ועד עובדי הרכבת נגד סמוטריץ': "מפיץ הכפשות"

שר התחבורה הזמני החליט לצאת למלחמה נגד וועד עובדי הרכבת, ופרסם פוסט קשה במיוחד. וועד העובדים בתגובה: "לולא היתה אישה עומדת בראש הוועד לא היה השר מצרף תמונה ומתייחס אליה בלשון מסיתה"

חדשות כיפה
ב באלול התשעט
,
02 בספטמבר, 2019 11:11
 שר התחבורה, סמוטריץ

שר התחבורה, סמוטריץ'צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

לאחר ששר התחבורה סמוטריץ' כתב פוסט על יו"ר וועד העובדים ברכבת ישראל, גילה אדרעי, בוועד העובדים לא נשארו חייבים ותקפו את השר.

"מביך ועצוב לקרוא מה שיש לשר התחבורה סמוטריץ׳ לכתוב לציבור מבלי שיודע דבר וחצי דבר על יו"ר הוועד או על עובדי הרכבת - גם לא על העניינים שהתיימר לכתוב עליהם", טענו בוועד העובדים והוסיפו: "שר התחבורה מעולם לא החליף עם יו"ר הוועד או עם כל גורם אחר בוועד אף לא מילה אחת. אבל זה לא מנע ממנו לפרסם את דברי הבלע והשקר חסרי האחריות שפרסם היום. חבל שבעיני השר סמוטריץ׳ האמת איננה אופציה ובירור העובדות מיותר. העיקר הרפש והססמאות גם אם הן ריקות מכל תוכן."

הדברים הקשים של וועד העובדים נאמרו לאחר שהשר הזמני כתב בצמוד לתמונתה של אדרעי: "תכירו. האישה שבתמונה למטה היא זו שבבריונות בלתי חוקית וחסרת אחריות פוגעת בכם ומנסה לפגוע בפתיחת קו הרכבת המהיר לתל אביב בלוח הזמנים המקורי".

בהמשך הפוסט המשיך השר סמוטריץ' לתקוף יו"ר וועד העובדים:  "לשיטתה של יו"ר הוועד עובדי הרכבת הם עובדים שלה, ולמנכ"ל הרכבת - שאמור לנהל את הרכבת לטובת כולנו - אסור להיפגש איתם ולנהל אותם, כמו שכל מנהל של חברה נורמלית עושה". 

 בועד העובדים הבהירו: "לא נתינה שום הוראה על שיבושים או עיצומים ולא סתם ביה"ד לא הוציא אתמול שום צו נגדו אלא להיפך, הורה להנהלה לא לבצע שום מיקור חוץ בתקופת המו"מ. אנחנו קוראים לשר להפגש עם ועד העובדים ולהכיר, לפחות באופן שטחי, את העובדות לפני שמגבש דעה כלשהי ומפיץ הכפשות נטולות בסיס לציבור".

בועד הוסיפו עקיצה חמורה: "אין ספק שלולא היתה אישה עומדת בראש הוועד לא היה השר מצרף תמונה ומתיחס אליה בלשון מסיתה. לצערנו, הסגנון, המילים שבחר וסילוף העובדות מעידים על השר יותר מאשר על וועד העובדים והעומדת בראשו."

02.09.2019

1. פשוט הצביעו אתם וכל מישפחותכים נגד קואליציית הימין, ושכנעו חברכים שקואליציה זו תחת נתניהו מורשיית לעשות ככל העולה על רוחה, ונתניהו עצמו זבל שמציג מצ (מיתבכינים הכוח בידיכם)

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2019

2. חוץ מלעשות בלגן בכל מקום שהוא מציץ הוא לא עושה כלום רק פקא פקא (זיוה)

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2019

3. סמוטריץ כוחני!, לא מתאים לסגנון של הגושניקים (סמוטריץ הגאוותן)

מר סמוטריץ' ה"יקר", האם אי פעם מפלגתך התמודדה לבד כדי שנדע כמה אתם שווים בכלל? ואל תגיד לי שב-2009 התמודדה האיחוד הלאומי, מאחר ואז זה באמת היה איחוד לאומי שכלל מספר מפלגות. מה שאתם קוראים לו היום האיחוד הלאומי זו פשוט מפלגת תקומה שמעולם לא התמודדה לבד ותמיד נדבקה למפלגות אחרות וקיבלה שריונים בלי שאף אחד יודע אם בכלל יש לכם מנדט אחד. אם מישהו היה צריך לקבל את מקומות 8 ו-13 זה אתם! אבל אתה יושב לי במספר 3 וזכאי לקבל את התיק השני בחשיבותו בלי שיש לך ולמפלגתך גרם של תמיכה ומטיף לנו מוסר על זה שאנחנו לא עוברים את אחוז החסימה, פשוט חוצפה. כל הסיבה שאתה בפוליטיקה זה בגלל פרוטקציות, תתמודדו פעם לבד ואז נראה כולם שאפילו אלף תומכים אין לכם! אנחנו עוד נעבור את אחוז החסימה, לנו לפחות יש סיכוי כלשהו לעבור לבד, לך אין אפילו בדיל של סיכוי.

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2019

4. סמוטרית צודק זה ברור. סמוטרית במאת פועל לטובת האזרחים, ולכן הארגונים השמנים שמרוויחים על כולנו, נלחמים בו. כי באמת עובד קציני לטובת האזרחים. כמובן שכל (34)

..

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2019

5. הסמרקץ (משה )

שימו קצוץ על נער הגבעות האומלל
הזה,ותשביתו את הרכבת !!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2019

6. כל הוועדים מושחתים (Waluigi)

זה די ברור

דווח על תגובה לא ראויה
02.09.2019

7. מצא לו עם מי להתעסק (טירון ליצן)

אדון שמוטריץ פה זה וועד עובדי רכבת ישראל
ליד העובד הכי דפאר אתה עציץ
פה זה לא הפחדנים בליכוד
כולם חיילים של גברת וועד.
לא הייתי רב איתם

דווח על תגובה לא ראויה
03.09.2019

8. תגובה (עובדי הרכבת)

גברת גילה די ללקק להנהלה ולשר את לא מבינה שלא רוצים אותך בכלל מבאסת על כולם את גורמת נזק לעובדים ובגדול ושכולם נגדך וזה בגלל אין לך מה להישאר יותר בועד אז תעשי טובה לעצמך ותעופי את בלתי נסבלת ומכוערת תפסיקי לעשות בושות העובדים כבר לא רוצים אותך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ההפגנה בירושלים אמש צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ההפגנות נגד נתניהו: 16 נעצרו

קרא עוד