סגור

נעם: "ממשיכים בכל הכח לבחירות הבאות"

פעילי מפלגת נעם התאספו לכנס ענק בו הודיעו על פרישת המפלגה בסבב הבחירות הנוכחי. "למרות המתקפות, ההכפשות וההסתה קצרנו הישג מדהים. העם רוצה להיות עם נורמלי בארצנו ואנחנו עוד נגיע ליעד"

חדשות כיפה
טו באלול התשעט
,
15 בספטמבר, 2019 19:53
הרב דרור אריה נואם בכנס היום

הרב דרור אריה נואם בכנס היוםצילום: נדב יריב

כאלף פעילי ופעילות מפלגת נעם הגיעו היום (א') לכנס ענק של המפלגה במלון רמדה בירושלים. בכנס נשאו דברים ראשי ורבני המפלגה, והודיעו כי מפלגת נעם ממשיכה בפעילותה, אך לא תרוץ לכנסת בבחירות הקרובות.

הרב דרור אריה יו"ר מפלגת נעם נשא נאום תוך תשואות של מאות הפעילים: "לפני כחודשיים, יצאנו למסע היסטורי כנגד כל הסיכויים, כנגד כל המשתיקים, כנגד כל המצקצקים והמזלזלים. יצאנו למסע, לא כי היה לנו כח לצאת אליו, אלא כי לא יכולנו שלא לצאת אליו", מסר הרב אריה.

הרב דיבר על כך שלמרות התפתחותה המזהירה של ישראל ישנם גורמים החותרים תחת ערכי היסוד שלה "בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, האויבים שלנו, זיהו דרך חדשה להשמיד את המדינה היהודית. כן, לא פחות. הם מנסים לפרק את יסודות הקיום שלנו. את הזהות היהודית, המשפחתית והלאומית".

הרב הוסיף "מפלגת נעם, היא אירוע מכונן בתולדות מדינת ישראל. פעם ראשונה שקמה מפלגה שבראש מורם, בקומה זקופה, זעקה את האמת הזאת".

הרב ציין את הצלחתה של המפלגה למרות המתקפות הקשות שעברה: "למרות התגייסות כוללת של כל כלי התקשורת, למרות התקפות מכל עבר, למרות הורדת השלטים על ידי חברות פרסום, למרות ועדת בחירות שגררה רגליים, למרות ענקיות המדיה שחסמו אותנו ברשתות החברתיות, למרות החרמה טוטאלית של אתרי המגזר, למרות חבורת צייצנים שלא הפסיקו להתחרות בינהם מי יותר ילעג לנו".

צילום: נדב יריב

"מאות אלפי אנשים הזדהו עם המסר. בכל הסקרים שערכנו, בין תשעה לאחד עשר אחוז, שקלו להצביע נעם. נכון, לא הצלחנו לשכנע אותם מספיק שאם כל אחד מהם יתמוך, נעם תכנס לכנסת ובגדול. בשונה אולי ממפלגות אחרות, אנחנו עומדים פה בכנות ובישרות ואומרים שאת המשימה הזו נשלים בע"ה בבחירות הבאות", מסר. 

כאמור במפלגה הודיעו כי למרות המאמצים, בזמן הקצר שנותר לא יצליחו לשכנע סופית את 250 אלף המצביעים הפוטנציאלים שהתעניינו בהצבעה למפלגה ולכן בסבב הזה היא תפרוש אך תחזור לאחר עבודת שטח מאסיבית בבחירות הבאות.

כזכור ההחלטה הגיעה מוקדם יותר היום לאחר מפגש של ראשי המפלגה ומנהלי הקמפיין עם רבני המפלגה לאחר שסקרו לרבני המפלגה את ההשגים המרשימים במהלך החודשיים האחרונים מאז שנוסדה המפלגה. 
 

16.09.2019

1. נו נו (דודו)

מעניין אם הם באמת מאמינים שיש 250000 מצביעים פוטנציאליים. אם כן אז מתברר שהם באמת הזויים. אבל לפחות הם פרשו, אז על זה מגיע להם ישר כח

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רחובות ירושלים בסגר צילום: נתי שוחט, פלאש 90

הממשלה אישרה: 14 מיליארד ש"ח נוספים לסיוע למשק

קרא עוד