25 מיליון שקלים יועברו למיגון הסעות ביו"ש

זאת בעקבות דרישתו של ח"כ אורי אריאל, שאושרה בועדת הכספים של הכנסת. ח"כ אריאל: חבל שמערכת הביטחון מערכת את התקציבים למימון המיגון

אורי פולק
כה בחשון התשעב
,
22 בנובמבר, 2011 12:52
יחצ

יחצצילום: יחצ

ועדת הכספים של הכנסת החליטה היום (ג') להעביר 25 מיליון שקלים לטובת מיגון הסעות התלמידים ביהודה ושומרון, זאת בעקבות דרישתו של ח"כ אורי אריאל, שהוצגה כבר לפני כשנתיים בפני הוועדה.

ח"כ אריאל הציע בזמנו כי במהלך ארבע שנים יועברו 120 מיליון שקלים לטובת מיגון ההסעות. עם זאת ולמרות הסיכומים, חל פיגור בהעברת הכספים כפי שסוכם ובעקבות דרישתו של ח"כ אריאל התכנסה הוועדה היום ובסיומה כאמור אושרה העברה של 25 מיליון באופן מיידי.

יצויין כי ביהודה ושומרון לומדים כיום למעלה מ-45 אלף תלמידים, תוך שהם נעזרים בהסעות המועצות האזוריות המחוייבות במיגון מלא, כך על פי החלטת מערכת הביטחון. למרות ההחלטה על חיוב המיגון, המדינה התעכבה בהעברת התשלומים למיגון ההסעות.

ח"כ אריאל מסר היום לכיפה כי הוא "מברך על העברת הכספים. מדובר במהלך עליו אני עמל כבר תקופה ארוכה ובעבר כבר הגעתי לסיכום עם משרדי הביטחון, האוצר וראש הממשלה על מתווה של תוכנית רב שנתית בסך 120 מיליון שקלים".

הוא ציין עם זאת כי "יש פיגור גדול ביישום התוכנית ואני דורש ממנכ״ל משרד ראש הממשלה ומראש הממשלה עצמו להתערב כדי לסגור את הפיגור, ולסיים את העוול שגורמת מערכת הביטחון בכך שמצד אחד מחייבת להשתמש בהסעות ממוגנות בלבד, ומצד שני מעכבת את התקציבים למימון המיגון".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רינה מצליח צילום: Michal Fattal/Flash90

רינה מצליח במונולוג נגד החרדים: יש קשר הדוק בין ליצמן לחרדים ברחוב

קרא עוד