חדשות כיפה

845 דוחות תנועה נרשמו במהלך השבוע האחרון בכבישי יהודה ושומרון

כביש 60 ידוע בנהיגה מסוכנת מאוד ובריבוי תאונות. משטרת ישראל הודיעה על הגברת אכיפה. השאלה תהיה אם זה יהיה משהו חד פעמי או קבוע שישפיע באמת על תרבות הנהיגה

עקיפה מסוכנת על כביש 60

עקיפה מסוכנת על כביש 60צילום: צילום מסך

במסגרת פעילות אכיפה ממוקדת של שוטרי התנועה ובשילוב כוחות נוספים, בדגש על ציר 60 וצירים נוספים ביו"ש, מסה דוברות המשטרה כי במהלך השבוע האחרון נרשמו 845 דוחות תנועה, נפסלו 46 רישיונות נהיגה, הושבתו 31 כלי רכב לקויים, הורדו לפירוק 7 כלי רכב .וניתנו 34 דוחות בגין שימוש בפלאפון. עיקר האכיפה התמקדה בתפיסת נהגים הנוהגים בכביש באופן המסכן את ציבור משתמשי הדרך בריונות וסיכון חיים.

 


בדוברות מסרו כי משטרת ישראל בשיתוף גורמים נוספים תמשיך בפעילות אכיפת תנועה כנגד עבירות הגורמות לתאונות ואלו המשפיעות על חומרתן במטרה לבצע אכיפה ממוקדת ומניעה מצבית לתאונות הדרכים. המשטרה תמשיך לפעול לשינוי תרבות הנהיגה, תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה לנהגים.

לפני כחודשיים פרסמנו בכיפה מספר סרטונים שהציגו את תרבות הנהיגה הקלוקלת בכביש 60. מעבר לתרבות הנהיגה, ראש מועצת בנימין אבי רואה טוען כי התשתיות שלא מותאמות לכמויות הרכבים על הכביש מגבירות את הסיכון בנהיגה: "בשבוע האחרון נהרגו בכביש 60 עשרה אנשים ויש עשרות הרוגים בשנה", אמר רואה, "כביש 60 לא מסוגל להכיל את נפח התנועה שזורם בו מהבוקר ועד הלילה. לכן חייבים להיכנס למהלך של הרחבת הכביש לשני נתיבים בכל כיוון. הכל אפשרי רק צריך לתכנן ולרצות לתקצב".

https://www.facebook.com/divnews1/videos/654768164729676/

10.08.2017

1. כל הכבוד! הגיע הזמן שאנשים ינהגו כמו בני אדם (אבי)

מי שלא שיקבל קנסות!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השר בנט צילום: מרק ישראל פלאש 90

בנט: "המחבלים אינם ילדים בני 8, הבלגה תוביל להסלמה"

קרא עוד