סגור

הרב ליאור לח"כ בן גביר: "חזק ואמץ בהתנגדותך להמליך את עבאס"

יו"ר עוצמה יהודית שוחח עם מנהיגה הרוחני של המפלגה, שאמר כי עליה להמשיך בהתעקשותה שלא לתמוך בממשלה הנשענת על רע"מ. "על עוצמה יהודית להתנגד בכל תוקף לכל שיתוף פעולה עם מנסור עבאס"

חדשות כיפה
כב באייר התשפא
,
04 במאי, 2021 17:43
הרב דב ליאור

הרב דב ליאורצילום: Gili Yaari / Flash90

יו"ר עוצמה יהודית וח"כ מטעם הציונות הדתית, איתמר בן גביר, שוחח בצהריים (ג') עם מנהיגה הרוחני של המפלגה, הרב דב ליאור וזאת על רקע פניות שונות שהגיעו לרב. המנהיג הרוחני חיזק את בן גביר והורה לו להמשיך להתנגד לממשלה בתמיכת מנסור עבאס.

ח"כ אבי מעוז מנעם: בצלאל צודק. אבל רבותינו הורו לנו אחרת

"על עוצמה יהודית להתנגד בכל תוקף לכל שיתוף פעולה עם מנסור עבאס איש התנועה האסלאמית שמהלל שהידים. אני מברך את יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר על עמידתו האיתנה ואומר לו אל תתייחס לכל הלחצים המופנים אליך, חזק ואמץ, המשך בדרכך ותצליח", אמר הרב. 

בן גביר אמר כי "זכות היא לי להתברך מהרב ליאור שליט"א שעומד בעוז ובתוקף מול הלחצים האדירים. אמשיך להתנגד לכל מי שפוגע בחיילנו ומהלל שהידים רוצחים מתועבים".

נזכיר כי בראשון בלילה פרסם מנהיגה הרוחני של מפלגת נעם, הרב צבי טאו, קריאה להקמת ממשלת ימין שתישען על מפלגת רע"מ. יו"ר המפלגה וחבר סיעת הציונות הדתית, ח"כ אבי מעוז, פרסם היום מכתב לפעיליו, בו שתף את הפעילים במצב הפוליטי שנוצר, ובעמדת מפלגת נעם באשר לסוגיית הקמת הממשלה.

 "מפלגת נעם היא מפלגה שמודרכת על ידי תלמידי חכמים גדולים המורים את דרכה. וכעת, פחות מ- 48 שעות לפני תום פקיעת המנדט שניתן לראש הממשלה, הורו לנו רבותינו, כי בין שתי אלטרנטיבות לא טובות, יש לבחור את זו הפחות חמורה", הסביר.

מעוז הוסיף עוד: "אנחנו בוחרים לתמוך באפשרות הפחות גרועה, ולהסכים, במצב שנוצר, להקמת ממשלה המסתמכת באופן זמני על הימנעות של חברי כנסת שאינם יהודים, כפי המתבקש משלוחי ציבור נאמנים".


(בן גביר בראיון לכיפה)

04.05.2021

1. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!! (מאיר -עברי אנכי)


לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!

מי שתלה את יהבו בתומכי טרור גם אכל את הדגים המסריחים, גם חטף מכות, וגם גורש מן העיר.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב שמואל אליהו צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הרב אליהו: "למנהיגי הדת המוסלמים אתם מתגרים באלוקים והולכים נגדו"

קרא עוד