סגור

בנט ימונה לשר הביטחון

יו"ר הימין החדש ימונה לתפקיד שדרש לפני כשנה. בנוסף הליכוד והימין החדש יקימו סיעה משותפת בכנסת ה-22 ומתחייבים לפעול ביחד כסיעה משותפת לאורך כהונת הכנסת הנוכחית. בוגי יעלון: נתניהו מוכר תפקידים

חדשות כיפה
יא בחשון התשפ
,
09 בנובמבר, 2019 17:52

צילום: לע"מ. עודד קרני

ראש הממשלה, בנימין נתניהו ויו״ר הימין החדש נפתלי בנט נפגשו ביום שישי במשרד ראש הממשלה. ראש הממשלה הציע לבנט למנותו לשר ביטחון, ונפתלי בנט קיבל את ההצעה. המינוי יובא לאישור הממשלה בישיבת הממשלה הקרובה. 

נתניהו הציע לימין החדש שתי אפשרויות, או את התיקים הפנויים: תיק החקלאות, התפוצות והרווחה או רק את תיק הביטחון. יו"ר ימינה לשעבר, ח"כ איילת שקד אמרה כי "בהחלטה משותפת סיכמנו שבנט ימונה לשר ביטחון עד שתוקם הממשלה. אני משוכנעת שזה נכון לטובת מדינת ישראל".

בנט ונתניהו

בנט ונתניהו | ישתפו פעולהצילום: שלומי כהן/פלאש 90

בנט הסכים שבמידה ותוקם ממשלה חדשה כגון, ממשלת  אחדות רחבה או ממשלה צרה, ימונה אדם אחר לתפקיד שר הביטחון. השניים גם סיכמו שמפלגות הליכוד והימין החדש יקימו  באופן מיידי סיעה משותפת בכנסת ה-22 (לפי המודל של הליכוד-ישראל ביתנו בכנסת ה 19)  ומתחייבים לפעול ביחד כסיעה משותפת לאורך כהונת הכנסת הנוכחית.

שר הביטחון לשעבר, ח"כ משה בוגי יעלון הגיב למינוי הצפוי של נפתלי בנט לתפקיד שר הביטחון ואמר כי נתניהו מוכר תפקידים לצרכים פוליטיים. "גם את תפקיד שר הביטחון, התפקיד הרגיש והמורכב כל כך, נתניהו מוכר בלי בעיה למתרפס התורן, בתמורה לעוד כמה ימי חסד, במרוץ ההימלטות שלו מספסל הנאשמים. נתניהו דואג רק לנתניהו! הוא המכשול לממשלת אחדות".

09.11.2019

1. כל הכהוד ל100 רבני סמוטריץ שהטעו את הציבור (זלמן ברוך)

ושוב הוכח שראייתם של רבני הציונות הדתית לא משהו קראו לכולם להצביע ימינה ושלוש מנדטים עברו לליכוד בהניף יד מגיע יישר כח גדול לרבני ערוץ 7 שפוטי סמוטריץ שהביאונו עד הלום

דווח על תגובה לא ראויה
09.11.2019

2. ליעלון: בנט מועמד לתפקיד כבר זמן רב ובהחלט יש לו את הניסיון הדרוש לכך (בלי קש רלדעתי הפרטית על בנט) ולכן המינוי לגיטימי. לגבי ממשלת אחדות - היה לכם מס (לא מבין איך מינוי בנט קשור ל"המלטות מספסל הנאשמים")

לגבי מי מכוון לבחירות נוספות - מעניין מי ממשיך לדבוק בסיסמאות בחירות כגון "נתניהו דואג רק לנתניהו"... אם לא היה מתמנה שר בתקופה הרגישה הייתם תוקפים שהוא לא מוכן לוותר על התיק כאשר צריך שר במשרה מלאה!

דווח על תגובה לא ראויה
09.11.2019

3. זה המהלך שיפיל את הימין סופית (זהו)

הליכוד לא יקבל יותר קולות והבית היהודי לא יעברו את אחוז החסימה

דווח על תגובה לא ראויה
09.11.2019

4. יעלון, כדאי שתחשוב טוב טוב לפני שאתה מדבר (ר.)

שים לב שאתה איש ימין, ויחד איתך עוד 4 ח"כים שהם אנשי ימין, ו-5 מנדטים של ימין הצביעו "כחול לבן" בגללך, אבל בפועל אתה נמצא במפלגה שבראשיה עומדים 2 אנשי שמאל קיצוני, משהו בין "מרצ" ל"שלום עכשיו". גנץ שתומך באוסלו (!) על כל המשתמע מכך, ולפיד שגם להתנתקות (!) על כל המשתמע מכך.
ואת זה אתה עשית.
תפוס אומץ, לך אתה והסיעה שלך ו-5 המנדטים שלך, תשים בבקשה בצד את כל הפגיעות והיריבויות האישיות, ותחזור הביתה, אל הימין, אל הדעות האמיתיות שלך, בהצלחה.

דווח על תגובה לא ראויה
09.11.2019

5. רמטכלי השמאל (יעלון)

כל הרמטכלים והמפקדים הבכירים שמאלנים הזויים

דווח על תגובה לא ראויה
10.11.2019

6. הצבעתי בשביל שקד ואותה אני רוצה בתפקיד בכיר (אורי)

אם אראה שוב ושוב שבנט בעיקר משתמש בה בבחירות ולוקח את התפקיד הבכיר במקום לתת לה את התפקיד הראוי לה אעדיף להצביע בפעם הבאה לביבי

דווח על תגובה לא ראויה
15.11.2019

7. חינוך- מה עם הסעה לבי"ס? (הסעה לאדם ועולמו)

שר החינוך, למטה בנימין בית ספר אחד חילוני. אבל המועצה מסרבת להסיע את ילדי הסביבה החילוניים לבית הספר הזה. מעדיפה לשלוח אותם החוצה לירושלים. ילד מבנימין זכאי ללמוד בבנימין. בבקשה עזור בענין ההסעות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מתפללים בקורונה צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

איך מתפללים בלי מזגן ביום כיפור?

קרא עוד