סגור

"גזען", "חשוך" ו-"חוצפן": ניצן הורוביץ במתקפה על הרב דוב ליאור

יו"ר המחנה הדמוקרטי לא נח. אחרי שתקף את הרב אלי סדן, ממשיך הורוביץ ותוקף עכשיו את רב קריית ארבע לשעבר בכך שהוא חתום על "ספרים אלימים" לטענתו. בן גביר: "כל פעם מתגלה שדווקא המחנה שדוגל בדמוקרטיה, מנסה לסתום את פיותיהם של מי שלא חושב כמוהו"

גלעד כהן, חדשות כיפה
כו באב התשעט
,
27 באוגוסט, 2019 16:33
הרב דב ליאור, חתום על המכתב

הרב דב ליאור, חתום על המכתבצילום: פלאש 90

יו"ר המחנה הדמוקרטי, ניצן הורוביץ ממשיך לתקוף את רבני הציונות הדתית - הפעם בחר הורוביץ להאשים את הרב דוב ליאור ולהציגו כגזען שחתום על ספרים אלימים.

הורוביץ מקפיד לא לכנות את הרב ליאור כרב וכתב בפוסט בדף הפייסבוק שלו: "ה"רב" דב ליאור, אתה לא תקבע בשביל אף אישה אם יש לה או אין לה זכות לבצע הפלה". הורוביץ ממשיך וכותב: "ה"רב" הזה שלח היום בבוקר מכתב לראש הממשלה, וקרא לו לשמור על "קדושת הצבא", ולהילחם בזכות של חיילות לבצע הפלות. חוצפן".

יו"ר המחנה הדמוקרטי טוען כי הרב דוב ליאור הוא הרב של קריית ארבע. עובדה שאינה נכונה כבר כמה שנים. "הרב דב ליאור מרוויח 20,000 ש"ח כל חודש מהכיס שלנו, שתוקף את חיילות צה"ל, לחתום על ספרים גזעניים ואלימים, ותומך במפלגת הכהניסטים "עוצמה יהודית". "זה האיש שמרגיש בנוח לפנות אל נתניהו באופן אישי. כי נתניהו מוכר את המדינה לרבנים האלה, ולבובות שלהם - שקד וסמוטריץ', כדי להוציא את עצמו מהכלא".

"אנחנו נעצור אותו", אומר הורוביץ. "רק המחנה הדמוקרטי ילחם באומץ ברבנים החשוכים ובבובות שלהם, וישמור על השוויון והחופש של ישראלים וישראליות - גם בצה"ל, וגם בכל מקום אחר".

יו"ר עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר, הגיב לדבריו של ניצן הורביץ ואמר: "כל פעם מתגלה מחדש שדווקא המחנה שדוגל בדמוקרטיה, מנסה לסתום פעם אחר פעם את פיותיהם של כל מי שלא חושב כמוהו. תפקידיהם של הרבנים הם להורות הלכה לפי מה שהתורה מצווה, ולא לפי מה שפוליטקאים שונים מנסים להכתיב להם. כך עושה גם הרב ליאור, אומר את דעת התורה כמו שהיא ונלחם על מנת שתהיה לנו פה יהודית ודמוקרטית. הרב דוב ליאור הוא מחשובי רבני הציונות הדתית, ויש לנו את הזכות הגדולה לקבל את תמיכתו של אחד מגדולי הדור של ימינו לקראת הבחירות הקרובות".

כזכור, מוקדם יותר היום (ג') תקף הורוביץ את ראש מכינת עלי, הרב אלי סדן ואמר כי "את שיעורי הגזענות והמיזוגניה שלו, הרב אלי סדן מעביר על חשבון המדינה. כן, רק ב-3 השנים האחרונות המדינה העבירה למכינה שלו יותר מ-10 מיליון ש"ח מהכיס שלי ושלכם".

27.08.2019

1. תכלאס, צודק (נתי חתוכה)

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

2. האויב מבפנים (גלגל)

כלבים נובחים והשיירה עוברת...

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

3. זו לא יהדות זה האופל בהתגלמותו (צודק ניצן)

שונאי נשים בכסות גלימות הדת .איכס

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

4. הכי מתבקש... להתעלם ! מחפש כותרות על הגב שלנו (אחד)

שידברר את עצמו לדעת - לא להתיחס

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

5. ניצן הורוביץ (אחד העם)

מאיפה הגיע הבן עוולה עוכר ישראל שמתחצף כלפי גדולי הדור אתם עוד תראו איזה מפלה בעה תהיה לו גם אנחנו יכולים לכנות אותו בשמות גנאי כמו זבל חלאת אדם משוגע ועוד כנראה שהוא מחפש כותרות האפס מאופס שלא תורם כלום למדינה ורק מחרף ומגדף וחי על חשבון הציבור הוא יודע שמפלגתו לא עוברת את אחוז החסימה ואחרי הבחירות ירד לתהום הנשייה אמן ואמן בוש והכלם עוכר ישראל

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

6. מישהו יכול בבקשה ללמד את ניצן קצת יותר מילים בעברית? (נראה לי שזו כבר לא בעיה של דרך ארץ, אלא פשוט אוצר המילים שלו)

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

7. מדהים (יהודה)

ממליץ לכל אחד לראות איזה רבנים הורוביץ יתקוף. הוא מזהה נהדר מי הרבהנים שמקדמים תפיסה נקייה ולא מתפשרת ומעצבים דעת קהל טהורה.
אגב מעניין לראות שהם לא לגמרי באותו הסל, עבור המזרוחניק הרגיל הרב סדן מאוד רחוק מהרב ליאור, אבל כנראה שדברים שרואים מכאן רואים מאוד אחרת משם.....

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

8. הורוביץ אתה חוצפן (עופרה )

הורוביץ מי שמעדיף מחבלים וחברים של פדופלים לא יכול ואין לא זכות לדבר על הרב ליאור ! מי שהאויבים חשובים לו יותר מעמינו עדיף שישתוק . שתעשה מאית ממה שעושה הרב ליאור למען עם ישראל תדבר . עד אז תשתוק . כי אתה חי בבועה מזוהמת אנחנו נצביע עוצמה יהודית בלבד .

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

9. תכלעאס צודק (נתי חתוכה)

קשים רבנים לישראל כספחת כבר למדנו

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

10. הזוי (יוסי)

לפני 5 שנים הרב ליאור פרש בגלל מגבלת גיל מרבנות קרית ארבע

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

11. יהי רצון שהורביץ ירקב בגיהנם (יוסי)

שם מקומו הטבעי

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

12. ניצן הורביץ צודק (R)

די לשלטון החושך

דווח על תגובה לא ראויה
29.08.2019

13. ביזיון ת"ח (פינחס)

אין ספק שהורביץ הזה עם הארץ גמור ובכל זאת אפשר בזכותו לעמוד על דברי חז"ל ביחס למבזה ת"ח כי באמת ניתן לראות איזה רישעות יש בההנהגות הזו

דווח על תגובה לא ראויה
03.09.2019

14. הרבנים מגזימים (יהודי)

בעיקרון הוא צודק אבל אפשר להתבטא טוב יותר עדינות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו וגנץ צילום: Israel Sellem

כחול לבן: נעמוד בהסכם הקואליציוני בהצבעה על הרכב הועדה לבחירת שופטים

קרא עוד