לבצע בכנסת מחטפים לא דמוקרטיים שלא נוכל להסכים להם", כתב נתניהו בפוסט בפייסבוק" והוסיף "בנוסף דרשנו מהם להתחייב שתומכי טרור לא יעמדו בראש וועדות. לא קיבלנו תשובות לכך. לצערי, גם בעת חירום כזאת, כחול לבן ממשיכה בשיתוף פעולה הדוק עם תומכי טרור. העיכוב בהקמת וועדות הכנסת נובע מכך שעד כה עדיין לא הושגו הסכמות להקמת הוועדות". 

עוד הוסיף ראש הממשלה: "בכל תולדות הכנסת, ללא יוצא מן הכלל, תמיד הוקמו ועדות הכנסת בהסכמה בין האופוזיציה לקואליציה. ההסכמה הזו לא הושגה עד לרגע זה ואני מקווה שהיא תושג מהר ככל האפשר כדי שהכנסת תתחיל לעבוד ולסייע לנו במאבק נגד מגיפת הקורונה". 

כזכור, אדלשטיין הפסיק את כינוס המליאה דקות לאחר שהיא החלה לאחר שלא הושגה הסכמה על הרכבי הועדות לכנסת. ראש הממשלה ביקש מכחול לבן "להפסיק להפיץ פייק ניוז ולעסוק בעסקנות פוליטית במקום להצטרף לממשלת חירום לאומית כדי להילחם למען הצלת חייהם של אזרחי ישראל. הפוליטיקה יכולה לחכות כמה חודשים. זה הזמן למנהיגות, לאחריות לאומית ולעבודה משותפת. אפשר וצריך להקים ממשלה עכשיו - זה מה שהמדינה צריכה וזה מה שאזרחי ישראל מצפים מאיתנו".

יו״ר הרשימה המשותפת ח״כ איימן עודה השיב לנתניהו: "מסתבר שנתניהו לא באמת חושב שמחליפים ראש ממשלה בקלפי. הוא פושע נמלט שמוכן לשרוף את הבית לטובתו האישית. זה לא פלונטר זאת הפיכה".

18.03.2020

1. בנשימה אחת - ליברמן, בוגדי יעלון וטרור ערבי (עודד)

בתחילה התקשתי להאמין, אבל מהר מאוד הבנתי שליברמן עם משכורת כחבר כנסת לא יכול לעשות לביתו מאות מליוני שקלים וכאשר הבת שלו שהייתה התיכון גילכלה מיליונים בלי שהיא מבינה במקורו ומדו. ואז הבנתי שליברמן ממשיך לקבל פקודות מה לומר ומה לעשות וזאת תמורת כספים ו"עסקאות" תפורות עבור בני משפחתו. אני מנסה ללמוד מה קרה עם הקרקעות כאשר ליברמן היה שר ביטחון ועברו לילדיו... מעניין. וכאשר לבוגדי יעלון. זה שהאשים את נתניהו בבגידה, דיבר בעצם מהרהורי ליבו, בוגדי נוכל ושקרן ונשאר כזה.

דווח על תגובה לא ראויה
18.03.2020

2. תפסיקו לקדם תומכי טרור לעמדות בכירות! אין לכם אלוקים??? (ידידיה שילה)

עכשיו מתברר שהתמיכה של הרשימה המשותפת בבני גנץ היא לא ארוחה בחינם. יש תמורה בעד הארוחה. ראשות וועדה לשונא ישראל איימן עודה.

דווח על תגובה לא ראויה
18.03.2020

3. עודה, שחבר לבל"ד (מלפגה תחת חקירה, למי ששכח...) שהוקמה על ידי בשארה שברח לחו"ל לחמוק ממשפט בעוון בגידה בזמן מלחמה (והוא מדבר על מי שנשאר במדינה כפושע נמלט???)

דווח על תגובה לא ראויה
19.03.2020

4. תומכי הטרור האמיתיים הם ביבי ורפי פרץ (אפרים)

שרצו להקים ממשלה עם כהנא.
טול קורה וכו'

דווח על תגובה לא ראויה
19.03.2020

5. עודה מי? (צודק)

את מי זה מעניין מה הכלב עודה נובח לכיוון ביבי?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב יהודה מרמורשטיין בראיון מיוחד לחדשות כיפה צילום: חדשות כיפה

מרגש: הסיפור מאחורי עמותת 'עלה'

קרא עוד